Ухвала
від 05.04.2021 по справі 161/5527/20
РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Рівненський апеляційний суд


У Х В А Л А

05 квітня 2021 року м. Рівне

Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду ОСОБА_1 , одержавши апеляційну скаргу прокурора Луцької місцевої прокуратури ОСОБА_2 на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 23 листопада 2020 року, якою обвинувальний акт у кримінальному провадженні №42018031010000045 відносно ОСОБА_3 повернуто прокурору,

в с т а н о в и в :

У провадженні Рівненського апеляційного суду перебуває вищевказане судове провадження за апеляційною скаргою прокурора ОСОБА_2 на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 23 листопада 2020 року.

Прокурором Волинської обласної прокуратури ОСОБА_4 надіслано клопотання про проведення судового розгляду за даною апеляційною скаргою у режимі відеоконференції з Волинським апеляційним судом.

Згідно Указу Президента від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19: 1, на всій території України установлено карантин.

В Україні станом на 02.04.2021 зафіксовано ряд випадків інфікування коронавірусом COVID-19, частина з яких спричинила смерть людей (офіційний сайт МОЗ України). Людина, її життя і здоров`я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3 Конституції України).

Відповідно до положень ч.ч.1, 2 ст.336 КПК України, суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони кримінального провадження може ухвалити рішення про здійснення судового провадження у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема й у разінаявності інших підстав, визначених судом достатніми.

З огляду на вказане, для дотримання розумних строків апеляційного провадження та запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, доцільно призначити судове засідання по цьому провадженні у режимі відеоконференції з Волинським апеляційним судом.

Враховуючи наведене та керуючись ст.336 КПК України,

у х в а л и в :

Розгляд апеляційної скарги прокурора Луцької місцевої прокуратури ОСОБА_2 на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 23 листопада 2020 року, який призначено на 11 год.30хв. 15 квітня 2021року, провести в режимі відеоконференції з Волинським апеляційним судом (430016, м. Луцьк, вул. Червоного Хреста, 10, vla.court.gov.ua ).

Доручити Волинському апеляційному суду виконання цієї ухвали у вказаний час та забезпечити вручення учасникам кримінального провадженняпам`ятку про їх процесуальні права та обов`язки у судовому провадженні в режимі відеоконференції.

Копію цієї ухвали надіслати Волинському апеляційному суду (vla.court.gov.ua) для виконання.

Ця ухвала є остаточною, оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудРівненський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення05.04.2021
Оприлюднено27.01.2023
Номер документу96001501
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та злочини проти журналістів Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Судовий реєстр по справі —161/5527/20

Ухвала від 31.01.2023

Кримінальне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Камінська К. О.

Ухвала від 01.08.2022

Кримінальне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Камінська К. О.

Ухвала від 18.07.2022

Кримінальне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Камінська К. О.

Ухвала від 28.06.2022

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 28.06.2022

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 05.04.2021

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 31.12.2020

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 31.12.2020

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 21.12.2020

Кримінальне

Рівненський апеляційний суд

Гладкий С. В.

Ухвала від 14.12.2020

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Білик Наталія Володимирівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні