29/376-А
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34
УХВАЛА
26.07.2007р.м.Київ№ 29/376-А
За позовом Управління пенсійного фонду України у Бориспільському районі Київської області
До Акціонерний комерційний банк "Правекс - Банк"
Предметадміністративногопозову стягнення 4871,19 грн.
Суддя
Представники сторін:
Від позивача Кошман В.О. –предст. (довір. в справі)
Від відповідача Антонюк В.А. –предст. (довір. в справі)
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Позивач звернувся до господарського суду м. Києва з позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість в сумі 4871,19 грн.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем не виконано належним чином умови договору №7/06 від 03.01.2006, укладеного між Пенсійним фондом України, Міністерством праці та соціальної політики України та відповідачем.
Відповідно до ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюються на: спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень(нормативно –правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності; cпори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби; cпори за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом; спори щодо правовідносин, пов'язаних з виборчим процесом чи процесом референдуму.
Господарський суд розглядає адміністративні справи, віднесені до підвідомчості господарських судів відповідно до встановленої ст. 18-21 КАС України підсудності.
Відповідно до ч. 1 ст. 1 ГПК України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених цим Кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням. У випадках, передбачених законодавчими актами України, до господарського суду мають право також звертатися державні та інші органи, громадяни, що не є суб'єктами підприємницької діяльності.
Статтею 12 ГПК України визначено, що господарським судам підвідомчі, у т.ч. справи у спорах, що виникають при укладанні, зміні, розірванні і виконанні господарських договорів та з інших підстав, а також у спорах про визнання недійсними актів з підстав, зазначених у законодавстві.
Як вбачається з матеріалів справи та з позовної заяви, спір в даній справі виник в зв'язку з невиконанням належним чином відповідачем зобов'язань за господарським договором.
Отже, вказаний спір належить розглядати в порядку господарського, а не адміністративного судочинства.
Згідно з ч. 1 п. 1 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства
Відповідно до ч. 4 ст. 94 КАСУ у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем –фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 157, 165 КАС України господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі №29/376-А.
Відповідно до ч. 3 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена, у порядку та строки визначені ст. 185, ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя І.В.Усатенко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2007 |
Оприлюднено | 24.09.2007 |
Номер документу | 958219 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Усатенко І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні