Справа №345/1367/21
Провадження № 1-кп/345/206/2021
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.04.2021 м.Калуш
Калуський міськрайонний суд Івано Франківської області
у складі: головуючого судді ОСОБА_1
секретаря ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
потерпілих ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження з обвинувальним актом про обвинувачення ОСОБА_11 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 КК України,-
в с т а н о в и в:
що на розгляді суду перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_11 за ч.1 ст.296 КК України.
Обвинувачений в судове засідання не з`явився, хоча належним чином був повідомлений про дату і час судового розгляду, про причини неявки не повідомив, клопотань чи заяв про відкладення справи не подав.
В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про привід обвинуваченого.
Захисник ОСОБА_4 заперечив відносно задоволення клопотання прокурора.
Потерпілі підтримали думку прокурора про застосування приводу до обвинуваченого.
Суд, вислухавши думку прокурора та інших учасників судового провадження, приходить до наступного висновку:
Згідност. 131 КПК Україниодним із видів заходів забезпечення кримінального провадження для забезпечення мети досягнення дієвості цього провадження є привід.
Відповідно дост. 139 КПК Україниякщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, який був встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з`явився без поважних причин або не повідомив причини свого неприбуття до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано примусовий привід.
Згідно ч. 1, ч. 3ст. 140 КПК Українипривід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений час. Привід може бути застосований до свідка.
Відповідно до ст. 323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення в порядку, передбаченому главами 11 та 12 цього Кодексу.
Враховуючи те, що обвинувачений ОСОБА_11 у судове засідання не з`явився, про поважні причини неявки до суду не повідомив, а провести судове засідання та розглянути справу у відсутності обвинуваченого суд не має змоги, то суд вважає, що клопотання прокурора слід задоволити та до обвинуваченого застосувати привід.
Керуючись ст. ст.131,139,140, 323 КПК України, -
у х в а л и в :
Судове засідання по кримінальному провадженню про обвинувачення ОСОБА_11 за ч.1 ст.296 КК України відкласти на 14.00 годин 12.05.2021.
Доставити приводом у судове засідання до Калуського міськрайонного суду Івано Франківської області за адресою: м. Калуш вул. Молодіжна, 10, Івано - Франківська область на 14.00 годин 12.05.2021 :
-обвинуваченого ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 , громадянина України.
Виконання ухвали доручити Калуському РВП ГУНП в Івано-Франківській області. Контроль за виконанням ухвали суду покласти на прокурора Калуської окружної прокуратури ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Суд | Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.04.2021 |
Оприлюднено | 27.01.2023 |
Номер документу | 96413353 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти громадського порядку та моральності Хуліганство |
Кримінальне
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Мигович О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні