ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Справа № 606/540/21

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

С У Д О В И Й Н А К А З

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 березня 2021 року м. Теребовля

Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Марціцка І.Б., розглянувши заяву ТзОВ "Тернопільелектропостач" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожиту електроенергію, відповідно до ст.ст. 67, 68, 162 Житлового кодексу України, ст.ст. 11, 509, 526, 543, 611 Цивільного кодексу України,-

Н А К А З У Ю :

Стягнути з ОСОБА_1 (місце реєстрації: АДРЕСА_1 , і.п.н. НОМЕР_1 ), на користь ТзОВ "Тернопільелектропостач" (ідентифікаційний код 42145798, проспект Злуки, буд. 2В, м. Тернопіль) 3354 (три тисячі триста п"ятдесят чотири) грн. 14 коп. за споживання електроенергії на банківський рахунок НОМЕР_2 у ТВБВ №10019/03 філії Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк".

Стягнути із ОСОБА_1 (місце реєстрації: АДРЕСА_1 , і.п.н. НОМЕР_1 ), на користь ТзОВ "Тернопільелектропостач" (ідентифікаційний код 42145798, проспект Злуки, буд. 2В, м. Тернопіль) на банківський рахунок НОМЕР_3 у ТВБВ №10019/03 філії Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк") сплачений судовий збір у розмірі 227 (двісті двадцять сім).

Інформація щодо судового наказу міститься на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud.

Суддя ____________________ Марціцка І.Б.

Підпис

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. (ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України).

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили. (ст. 172 Цивільного процесуального кодексу України).

Суддя Теребовлянського районного суду ________________ Марціцка І.Б.

Судовий наказ набрав чинності „ _____" _________________ 202_ року

Дата видачі судового наказу стягувачу „ _____" _________________ 202_ року

Судовий наказ може бути пред`явлений до виконання протягом трьох років.

Суддя Теребовлянського районного суду І.Б. Марціцка

ВІДМІТКИ ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО НАКАЗУ

Дата надходж. суд. наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації в якій знаходиться судовий наказ на виконанні. Загальна сума відрахування за судовим наказом. Дата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачеві. Підстава повернення судового наказу. Підпис керівника установи, підприємства, організації ( з прикладанням печатки) примітки

Інші відмітки _________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 17.03.2021
Зареєстровано 21.03.2021
Оприлюднено 22.03.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону