ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

12 квітня 2021 р. Справа №200/1370/21-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Голуб В.А, розглянувши клопотання представників відповідача та Офісу великих платників податків ДПС щодо забезпечення їх особистої участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції в адміністративній справі за позовом Приватного акціонерного товариства Харцизький трубний завод до відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві, відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення суми бюджетного відшкодування з податку на додатну вартість у розмірі 58 037 285,00 грн та пені у розмірі 118 484 165, 04 грн, -

У С Т А Н О В И В :

Позивач, Приватне акціонерне товариство Харцизький трубний завод , звернувся до Донецького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Офісу великих платників податків ДПС, Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві, Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення суми бюджетного відшкодування з податку на додатну вартість у розмірі 58 037 285,00 грн та пені у розмірі 118 484 165, 04 грн.

Представником відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків заявлено клопотання щодо його участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції, яке вмотивоване неможливістю прибуття до суду. Представник відповідача зазначає, що найближчий суд, до якого він може прибути, є зокрема, Запорізький окружний адміністративний суд.

Відповідно до приписів ст.195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -КАС України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Згідно з ч. 5 ст. 195 КАС України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Частиною 8 ст. 195 КАС України визначено, що копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суд зазначає, що згідно онлайн системи бронювання майданчиків відеоконференції у Запорізькому окружному адміністративному суді є технічна можливість забезпечити участь учасників справи у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції.

З урахуванням зазначеного, суд вважає за доцільне постановити ухвалу про участь представника відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції у Запорізький окружний адміністративний суд.

Водночас, суд зазначає, що клопотання представника Офісу великих платників податків ДПС щодо забезпечення його особистої участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції не підлягає задоволенню, адже наразі Офіс великих платників податків ДПС не є стороною по справі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 192,194, 195 КАС України, суд,

У Х В А Л И В:

Клопотання представника Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків щодо забезпечення його особистої участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції в адміністративній справі за позовом Приватного акціонерного товариства Харцизький трубний завод до відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві, відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення суми бюджетного відшкодування з податку на додатну вартість у розмірі 58 037 285,00 грн та пені у розмірі 118 484 165, 04 грн, - задовольнити.

Забезпечити участь представника відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків у підготовчому засіданні, яке відбудеться 14.04.2021 о 12 год. 00 хв., в режимі відеоконференції.

Доручити Запорізькому окружному адміністративному суду забезпечення проведення підготовчого засідання, призначеного на 14.04.2021 о 12 год. 00 хв., в режимі відеоконференції.

Представнику відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків прибути для участі у підготовчому засіданні, яке відбудеться в режимі відеоконференції 14.04.2021 о 12 год. 00 хв, в приміщення Запорізького окружного адміністративного суду.

Копію ухвали надіслати представнику відокремленого підрозділу Державної податкової служби України - Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків та на адресу Запорізького окружного адміністративного суду.

Клопотання представника Офісу великих платників податків ДПС щодо забезпечення його особистої участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції - залишити без задоволення.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.А. Голуб

Дата ухвалення рішення 12.04.2021
Зареєстровано 14.04.2021
Оприлюднено 15.04.2021

Судовий реєстр по справі 200/1370/21-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.09.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 02.09.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.08.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.07.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.07.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.07.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.07.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.07.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 06.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 06.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.03.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.02.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону