РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 березня 2021 року Справа № 414/2476/20
Провадження № 2/414/46/2021
Кремінський районний суд Луганської області у складі:
головуючого судді Безкровного І.Г.,
за участю секретарів с/з: Нагорянської О.В., Білан Н.О.,
представника позивачів ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому засіданні в залі суду м. Кремінна Луганської області в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Кремінської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Луганській області, Кремінська районна державна адміністрація Луганської області, про визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , в інтересах яких діє представник ОСОБА_1 , звернулися до Кремінського районного суду Луганської області з позовною заявою до Червонопопіської сільської ради Кремінського району Луганської області про визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом.
В обґрунтування позову зазначається, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який доводився ОСОБА_2 чоловіком, а ОСОБА_3 -рідним батьком.
Після смерті ОСОБА_4 залишилося спадкове майно, яке складається з права на земельну частку (пай) члена колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області.
Зазначене право ОСОБА_4 як член вказаного КСП набув на підставі державного акту на право колективної власності на землю серії ЛГ № 3050000022, який був виданий Кремінською районною державною адміністрацією Луганської області 05.09.1996, зареєстрованого у книзі записів державних актів на право колективної власності на землю № 21. ОСОБА_4 значиться у списку членів колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях Кремінського району Луганської області № 570.
Разом із цим, ОСОБА_4 за час життя не встиг отримати сертифікат на земельну частку (пай), оскільки помер у 1999 році, а саме до початку видачі сертифікатів на земельні частки (паї), яка розпочалася після затвердження у 2002 році Кремінською РДА розміру земельної частки (паю) по КСП Ленінський шлях .
На підставі розпорядження Кремінської РДА Луганської області № 448 від 10.04.2002 по КСП Ленінський шлях Червонопопівської сільської ради Кремінського району Луганської області був затверджений розмір земельної частки (паю) в розмірі 7,99 умовних кадастрових гектарах загальною вартістю 20538,63 грн, із них сільськогосподарських угідь: 4,59 га - рілля; 0,14 га - багаторічні насадження; 1,90 га - пасовища; 1,36 га - сіножаті.
На теперішній час КСП Ленінський шлях ліквідоване і правонаступник відсутній.
Позивачі зазначають, що на момент смерті ОСОБА_4 вони проживали разом із ним за адресою: АДРЕСА_1 , а тому спадщину після смерті ОСОБА_4 фактично прийняли. Інших спадкоємців після смерті ОСОБА_4 немає.
16.10.2020 позивачі звернулися до приватного нотаріуса Кремінського районного нотаріального округу Тимошенка М.М. із заявою про видачу свідоцтва про право на спадщину за законом, однак нотаріус відмовив у видачі такого свідоцтва у зв`язку із відсутністю сертифікату на право на земельну частку (пай).
У зв`язку з цим позивачі просили суд визнати за нимипо 1/2 частині на кожного право на земельну частку (пай) в розмірі 7,99 умовних кадастрових гектарів, в тому числі: рілля: 4,59 га; 0,14 - багаторічних насаджень; 1,90 га - пасовищ; 1,36- сіножатей) від паювання земель колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях .
08.12.2020 було відкрите провадження у справі, розгляд якої було визначено проводити за правилами загального позовного провадження, та призначене підготовче засідання. Разом із цим судом було задоволене клопотання позивачів про витребування у приватного нотаріуса Кремінського районного нотаріального округу Луганської області Тимошенка М.М. належним чином завіреної копії спадкової справи № 144/2020, заведеної після смерті ОСОБА_4 (а.с. 35-36).
28.12.2020 судом за власною ініціативою було залучено третіми особами, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору Головне управління Держгеокадастру у Луганській області та Кремінську районну державну адміністрацію Луганської області (а.с. 81-82).
14.01.2021 було частково задоволене клопотання представника позивача та до участі у розгляді зазначеної цивільної справи було залучено правонаступника первісного відповідача - Кремінську міську раду (а.с. 90-91).
01.02.2021 підготовче провадження було закрите і справа була призначена до судового розгляду по суті. Разом із цим судом була задоволена заява представника позивачів про виклик свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 (а.с. 107-109).
Позивачі у судове засідання не з`явилися, їх представник ОСОБА_1 у судовому засіданні підтримав позовні вимоги у повному обсязі, а також надав пояснення, зміст яких повністю збігається з обставинами, викладеними у позові.
Представник відповідача у судове засідання не з`явився, про дату, час і місце слухання справи був повідомлений належним чином, від секретаря Кремінської міської ради Бабушкіна В.В. надійшов відзив на позов, в якому останній просив розглянути справу за відсутності представника відповідача та вказав, що не має заперечень проти задоволення позову.
Представник третьої особи - Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Алєксандров Є. у судове засідання не з`явився, надав суду письмові пояснення на позов, в яких просив розглянути справи за відсутності представників третьої особи та розглянути справу за розсуд суду.
Представник третьої особи - Кремінської районної державної адміністрації Луганської області у судове засідання не з`явився, голова Кремінської РДА Клименчуков О. надав суду заяву, в якій просив розглянути справу за відсутності уповноважених представників райдержадміністрації.
Свідок ОСОБА_5 у судовому засіданні пояснила, що ОСОБА_2 є її троюрідною сестрою, яка має доньку ОСОБА_3 . Троюрідна сестра свідка ОСОБА_2 мала чоловіка ОСОБА_4 , який помер у 1999 році. ОСОБА_4 свідок знає з 1992 року, коли він приїхав приїхав у село та одружився із ОСОБА_2 . Свідок працювала в одній бригаді разом із ОСОБА_4 у КСП Ленінський шлях , останній був включений до списку осіб, які мають право на земельну частку. У 1996 році був проведений розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) у межах КСП Ленінський шлях шляхом жеребкування, на якому ОСОБА_4 також був присутній. Проте сертифікати на право на земельну частку (пай) видавалися у 2002 році, тобто вже після його смерті. До моменту смерті ОСОБА_4 проживав разом із своєю дружиною ОСОБА_2 та донькою ОСОБА_3 за однією адресою, останні прийняли та оформили на себе спадщину, до складу якої входили зокрема мотоцикл та велосипед ОСОБА_4 . Наскільки відомо свідку, інших спадкоємців після смерті ОСОБА_4 , крім позивачів, немає.
Свідок ОСОБА_6 у судовому засіданні пояснив, що ОСОБА_3 доводиться йому невісткою. Її батько ОСОБА_4 , який був одружений на ОСОБА_2 , працював трактористом у КСП Ленінський шлях та був включений до списку осіб, які мають право на земельну частку. У 1996 році був проведений розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) у межах КСП Ленінський шлях шляхом жеребкування. На момент своєї смерті у 1999 році ОСОБА_4 проживав разом із донькою ОСОБА_3 та дружиною ОСОБА_2 . Після смерті ОСОБА_4 залишилася спадщина, до складу якої входили зокрема мотоцикл та велосипед, проте хто саме їх успадкував свідку невідомо. Про інших спадкоємців, крім позивачів, свідку також нічого невідомо.
Свідок ОСОБА_7 у судовому засіданні пояснив, що він знає ОСОБА_4 , який був одружений із ОСОБА_2 та з 1992 року по 1999 рік працював у КСП Ленінський шлях трактористом та був включений до списку осіб, які мають право на земельну частку. У 1996 році був проведений розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) у межах КСП Ленінський шлях шляхом жеребкування. Проте у 2002 році, коли видавали сертифікати на право на земельну частку (пай), ОСОБА_4 вже не було у живих. На момент смерті ОСОБА_4 проживав разом із дружиною, донькою і тещею, і саме його дружина ОСОБА_2 успадкувала після його смерті мотоцикл та велосипед.
Заслухавши представника позивачів та свідків, повно, всебічно та об`єктивно дослідивши та оцінивши за своїм внутрішнім переконанням надані суду докази як окремо, так і в їх сукупності, суд дійшов наступних висновків.
Судом встановлено, що ОСОБА_2 з 12.09.1992 перебувала у зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 . Від цього шлюбу вони мають повнолітню доньку ОСОБА_3 . Після смерті ОСОБА_4 , а саме 19.08.2014 ОСОБА_2 уклала шлюб із ОСОБА_10 , після реєстрації якого взяла собі прізвище чоловіка (а.с. 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50).
Після смерті ОСОБА_4 залишилося спадкове майно, яке складається з права на земельну частку (пай) члена колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області, що належало ОСОБА_4 , який значиться в списку під № 570 згідно з додатком до Державного акту на право колективної власності на землю серії ЛГ № 3050000022, виданого Кремінською районною державною адміністрацією Луганської області 05.09.1996, зареєстрованого у Книзі записів державних актів на право колективної власності на землю за № 21. На підставі розпорядження Кремінської районної державної адміністрації Луганської області № 448 від 10.04.2002 по КСП Ленінський шлях Червонопопівської сільської ради Кремінського району Луганської області був затверджений розмір земельної частки (паю) ОСОБА_4 в розмірі 7,99 в умовних кадастрових гектарах загальною вартістю 20538,63 грн, з них сільськогосподарських угідь: 4,59 га - рілля; 0,14 га - багаторічні насадження; 1,90 га - пасовища; 1,36 га - сіножаті (а.с. 20, 21, 22-24, 25-27, 55-56, 57-65, 67, 68).
З архівної довідки Комунальної установи Кремінської міської ради Трудовий архів територіальних громад району № 13-21-20 від 18.05.2020 вбачається, що у документах особового складу колгоспу Ленінський шлях , КСП Ленінський шлях у помісячних книгах обліку трудового стажу та заробітку колгоспів значиться, що ОСОБА_4 працював у вказаному колгоспі у період з 1994 по 1996 роки (а.с. 28, 66).
Із листа Кремінської районної державної адміністрації Луганської області № 28-1/1330 від 26.06.2020 вбачається, що відповідно до наявних матеріалів Колективне сільськогосподарське підприємство Ленінський шлях було ліквідоване на підставі рішення суду від 13.01.2009 № 21/106, яке набрало законної сили 13.12.2009. Правонаступники відсутні (а.с. 29, 30, 54).
Згідно з абз. 16 п. 1 листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ при вирішенні спорів про спадкування, спадщина по яких відкрилася і була прийнята до 01 січня 2004 року, не допускається застосування судами норм ЦК 2003 року, а застосуванню підлягають норми законодавства, чинного на час відкриття спадщини, зокрема ЦК УРСР.
Відповідно до ч. 1 ст. 524 ЦК УРСР спадкоємство здійснюється за заповітом і за законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 529 ЦК УРСР при спадкоємстві за законом спадкоємцями першої черги є, в рівних частках, діти (у тому числі усиновлені), дружина і батьки (усиновителі) померлого. Онуки і правнуки спадкодавця є спадкоємцями за законом, якщо на час відкриття спадщини немає в живих того з їх батьків, хто був би спадкоємцем; вони успадковують порівну в тій частці, яка належала б при спадкоємстві за законом їх померлому родителю.
Для придбання спадщини необхідно, щоб спадкоємець її прийняв. Прийнята спадщина визнається належною спадкоємцеві з моменту відкриття спадщини (ст. 548 ЦК УРСР).
Згідно з ч. 1 ст. 549 ЦК УРСР спадкоємець прийняв спадщину, якщо він фактично вступив в управління або володіння спадковим майном або якщо він подав державній нотаріальній конторі за місцем відкриття спадщини заяву про прийняття спадщини.
Таким чином, із досліджених матеріалів справи вбачається, що спадщина після смерті ОСОБА_4 відкрилася до набрання чинності діючим Цивільним кодексом України, проте з огляду на положення ч. 1 ст. 549 ЦК УРСР не була прийнята будь-ким зі спадкоємців, оскільки докази протилежного суду надані не були, а спадкова справа після смерті ОСОБА_4 до набрання чинності ЦПК України у 2004 році не заводилася, що підтверджується витягом зі Спадкового реєстру № 62076303 від 16.10.2020 (а.с. 51).
Разом із тим, у п. 5 Прикінцевих та перехідних положень діючого ЦПК України наголошується, що правила книги шостої Цивільного кодексу України застосовуються також до спадщини, яка відкрилася, але не була прийнята ніким із спадкоємців до набрання чинності цим Кодексом.
Отже, до спадщини у вигляді права на земельну частку (пай), яка відкрилася після смерті ОСОБА_4 , мають застосовуватися положення книги шостої ЦК України.
Згідно зі ст. 1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
Статтею 1217 ЦК України передбачено, що спадкування здійснюється за заповітом або за законом.
Згідно зі ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Відповідно до ч. 1 ст. 1268 ЦК України спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину.
Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з часу відкриття спадщини, яким є день смерті особи (ч. 1 ст. 1269, ч. 1 ст. 1270, ч. 2 ст. 1220 ЦК України).
Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї. Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу. Заява про відмову від прийняття спадщини подається нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини (ч. 3 ст. 1268, ч. 1 ст. 1273 ЦК України).
Судом встановлено, що позивачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 прийняли спадщину після смерті ОСОБА_4 , оскільки на момент смерті останнього позивачі були зареєстровані та фактично проживали разом із ОСОБА_4 за однією адресою, що підтверджується довідкою виконавчого комітету Червоноповіської сільської ради Кремінського району Луганської області № 119 від 07.05.2020 (а.с. 18, 49), а також показаннями свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_7 та ОСОБА_6 . Інші спадкоємці за законом чи заповітом відсутні, що підтверджуються дослідженими в судовому засіданні документами спадкової справи № 144/2020, заведеної після смерті ОСОБА_4 (а.с. 40-70).
Відповідно до ч. 1 ст. 1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов`язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на це нерухоме майно.
Із постанови приватного нотаріуса Кремінського районного нотаріального округу Тимошенка М.М. № 240/02-31 від 16.10.2020 про відмову у вчиненні нотаріальної дії вбачається, що під час розгляду заяви ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про видачу свідоцтва про право на спадщину законом на право на земельну частку (пай) члена колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області, що залишилася після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , у задоволенні цієї заяви було відмовлено, оскільки позивачами не був наданий нотаріусу оригінал сертифікату на право на земельну частку (пай) КСП Ленінський шлях на ім`я померлого ОСОБА_4 , що є об`єктом спадщини, оскільки померлий ОСОБА_4 не отримував його за час свого життя. При цьому у своїй постанові нотаріус також встановив, що факт прийняття спадщини спадкоємцями після смерті ОСОБА_4 підтверджується довідкою виконавчого комітету Червоноповіської сільської ради Кремінського району Луганської області № 119 від 07.05.2020 (а.с. 33-34, 40, 69-70).
Отже, судом встановлено, що перешкодою для видачі нотаріусом свідоцтва про право на спадщину за законом на право на земельну частку (пай), який своєю постановою відмовив у вчиненні відповідної нотаріальної дії, є відсутність у позивачів оригіналу документа, який посвідчує право власності спадкодавця ОСОБА_4 на зазначену земельну частку (пай).
Згідно з п. 24 постанови Пленуму Верховного Суду України Про практику застосування судами земельного законодавства при розгляді цивільних справ № 7 від 16.04.2004 член колективного сільськогосподарського підприємства, включений до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю, набуває права власності на земельну частку (пай) з дня видачі цього акта, і в разі його смерті успадкування права на земельний пай здійснюється за нормами ЦК, у тому числі й у випадку, коли з різних причин ця особа не отримала сертифікат на право на земельну частку (пай). Невнесення до зазначеного вище списку особи, яка була членом КСП на час передачі у колективну власність землі, не може позбавити її права на земельну частку.
Водночас судом було встановлено, що спадкодавець ОСОБА_4 був членом КСП Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області та включений до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю, а тому вважається таким, що набув права власності на земельну частку (пай).
Згідно з п. 23 постанови Пленуму Верховного Суду України Про судову практику у справах про спадкування № 7 від 30.05.2008 свідоцтво про право на спадщину видається за письмовою заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, установленому цивільним законодавством. За наявності умов для одержання в нотаріальній конторі свідоцтва про право на спадщину вимоги про визнання права на спадщину судовому розглядові не підлягають. У разі відмови нотаріуса в оформленні права на спадщину особа може звернутися до суду за правилами позовного провадження.
Згідно з п.п. 3.1, 3.3 листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Про судову практику розгляду цивільних справ про спадкування № 24-753/0/4-13 від 16.05.2013 визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку є винятковим способом захисту, що має застосовуватися, якщо існують перешкоди для оформлення спадкових прав у нотаріальному порядку. Якщо документи, що засвідчують право власності на нерухоме майно існували, проте були втрачені власником та не можуть бути відновлені в передбаченому законом порядку, застосуванню підлягає ст. 392 ЦК, відповідно до якої позов про визнання права власності може бути пред`явлений, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати власником документа, який засвідчує його право власності.
Отже, для оформлення в нотаріальному порядку спадкових прав на вищевказану земельну ділянку у позивачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , які прийняли спадщину після смерті свого чоловіка та батька відповідно як спадкоємці за законом, існують перешкоди через відсутність у позивачів відповідного правовстановлюючого документу, який з об`єктивних та незалежних від спадкодавця причин не був отриманий ним за час життя.
Згідно зі ст. 328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.
Відповідно ч. 4 ст. 206 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.
Враховуючи, що представник відповідача надав суду заяву (у вигляді відзиву на позов), в якій безумовно визнав позовні вимоги, суд приймає визнання представником відповідача позову. При цьому судом враховано, що у справі відсутні будь-які докази, які б свідчили про те, що визнання представником відповідача позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
За таких обставин, оскільки видача свідоцтва про право на спадщину за законом на ім`я позивачів не може бути проведена на загальних підставах, які зазначені у Законі України Про нотаріат , враховуючи визнання позову представником відповідача, суд дійшов висновку, що позов ОСОБА_2 та ОСОБА_3 підлягає повному задоволенню, у зв`язку з чим суд вважає за необхідне визнати за ними право власності по 1/2 частці за кожним на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом в розмірі 7,99 умовних кадастрових гектарів від паювання земель колишнього колективного сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях , що залишилася після смерті ОСОБА_4 .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 5, 10-13, 76-82, 89, 206, 258, 259, 263-265 ЦПК України, суд,
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Кремінської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Луганській області, Кремінська районна державна адміністрація Луганської області, про визнання права власності на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом - задовольнити повністю.
Визнати за ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , в порядку спадкування за законом право власності на 1/2 частки земельної частки (паю) в розмірі 7,99 умовних кадастрових гектарів (в тому числі: 4,59 га - рілля; 0,14 га - багаторічні насадження; 1,90 га - пасовища; 1,36 га - сіножаті) від паювання земель колишнього Сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області, - що залишилася після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Визнати за ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , в порядку спадкування за законом право власності на 1/2 частки земельної частки (паю) в розмірі 7,99 умовних кадастрових гектарів (в тому числі: 4,59 га - рілля; 0,14 га - багаторічні насадження; 1,90 га - пасовища; 1,36 га - сіножаті) від паювання земель колишнього Сільськогосподарського підприємства Ленінський шлях с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області, - що залишилася після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Рішення може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги до Луганського апеляційного суду безпосередньо або через Кремінський районний суд Луганської області протягом тридцяти днів із дня складення цього рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач 1: ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ; місце проживання: АДРЕСА_2 ).
Позивач 2: ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_2 ; місце проживання: АДРЕСА_3 ).
Відповідач: Кремінська міська рада (ідентифікаційний код 21757011; місцезнаходження: Луганська область, м. Кремінна, просп. Дружби, 13).
Третя особа 1: Головне управління Держгеокадастру у Луганській області (ідентифікаційний код 39771244; місцезнаходження: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 17/2).
Третя особа 2: Кремінська районна державна адміністрація Луганської області (ідентифікаційний код 04051520; місцезнаходження: Луганська область, м. Кремінна, вул. Банкова, 1).
Суддя І.Г. Безкровний
Суд | Кремінський районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 19.03.2021 |
Оприлюднено | 22.03.2021 |
Номер документу | 95670657 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кремінський районний суд Луганської області
Безкровний І. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні