ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Справа № 606/539/21

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

С У Д О В И Й Н А К А З

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 березня 2021 року м. Теребовля

Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Марціцка І.Б., розглянувши заяву ТзОВ "Тернопільелектропостач" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожиту електроенергію, відповідно до ст.ст. 67, 68, 162 Житлового кодексу України, ст.ст. 11, 509, 526, 543, 611 Цивільного кодексу України,-

Н А К А З У Ю :

Стягнути з ОСОБА_1 (місце реєстрації: АДРЕСА_1 , і.п.н. НОМЕР_1 ), на користь ТзОВ "Тернопільелектропостач" (ідентифікаційний код 42145798, проспект Злуки, буд. 2В, м. Тернопіль) 14610 (чотирнадцять тисяч шістсот десять) грн. 82 коп. за споживання електроенергії на банківський рахунок НОМЕР_2 у ТВБВ №10019/03 філії Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк".

Стягнути із ОСОБА_1 (місце реєстрації: АДРЕСА_1 , і.п.н. НОМЕР_1 ), на користь ТзОВ "Тернопільелектропостач" (ідентифікаційний код 42145798, проспект Злуки, буд. 2В, м. Тернопіль) на банківський рахунок НОМЕР_3 у ТВБВ №10019/03 філії Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк") сплачений судовий збір у розмірі 227 (двісті двадцять сім) грн.

Інформація щодо судового наказу міститься на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud.

Суддя ____________________ Марціцка І.Б.

Підпис

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. (ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України).

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили. (ст. 172 Цивільного процесуального кодексу України).

Суддя Теребовлянського районного суду ________________ Марціцка І.Б.

Судовий наказ набрав чинності „ _____" _________________ 202_ року

Дата видачі судового наказу стягувачу „ _____" _________________ 202_ року

Судовий наказ може бути пред`явлений до виконання протягом трьох років.

Суддя Теребовлянського районного суду І.Б. Марціцка

ВІДМІТКИ ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО НАКАЗУ

Дата надходж. суд. наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації в якій знаходиться судовий наказ на виконанні. Загальна сума відрахування за судовим наказом. Дата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачеві. Підстава повернення судового наказу. Підпис керівника установи, підприємства, організації ( з прикладанням печатки) примітки

Інші відмітки _________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 25.03.2021
Зареєстровано 30.03.2021
Оприлюднено 30.03.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону