ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №380/3985/21

УХВАЛА

про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі

24 березня 2021 року

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Коморний О.І., одержав позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про зобов`язання вчинити дії Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області (вул. Митрополита Андрея, 10, м.Львів, 79016) та зобов`язання вчинити дії.

В с т а н о в и в:

До Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 з вимогами:

-зобов`язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Львівській області (код ЄДРПОУ 13814885) сформувати до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області подання про повернення збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна за договором купівлі продажу від 09.07.2020 р. між Позивачем (Покупцем) ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , паспорт громадянина України НОМЕР_2 , виданий Личаківським РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області 28 лютого 2006 року) та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ ГРІНВІЛЬ (юридична особа за законодавством України, місцезнаходження: Львівська область місто Львів, вулиця Княгині Ольги, будинок 100Б, код юридичної особи 41990228), від імені якого на підставі довіреності, посвідченої Новосад О.П., приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Львівської області 07 травня 2020 в реєстрі за № 1648, діє ОСОБА_2 , (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ), -- Продавець, у розмірі 11 386,30 грн. (одинадцять тисяч триста вісімдесят шість гривень тридцять копійок), на рахунок одержувача: ОСОБА_1 ; Рахунок: НОМЕР_3 ; IВАN № НОМЕР_4 ; Банк одержувача: monobank | АТ УНІВЕРСАЛ БАНК . Україна; РНОКПП отримувача НОМЕР_1 ; ЄДРПОУ банку: 21133352; МФО банку: 322001; призначення платежу: Повернення безпідставно сплаченого збору на обов`язкове державне пенсійне страхування, для поповнення картки НОМЕР_3 , ОСОБА_1 , НОМЕР_1 .

Предметом позову у справі є зобов`язання відповідача сформувати подання про повернення сплаченого збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу, з підстав відновлення і захисту порушених прав та інтересів позивача.

Спір виник з публічно-правових відносин, належить до компетенції адміністративних судів, предметної та територіальної підсудності Львівського окружного адміністративного суду.

Частиною першою статті 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

За правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у ч. 4 ст. 257 КАС України (ч. 2 ст. 257 КАС України).

Згідно з приписами ст. 12 та глави 10 Розділу ІІ КАС України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. З врахуванням статті 12 та глави 10 Розділу ІІ КАС України вказана адміністративна справа є справою незначної складності та підлягає розгляду без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Керуючись ст. ст. 19, 171, 241-243, 248, 257, 261-263, пп. 15.5 п. 15 Розділу VII Перехідні положення КАС України, -

постановив:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Справа розглядатиметься судом у складі судді Коморного Олександра Ігоровича одноособово в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.

4. Відповідачу встановити 15-денний строк для подання відзиву до суду з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що позивач вправі подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення (вимоги до змісту та форми цих заяв по суті справи викладено в статтях 163-164 КАС України). Для подання суду цих заяв суддя встановлює учасникам справи п`ятиденний строк, який обчислюється: для позивача від дати отримання відзиву на позов, а для відповідача від дати отримання відповіді на відзив.

Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 1 ст. 258 КАС України суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою http://adm.lv.court.gov.ua/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Коморний О.І.

Дата ухвалення рішення 24.03.2021
Оприлюднено 26.03.2021

Судовий реєстр по справі 380/3985/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 11.06.2021 Львівський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.03.2021 Львівський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 380/3985/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону