Справа № 2-17014/09
№ 2-7615/10
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 квітня 2010 року м. Харків
Московський районний су д м. Харкова у складі: головуюч ого - судді Яремчука В.І., при се кретарі Новаковій Т.С.,
розглянувши заочно у відкритому судовому засід анні в приміщенні суду цивіл ьну справу за позовом комуна льного підприємства “Харків ські теплові мережі” до ОСО БА_1 і ОСОБА_2 про стягнен ня заборгованості за опаленн я і гарячу воду , -
В С Т А Н О В И В:
Позивач 24.12.2009 р. звернувся до суду з позовною заявою про ст ягнення з відповідачів забор гованості за опалення і гаря чу воду у розмірі 2882 гривень 46 к опійок, посилаючись на те, що в ідповідачі мешкають за адрес ою: АДРЕСА_1, і є споживачам и послуг центрального опален ня та підігріву холодної вод и для потреб гарячого водопо стачання. Відповідачі не спл ачували в повному обсязі за о палення і гарячу воду, що приз вело до утворення заборгован ості за період з 01.08.2008 р. по 01.10.2009 р. у розмірі 2882 гривень 46 копійок.
У судовому засіданні предс тавник позивача Гуртова О.О ., що діє на підставі довірен ості, позовні вимоги підтрим ала, просила позов задовольн ити.
Відповідачі про час і місц е судового розгляду повідомл ялись належним чином, у судов е засідання не з' явились, пр ичину неявки суду не повідом или, в зв' язку з чим суд визна є неявку відповідачів в судо ве засідання неповажною.
Зі згоди позивача суд ухва лює рішення при заочному роз гляді справи згідно положень ст.224 ЦПК України.
Суд, заслухавши поясненн я представника позивача, та д ослідивши письмові докази, в становив такі факти і відпов ідні їм правовідносини.
Матеріалами справи встано влено, що відповідачі зареєс тровані та проживають за адр есою: АДРЕСА_1 (а.с.3), і є спож ивачами послуг центрального опалення та підігріву холод ної води для потреб гарячого водопостачання, що надає поз ивач.
За період з 01.08.2008 р. по 01.10.2009 р. чер ез несплату за відповідачами виникла заборгованість за о палення і гарячу воду у розмі рі 2882 гривень 46 копійок (а.с.2). На ч ас розгляду справи відповіда чі заборгованість не сплатил и.
Згідно ст. 68 ЖК України, ст. 20 З акону України “Про житлово-к омунальні послуги”, споживач і зобов' язані щомісячно спл ачувати за комунальні послуг и, у тому числі і за опалення т а гарячу воду.
Згідно ст. 64 ЖК України відп овідачі несуть рівні обов' я зки по сплаті комунальних по слуг, тому суд стягує солідар но із відповідачів заборгова ність за опалення і гарячу во ду.
Позивач звільнений від спл ати судових витрат (а.с.5,7), тому судові витрати, що складають ся із судового збору у розмір і 51 гривень і витрат на інформ аційно-технічне забезпеченн я розгляду справи у розмірі 30 гривень, відповідно до ст. 88 ЦП К України, суд стягує в дохід д ержави з відповідачів, в рівн их частках з кожного.
Керуючись ст.ст. 64, 68 ЖК Украї ни, ст. 20 Закону України “Про жи тлово-комунальні послуги”, с т. 541 ЦК України, ст.ст. 10, 11, 60, 74, 79, 88, 209, 212, 214, 215, 224-226 ЦПК України, су д -
В И Р І Ш И В:
Позов комунального підпр иємства “Харківські теплові мережі”, задовольнити.
Стягнути солідарно з ОСО БА_1 і ОСОБА_2 на користь к омунального підприємства “Х арківські теплові мережі” за боргованість за опалення і г арячу воду за період з 01.08.2008 р. по 01.10.2009 р. у розмірі 2882 гривень 46 коп ійок (дві тисячі вісімсот віс імдесят дві гривень 46 копійок ).
Стягнути з ОСОБА_1 і ОС ОБА_2 в дохід держави судови й збір у розмірі 51 гривень в рі вних частках, по 25, 50 гривень (дв адцять п' ять гривень 50 копій ок) з кожного і витрати на інфо рмаційно-технічне забезпече ння розгляду справи у сумі 30 г ривень, в рівних частках по 15 (п ' ятнадцять) гривень з кожно го.
Копію заочного ріше ння направити відповідачам в п' ятиденний строк з дня йог о проголошення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ух валив, за письмовою заявою ві дповідача. Заяву про перегля д заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Позивач має право оскарж ити заочне рішення в апеляці йному порядку до апеляційног о суду Харківської області ч ерез Московський районний су д м. Харкова шляхом подачі в 10-д енний строк із дня проголоше ння рішення заяви про апеляц ійне оскарження і подання пі сля цього протягом 20 днів апел яційної скарги; або поданням апеляційної скарги протягом 10 днів в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК Укр аїни.
Суддя (Яремчук В .І.)
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 06.04.2010 |
Оприлюднено | 18.02.2011 |
Номер документу | 9602744 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Краматорський міський суд Донецької області
Скляров Володимир Вікторович
Цивільне
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Заруцька Галина Миколаївна
Цивільне
Московський районний суд м.Харкова
Яремчук Валерій Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні