КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
31 березня 2021 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі судді Махлай Л.Д., розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариство з додатковою відповідальністю Шамраївський цукровий завод на рішення Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 20 січня 2021 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма Матюші до ОСОБА_1 , Товариство з додатковою відповідальністю Шамраївський цукровий завод , Державного реєстратора Комунального підприємства Агенція адміністративних послуг Євко Володимира Володимировича про визнання недійсним договору про надання права користування земельною ділянкою (емфітемзіс) та скасування держаної реєстрації, -
В С Т А Н О В И В :
рішенням Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 20.01.2021 позов задоволено.
Не погоджуючись з даним рішенням суду, 09.02.2021 ТзДВ Шамраївський цукровий завод подало апеляційну скаргу.
Проте, апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Відповідно до п. 1.6 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , розмір судового збору складає 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги за реквізитами Київського апеляційного суду:
у/н справи № 357/427/ 20 № а/п 22-ц/824/7039/ 2021 Головуючий у суді першої інстанції: Цуранов А.Ю. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Махлай Л.Д. Отримувач коштів - ГУК у м. Києві/Соломян.р-н/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 37993783
Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП)
Код банку отримувача (МФО) - 899998
Рахунок отримувача - UA548999980313101206080026010
Код класифікації доходів бюджету - 22030101
Призначення платежу - *;101;
Виходячи з викладеного та з урахуванням розміру судового збору, який підлягав сплаті при поданні позовної заяви (2 401,25 грн), при подачі апеляційної скарги підлягає сплаті судовий збір в розмірі 3 601,88 грн (2 401,25 грн х 150 %) на рахунок за вищезазначеними реквізитами.
Згідно з ч. 2 ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення ухвали.
На виконання даної ухвали апелянту надати оригінал платіжного доручення про сплату судового збору в розмірі 3 601,88 з відміткою про зарахування до державного бюджету.
Керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
апеляційну скаргу Товариство з додатковою відповідальністю Шамраївський цукровий завод на рішення Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 20 січня 2021 року залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків протягом п`яти днів з дня вручення цієї ухвали.
Роз`яснити апелянту, що у випадку не усунення недоліків апеляційної скарги у наданий строк, апеляційну скаргу буде визнано неподаною і повернуто особі, яка її подала.
Суддя
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.03.2021 |
Оприлюднено | 01.04.2021 |
Номер документу | 95933020 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Махлай Людмила Дмитрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні