ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

СУДОВИЙ НАКАЗ

Дніпровський районний суд м.Києва

СУДОВИЙ НАКАЗ

"01" березня 2021 р. Справа № 755/3838/21

Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Гончарука В.П., розглянувши заяву Акціонерного товариства Українська залізниця в особі філії Дарницький вагоноремонтний завод про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з ОСОБА_1 , -

заборгованості за спожиту електричну енергію, відповідно до ст. ст. 11, 509, 525, 526, 549, 623, 624, 625 ЦК України, ст. ст. 160, 161, 162, 163, 167, 168 ЦПК України, ст. 20 Закону України Про житлово-комунальні послуги , ст. 162 Житлового кодексу Української РСР, -

Н А К А З У Ю:

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) на користь Акціонерного товариства Українська залізниця в особі філії Дарницький вагоноремонтний завод (адреса:02092, м. Київ, вул. Алматинська, буд. 74, код ЄДРПОУ 40081263) суму заборгованості за житлово-комунальні послуги в розмірі 4 453 грн. 72 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства Українська залізниця в особі філії Дарницький вагоноремонтний завод судовий збір у сумі 227 грн. 00 коп.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя: Гончарук В.П.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Згідно зі ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п. п. 4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Відповідно до ст. 172 Цивільного процесуального кодексу України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд протягом п`яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого судового наказу в Єдиному державному реєстрі судових рішень та Єдиному державному реєстрі виконавчих документів, стягувачу на його офіційну електронну адресу або рекомендованим чи цінним листом у разі відсутності офіційної електронної адреси.

Судовий наказ набрав чинності "_______"______________________ 20_______ року.

Судовий наказ видано "_______"______________________ 20_______ року.

Строк пред`явлення до виконання до "_______"______________________ 20_______ року.

Суддя: Гончарук В.П.

ВІДМІТКИ ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО НАКАЗУ

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанніЗагальна сума відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачуПідстава поверненняПідпис керівника установи, підприємства, організації (зприкладенням печатки)Примітки

Інші відмітки

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 01.03.2021
Оприлюднено 23.03.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 755/3838/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону