7/350а
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
ПРО ПОНОВЛЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
07.08.06 р. Справа № 7/350а
Суддя господарського суду Донецької області Малашкевич С.А.,
розглянувши адміністративну справу
за позовом – Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Донецькміськгаз” м. Донецьк
до відповідача: Спеціалізованої ДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку
про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень від 06.07.05р.
Представники:
від позивача –
від відповідача –
ВСТАНОВИВ:
Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Донецькміськгаз” м. Донецьк звернулось з позовом до Спеціалізованої ДПІ по работі з великими платникамі податків у м. Донецьку про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень від 06.07.05р.
Ухвалою суду від 24.01.06р. провадження в адміністративній справі № 7/350а було зупинено у зв”язку з призначенням по справі судово-економічної експертизи.
Від позивача до суду надійшла письмова відмова від позову, в якій він просить припинити провадження по справі, а перед цим витребувати у експерта справу і поновити провадження.
Враховуючи викладені обставини, для розгляду заяви позивача, суд керуючись ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України
УХВАЛИВ:
Поновити провадження в адміністративній справі № 7/350а.
Призначити слухання справи на 11.08.06 р. о 10 год. 00 хв.
Судовому експерту Машиніченко О.А. повернути матеріали справи №7/350а до Господарського суду Донецької області до10.08.06
Зобов”язати сторони направити своїх представників у засідання суду.
Суддя Малашкевич С.А.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 07.08.2006 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 95523 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Малашкевич С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні