Справа № 559/2195/20
Провадження № 2/559/361/2021
У Х В А Л А
07 квітня 2021 року Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
в складі головуючого судді Ралець Р.В.,
секретаря судового засідання Протас Ю.В.
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Дубно справу за позовом ОСОБА_1 до Дубенської районної державної адміністрації, треті особи Мирогощанська сільська рада Дубенського району Рівненської області, Приватне акціонерне товариство Мирогощанський аграрій , Головне управління Держгеокадастру в Рівненській області про визнання права на завершення процедури приватизації та здійснення державної реєстрації земельної ділянки ,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Дубенського міськрайонного суду знаходиться зазначена справа.
Ухвалою суду від 05.11.2020 відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження, розпочато підготовче провадження та призначо підготовче засідання у справі.
09 грудня 2020 до суду надійшло повідомлення в.о. голови Дубенської районної державної адміністрації відповідно до якого, просить суд замінити первісного відповідача Дубенську районну державну адміністрацію на Мирогощанську сільську раду та Привільненську сільську раду, яким ГУ Держгеокадастру в Рівненській області передані у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що перебували в т.ч. і у користуванні ліквідованого ДП Мирогощанський державний іподром . Таким чином рішення про визнання права на завершення приватизації земельних ділянок у порядку спадкування (дозвіл на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою) на території Мирогощанської та Привільненської сільських рад можуть прийняти виключно Мирогощанська та Привільненська сільські ради.
Відповідно до ст. 51 ЦПК України, враховуючи, що рішення про визнання права на завершення приватизації земельних ділянок у порядку спадкування (дозвіл на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою) на території Мирогощанської та Привільненської сільських рад можуть прийняти виключно Мирогощанська та Привільненська сільські ради , суд вважає за необхідне замінити відповідача: Дубенську районну державну адміністрацію на належного відповідача: Мирогощанську сільську раду та Привільненську сільську раду.
Керуючись ст. 51 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
У справі за позовом ОСОБА_1 до Дубенської районної державної адміністрації, треті особи Мирогощанська сільська рада Дубенського району Рівненської області, Приватне акціонерне товариство Мирогощанський аграрій , Головне управління Держгеокадастру в Рівненській області про визнання права на завершення процедури приватизації та здійснення державної реєстрації земельної ділянки, замінити первісного відповідача Дубенську районну державну адміністрацію на Мирогощанську сільську раду Дубенського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 04385304) та Привільненську сільську раду Дубенського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 04385327) .
Підготовче судове засідання відкласти на 02 червня 2021 року на 08:40 год.
Ухвалу та копію позовної заяви з додатками направити відповідачам.
Визначити відповідачам п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст.178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Р.В. Ралець
Суд | Дубенський міськрайонний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 07.04.2021 |
Оприлюднено | 08.04.2021 |
Номер документу | 96101826 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
Ралець Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні