УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.02.2021 Справа №607/3325/21 Провадження №1-кс/607/1183/2021 м.Тернопіль
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 ,
розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 про проведення обшуку,
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 , за погодженням прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_4 , повторно звернувся до суду в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32020210000000021 від 17.06.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, із клопотанням про проведення обшуку у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належать ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ), де проживає бухгалтер ТОВ "БК "Там Де Дім" ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 РНОКПП НОМЕР_2 ), з метою виявлення, відшукання та вилучення документів фінансово-господарської діяльності ТОВ "БК Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд", а також носіїв інформації за період з 01.01.2018 по даний час.
В обґрунтування поданого клопотання посилається на те, що слідчим управлінням ГУ ДФС у Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32020210000000021 від 17.06.2020, за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.
Матеріалами досудового розслідування встановлено, що службові особи, ТОВ "БК "Там Де Дім" (код ЄДРПОУ 41986164) за участю фізичної особи-підприємця ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_3 ) та іншими особами, за період з 01.01.2018 по даний час ухиляються від сплати податків у особливо великих розмірах, шляхом недекларування фактичних обсягів доходу від операцій з продажу нерухомого майна, на загальну суму понад 7 млн. грн.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що будівельно-монтажні роботи для ТОВ "БК "Там Де Дім" й фізичної особи-підприємця ОСОБА_7 виконували та на даний час виконують пов`язані підприємства: ПП "Західстарбуд" (код ЄДРПОУ 34699546) та ТОВ "Алісбуд" (код ЄДРПОУ 33392104), оскільки їх засновниками є ОСОБА_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_3 ), ОСОБА_8 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_4 ) та ОСОБА_9 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_5 ).
Відповідно до матеріалів кримінального провадження встановлено, що ТОВ "БК "Там Де Дім" за участю ФОП ОСОБА_7 не відображають в бухгалтерському та податковому обліках, фактичні обсяги доходів від продажу об`єктів нерухомості.
Крім цього, службові особи ТОВ "БК "Там Де Дім" декларують збиткову діяльність товариства у 2018 році в розмірі 315 900 грн., а у 2019 році 458 700 грн., відсутність основних фондів та трудових ресурсів, які необхідні для здійснення будівництва.
В свою чергу, ОСОБА_7 , який є співзасновником і фактичним керівником ТОВ "БК "Там Де Дім" (код ЄДРПОУ 41986164) та водночас фізичною особою-підприємцем (перебуває на 3-й групі платника єдиного податку (5%) й декларує за 2018 рік 1099162,10 грн., за 2019 рік 218500 грн.
В ході досудового розслідування встановлено, що працівниками ТОВ "БК "Там Де Дім" систематично реалізовувались та на даний час реалізовуються об`єкти нерухомого майна за заниженими цінами, зокрема, укладаються договори на продаж земельних ділянок з фізичними особами із подальшим їх подрібненням та будівництвом на них об`єктів нерухомості, де податки сплачуються лише від оціночної вартості продажу земельних ділянок, а не від реалізації котеджів та гаражів, які збудовані на зазначених земельних ділянках; та/або укладаються договори купівлі-продажу об`єктів нерухомості із підконтрольними фізичними особами, на яких уже оформлено право власності, де податки та збори сплачуються від проведеної заниженої оцінки вартості майна покупцями.
Крім цього, встановлено, що будівництво об`єктів нерухомості в КМ "Горизонт", ЖК Торизонт-Люкс", КМ "РrоЛісок", ЖК "Фамільний Двір", ЖК "Горизонт+", ЖК "ЕкоДім", ЖК "Біла-PARK" та ЖК "АПАРТ-Горизонт" здійснюється на земельних ділянках, власниками (користувачами) яких є співзасновники ТОВ "БК "Там Де Дім", ПП «Західстарбуд» та ТОВ «Алісбуд» їх родичі та близькі.
Ініціатор клопотання вказав, що з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження, виникла необхідність у дослідженні документів бухгалтерського та податкового обліків (в тому числі неофіційного) ТОВ "БК "Там Де Дім" (код ЄДРПОУ 41986164), та ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_3 ), а також інших предметів, носіїв інформації та документів, пов`язаних з проведенням фінансово-господарської діяльності вказаними суб`єктами господарської діяльності.
Відповідно до матеріалів кримінального провадження, службові особи ТОВ "БК "Там Де Дім" (код ЄДРПОУ 41986164), та ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_3 ), продовжують незаконні дії з ухилення від сплати податків у зв`язку з чим, з метою повного дослідження всіх обставин злочинної діяльності вказаних осіб та запобігання зміні та знищення зазначених документів, є необхідність у їх встановленні та вилученні шляхом проведення обшуку. Разом з тим, звернення до зазначених суб`єктів з вимогою про надання відповідних документів або тимчасового доступу до них може призвести до їх втрати (приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження особами, у володінні яких такі документи знаходяться), що відноситься, в першу чергу, до документів неофіційного (прихованого) обліку господарської діяльності.
Бухгалтерський облік на вказаних товариствах ведеться, у тому числі, із застосуванням комп`ютерної техніки і відповідного програмного забезпечення. Первинні та зведені бухгалтерські, установчі та інші документи і носії інформації стосовно діяльності вищевказаних суб`єктів господарювання, в тому числі ті, які свідчать про отримання прихованих від оподаткування доходів та ухилення від сплати податків, мають значення речових доказів у кримінальному провадженні та перебувають у володінні вказаних юридичних осіб.
В ході досудового розслідування згідно відомостей отриманих від Управління ПЕП ГУ ДФС у Тернопільській області встановлено, що за ведення первинного обліку та тіньової бухгалтерії ТОВ "БК "Там Де Дім", ПП "Західстарбуд", ТОВ "Алісбуд" та фізичної особи-підприємця ОСОБА_7 відповідає бухгалтер-касир ТОВ "БК "Там Де Дім ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 . За вказаною адресою ведеться бухгалтерський та податковий облік, складається податкова звітність ТОВ "БК "Там Де Дім", ПП "Західстарбуд", ТОВ "Алісбуд" та фізичної особи-підприємця ОСОБА_7 .
Як зазначає слідчий, у вищевказаному приміщенні за вказаною адресою можуть знаходитися документи, що свідчать про протиправну діяльність службових осіб ТОВ "БК "Там Де Дім" та ФОП ОСОБА_7 , комп`ютерна техніка та інші носії інформації, а також предмети, набуті злочинним шляхом. Дане приміщення на праві приватної власності належать ОСОБА_5 .
Окрім цього, вказав, що в ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій встановлено, що ОСОБА_6 працює із дому, та зберігає за своєю домашньою адресою документи, що стосуються ведення бухгалтерського та податкового обліків ТОВ "БК "Там Де Дім", ПП "Західстарбуд", ТОВ "Алісбуд" та фізичної особи-підприємця ОСОБА_7 .
Також 23.02.2021 від Калуського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) отримало відповідь на лист, з якого встановлено, що ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 , є батьком ОСОБА_10 .
Досудовнм розслідуванням, в тому числі проведеними негласними слідчими (розшуковими) діями та відповідно до відомостей, отриманих від Управління ПЕП Головного управління ДФС у Тернопільській області (лист № 46/19-97-04-02 від 11.02.2021) встановлено, що фінансово-господарські документи ТОВ БК "Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд", а також інші речі, які мають доказове значення у кримінальному провадженні (печатки, комп`ютерна техніка, носії інформації тощо), можуть знаходитися у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належить ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ), що підтверджується інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 242315925 від 29.01.2021, та де фактично проживає бухгалтер ТОВ БК "Там Де Дім" ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ).
Оскільки з наявних матеріалів досудового розслідування вбачається, що у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належать ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ) можуть перебувати документи фінансово-господарської діяльності ТОВ "БК "Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд", які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються в ході слідства та мають значення для всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження №32020210000000021 від 17.06.2020 з метою запобігання зміни і знищення зазначених відомостей та документів, які можуть бути використані для встановлення осіб, які вчинили вказані правопорушення, слідчий просив клопотання задовольнити.
У судовому засіданні старший слідчий з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 клопотання підтримав, просив його задовольнити. В обґрунтування необхідності проведення обшуку, окрім попередньо наданих відомостей щодо проведених оперативних заходів, просив врахувати отримані від управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Тернопільській області відомості відповідно до листів №44/19-97-04-02 від 10.02.2021, №46/19-97-04-02 від 11.02.2021 щодо дослідження окремих фінансово-господарських операцій за період з 01.01.2018 по лютий 2021 року, а також протоколи про наслідки здійснення негласних слідчих дій з додатками №238нт від 27.03.2020, №21-002/114т від 19.01.2021, зі змісту яких вбачається, що ОСОБА_11 дійсно співпрацює з ТОВ "БК "Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд" в якості бухгалтера, а також встановлені відповідно до отриманих в ході досудового розслідування відомості щодо фактичного місця проживання ОСОБА_11 .
Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши клопотання та додані до нього матеріали кримінального провадження, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню частково, з таких підстав.
Слідчим суддею встановлено, що слідчим управлінням ГУ ДФС у Тернопільській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32020210000000021 від 17.06.2020 за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.
Статтею 30 Конституції України та статтею 13 КПК України гарантовано недоторканність житла чи іншого володіння особи. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим судовим рішенням, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Згідно з положеннями ст. 233 КПК України, ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті, тобто лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину.
Відповідно до правил проведення обшуку, встановлених ст. 234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. У відповідному клопотанні, серед іншого, повинно бути зазначено підстави для обшуку; житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку; особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; індивідуальні або родові ознаки речей, документів, іншого майна або осіб, яких планується відшукати, а також їхній зв`язок із вчиненим кримінальним правопорушенням; обґрунтування того, що доступ до речей, документів або відомостей, які можуть у них міститися, неможливо отримати органом досудового розслідування у добровільному порядку шляхом витребування речей, документів, відомостей відповідно до частини другої статті 93 цього Кодексу, або за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом, а доступ до осіб, яких планується відшукати, - за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом. Зазначена вимога не поширюється на випадки проведення обшуку з метою відшукання знаряддя кримінального правопорушення, предметів і документів, вилучених з обігу. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів в обґрунтування доводів такого клопотання.
Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 22.02.2021 відмовлено в задоволенні клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 про проведення обшуку у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належать ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ), де проживає бухгалтер ТОВ "БК "Там Де Дім" ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 РНОКПП НОМЕР_2 ), зокрема, у зв`язку з тим, що органом досудового розслідування не надано жодних доказів на підтвердження того, що ОСОБА_11 є бухгалтером-касиром ТОВ "БК "Там Де Дім", а також того, що вона дійсно проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до положень ч. 6 ст. 234 КПК України, у разі відмови у задоволенні клопотання про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи слідчий, прокурор не має права повторно звертатися до слідчого судді з клопотанням про дозвіл на обшук того самого житла чи іншого володіння особи, якщо у клопотанні не зазначені нові обставини, які не розглядалися слідчим суддею.
В ході розгляду даного клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 слідчим суддею враховано у клопотанні зазначені нові обставини, які не розглядалися слідчим суддею та надані в судовому засіданні слідчим пояснення та долучені до клопотання матеріали, з яких вбачається наявність обставин, які свідчать про те, що ОСОБА_11 дійсно є бухгалтером-касиром ТОВ "БК "Там Де Дім", зокрема, відомості, отримані в ході проведення негласних слідчих дій зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж, протоколи про наслідки здійснення яких, та в ході проведення огляду мобільного додатку «GetContact» 23.02.2021, щодо використання ОСОБА_11 мобільного телефону з номером НОМЕР_6 , що співпадає з виявленим при проведенні негласних слідчих дій.
Окрім того, слідчим суддею взято до уваги відсутність у органу досудового розслідування об`єктивної можливості надати додаткові відомості щодо місця фактичного проживання ОСОБА_11 , окрім тих, що отримані від управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Тернопільській області відомості відповідно до листів №44/19-97-04-02 від 10.02.2021, №46/19-97-04-02 від 11.02.2021.
З урахуванням викладеного, слідчий суддя приходить до переконання про наявність підстав для дослідження документів бухгалтерського та податкового обліків (в тому числі неофіційного) ТОВ "БК "Там Де Дім" (код ЄДРПОУ 41986164), та ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_3 ), а також інших предметів, носіїв інформації та документів, пов`язаних з проведенням фінансово-господарської діяльності вказаними суб`єктами господарської діяльності.
Беручи до уваги надані пояснення щодо заявленого клопотання, зважаючи на обставини вчинення кримінального правопорушення, про які зазначає сторона обвинувачення в межах заявленого клопотання, що дозволять органам досудового розслідування провести подальше розслідування кримінального провадження, враховуючи ризики знищення та/або приховування речей та документів, які можуть мати значення речових доказів у даному кримінальному провадженні, та неможливість отримати їх внаслідок проведення інших слідчих дій, керуючись встановленим ч. 5 ст. 234 КПК України переліком обставин, які підлягають обов`язковому доказуванню під час розгляду клопотання про проведення обшуку, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання про проведення обшуку у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належать ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ), де проживає бухгалтер ТОВ "БК "Там Де Дім" ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), з метою виявлення, відшукання та вилучення документів фінансово-господарської діяльності ТОВ "БК Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд" та носіїв інформації за період з 01.01.2018 по дату постановлення ухвали, підлягає частковому задоволенню.
Поряд з цим, слідчий суддя приходить до висновку, що зазначене в переліку документів, які орган досудового розслідування планує відшукати в ході проведення обшуку за вказаною адресою, формулювання «документів, які були та є знаряддями вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди, або відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються, в тому числі предметів, що були об`єктом кримінально протиправних дій, що мають значення для всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження №32020210000000021» не відповідає положенням п. 7 ч. 3 ст. 234 КПК України, згідно з якою у клопотанні про проведення обшуку повинно бути вказано індивідуальні або родові ознаки речей, документів, іншого майна або осіб, яких планується відшукати, а також їхній зв`язок із вчиненим кримінальним правопорушенням.
Крім того, оцінюючи обґрунтованість клопотання слідчого в частині надання групі слідчих дозволу на проведення обушку з можливістю виявлення, відшукання та вилучення носіїв інформації з відомостями (інформацією) в електронному вигляді щодо електронного листування, (переписки по електронних скриньках, «Viber», «WhatsApp», «Telegram», «SKYPE», «LINE», слідчий суддя зазначає наступне.
Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім`ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
Статтею 31 Конституції України гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Винятки можуть бути встановлені лише судом у випадках, передбачених законом, з метою запобігти злочинові чи з`ясувати істину під час розслідування кримінальної справи, якщо іншими способами одержати інформацію неможливо.
Таким чином, положення Конституції України, які є нормами прямої дії, досить широко тлумачать право на приватність. Як і в більшості держав, воно не є абсолютним, проте можливості його обмеження чітко регламентовані і не можуть бути змінені на шкоду особі.
У статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року визначено, що кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції; органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров`я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.
Пунктом 1 статті 17 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права 1966 року встановлено, що ніхто не повинен зазнавати свавільного чи незаконного втручання в його особисте і сімейне життя, свавільних чи незаконних посягань на недоторканність його житла або таємницю його кореспонденції чи незаконних посягань на його честь і репутацію.
Так, в рішенні у справі Roemen and Schmit v. Luxembourg 2003 року Європейський суд з прав людини визнав, що обшук, який проводився в офісі заявниці, та конфіскація листа становили втручання в її право на повагу до приватного життя. Хоча це втручання мало законну мету підтримання громадського порядку та запобігання злочинам та було здійснено згідно зі статтями 65 та 66 Кримінально-процесуального кодексу Люксембургу, які регулюють загальні питання обшуків та конфіскації, а також згідно зі статтею 35(3) Закону від 10 серпня 1991 року, яка передбачає процедуру проведення обшуків та/або конфіскації в офісі адвоката, Суд постановив, що було допущено порушення статті 8 Конвенції 1950 року.
В справі Malone v. The United Kingdom порушено статтю 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на підставі того, що прослуховування телефонних розмов заявника (в рамках його кримінального переслідування) і реєстрація історії дзвінків (збереження номерів, набраних з певного телефону) не були передбачені законом.
Слідчий суддя зазначає, що в межах клопотання слідчим не було в повній мірі доведено, що в даному випадку подібне втручання в права особи на повагу до її приватного життя та до її кореспонденції, є співмірним з інтересами досудового розслідування та не є таким, що переслідує визначені в ч. 2 ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод цілі, за яких таке втручання є можливим та виправданим.
За таких обставин, клопотання підлягає частковому задоволенню.
Керуючись ст.ст.13, 233, 234, 309 КПК України, слідчий суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку задовольнити частково.
Надати заступнику начальника відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_12 , начальнику відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_13 , старшому слідчому з ОВС КМВ СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_14 , старшому слідчому з ОВС відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_15 , старшому слідчому з ОВС КМВ СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_16 , старшому слідчому з ОВС КМВ СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_17 , старшому слідчому в ОВС відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_3 , старшому слідчому з ОВС КМВ СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_18 , слідчому з ОВС відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ГУ ДФС у Тернопільській області ОСОБА_19 , прокурорам групи прокурорів у даному кримінальному провадженні, слідчим слідчої групи у даному кримінальному провадженні дозвіл на обшук у трьохкімнатній квартирі за адресою: АДРЕСА_1 , яка на праві приватної власності належить ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ), де проживає бухгалтер ТОВ "БК "Там Де Дім" ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), з метою виявлення, відшукання та вилучення документів фінансово-господарської діяльності ТОВ "БК Там Де Дім", ФОП ОСОБА_7 , ПП "Західстарбуд" та ТОВ "Алісбуд" за період з 01.01.2018 по дату постановлення ухвали, та носіїв інформації, що мають значення для всебічного повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, а саме:
- первинних і зведених фінансово-господарських, бухгалтерських та звітних документів, договорів (угод) і контрактів з додатками, журналів реєстрації договорів, податкових та видаткових накладних; рахунків-фактур: актів-прийому передачі; товарно-транспортних накладних (подорожніх, шляхових листів); виписок банку; квитанцій до прибуткових касових ордерів; касових книг; доручень на отримання матеріальних цінностей, товарів (послуг); журналів реєстрації доручень (довіреностей); документів, які підтверджують якість (безпечність), походження товарів (сертифікатів відповідності, якісних посвідчень тощо), гарантійних талонів;
- документів (журналів, облікових реєстрів та інших), щодо господарської діяльності, які підтверджують придбання та реалізацію товарів, робіт та послуг в адресу фізичних або юридичних осіб, в тому числі облікових реєстрів, журналів ордерів на паперових носіях та в електронній формі;
- повідомлень про початок виконання підготовчих та будівельних робіт (в т.ч. зміни до повідомлення); декларацій про початок виконання будівельних робіт (в т.ч. зміни до декларації); декларацій про готовність об`єктів до експлуатації; декларацій про завершення будівельних робіт; довідок про присвоєння адреси; проектів будівництва; заяв; довіреностей: розписок; будівельних паспортів; технічних паспортів; графіків-платежів; звітів про оцінку майна; нормативно грошових оцінок; висновків про оцінку вартості нерухомості: висновків про проведену оцінку (в т.ч. експертні оцінки нерухомості, інші документи, які підтверджують факт проведення оцінки нерухомого майна (земельних ділянок, квартир, будинків (в т.ч. садових), котеджів, інших житлових та нежитлових приміщень); актів приймання-передачі результатів комісійної послуги; дозволів на будівництво; містобудівних умов та обмеження: технічних умов та обмеження; витягів з державного земельного кадастру: державних актів права власності на землю; свідоцтв на право власності на нерухоме майно; актів виконаних робіт (наданих послуг); актів приймання виконаних підрядних робіт (форма КБ-2В): довідок про вартість виконаних підрядних робіт (форма КБ-3); документів, які підтверджують якість (безпечність) продукції (сертифікати), розписки;
- копій ідентифікуючих документів (паспортів, ідентифікаційних кодів): покупців, інвесторів, комітентів, комісіонерів та пайовиків; договори (угоди) з додатками (в т.ч. договори про спільну діяльність у будівництві, договори дарування, договори купівлі-продажу земельних ділянок, договори купівлі-продажу квартири, договори купівлі-продажу будинку, договори про бронювання (резервування) квартири, договори суперфіцію, інвестиційні договори (угоди), договори купівлі майнових прав, договори комісії, договори субкомісії);
- договори про бронювання (резервування) квартири, договори про резервування квартири, договори суперфіцію, інвестиційні договори (угоди), договори купівлі майнових прав, договори комісії, договори субкомісії, інші), укладені з однієї сторони зазначеними вище СГД та/або підконтрольними їм фізичними особами, на яких документально оформлені житлові та нежитлові приміщення, а також земельні ділянки: ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_3 ), ОСОБА_20 (РНОКПП НОМЕР_7 ), ОСОБА_21 (РНОКПП НОМЕР_8 ), ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_4 ), ОСОБА_22 (РНОКПП НОМЕР_9 ), ОСОБА_23 (РНОКПП НОМЕР_10 ), ОСОБА_24 (РНОКПП НОМЕР_11 ), ОСОБА_25 (РНОКПП НОМЕР_12 ), ОСОБА_9 (РНОКПП НОМЕР_5 ), ОСОБА_26 (РНОКПП НОМЕР_13 ), ОСОБА_27 (РНОКПП НОМЕР_14 ), ОСОБА_28 (РНОКПП НОМЕР_15 ), ОСОБА_29 (РНОКПП НОМЕР_16 ), ОСОБА_30 (РНОКПП НОМЕР_17 ), ОСОБА_31 (РНОКПП НОМЕР_18 ), ОСОБА_32 (РНОКПП НОМЕР_19 ), ОСОБА_33 (РНОКПП НОМЕР_20 ), ОСОБА_34 (РНОКПП НОМЕР_21 ), ОСОБА_35 (РНОКПП НОМЕР_22 ), ОСОБА_36 (РНОКПП НОМЕР_23 ), ОСОБА_37 (РНОКПП НОМЕР_24 ), ОСОБА_38 (РНОКПП НОМЕР_25 ) або ж особою (- ами), яка діяла від їх імені на підставі довіреності (-ей) з однієї сторони, та з іншої сторони особою (- ами), щодо передання у власність об`єктів нерухомого майна (земельних ділянок, квартир, будинків (в т.ч. садових), котеджів, інших житлових та нежитлових приміщень);
- документів (журналів, реєстрів) складського обліку і руху товарно-матеріальних цінностей; журналів та реєстрів в`їзду-виїзду автотранспорту; актів зустрічних звірок з контрагентами, документів проведених інвентаризацій;
- чекових книжок, квитанцій, заяв про видачу та переказ готівкових коштів; документів, речей та предметів, які свідчать про обсяги виручки від реалізації товарно-матеріальних цінностей, житлових та нежитлових приміщень, їх передачу, транспортування, оприбуткування (отримання) і використання;
- документів, відомостей та інших платіжних засобів, які могли використовуватись для розрахункових операцій, не відображених в обліку платника податків і з яких не сплачувались податки;
- документів про переписку (листування) із суб`єктами господарювання, установами, організаціями, поштової кореспонденції, журналів вхідної та вихідної кореспонденції;
- податкової та фінансової звітності, у тому числі декларацій з податку на додану вартість (з додатками), уточнюючих розрахунків до декларацій з ПДВ, декларації з податку на прибуток, звітності (розрахунків) про суми нарахованих та виплачених доходів фізичним особам, приватним підприємцям;
- копій наказів про прийняття на роботу, про відрядження, про відпустки та звільнення працівників, посадових інструкцій (функціональних обов`язків) працівників, авансових звітів, табелів робочого часу працівників, ідентифікуючих документів (копій паспортів) вказаних працівників, штатного розпису; -
- відомостей (інформації) в електронному вигляді, що стосуються господарської діяльності та фінансових операцій, з комп`ютерної техніки та інших апаратно-програмних засобів (ноутбуків, серверів, планшетів, пристроїв мобільного зв`язку, CD/DVD-дисків, SSD/HDD накопичувачів інформації, USB флеш-накопичувачів карт пам`яті, смарт-карток, вінчестерів тощо) щодо придбання та реалізації ТМЦ, обліку (в тому числі спеціального програмного забезпечення) проведених операцій вищенаведених суб`єктів господарювання, в тому числі щодо встановлення ІР-адрес, а в разі неможливості зняття такої інформації чи подолання системи логічного захисту інформації на таких засобах, вилучення вказаної техніки, на електронних носіях якої містяться сформовані в електронному вигляді вищевказані документи;
- носіїв неофіційної інформації (записів, обліків і реєстрів), що стосуються діяльності вказаних суб`єктів підприємницької діяльності, зв`язків службових осіб та їх неправомірних дій, направлених на порушення податкового та іншого законодавства, а також документів, які містять вільні зразки почерку та підпису службових осіб та працівників вказаних СПД. що стосуються проведених операцій, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності:
- чорнових записів та документів, які засвідчують факт ведення обліку (журнали, щоденники, зошити, записники, блокноти, аркуші паперу, тощо) придбання та реалізацію товарів, робіт, послуг, житлових та нежитлових приміщень, аркушів з відбитками печаток, штампів, факсимільних підписів, бланків незаповнених первинних бухгалтерських документів з проставленими підписами чи відбитками печаток.
В задоволенні інших вимог клопотання відмовити.
Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2021 |
Оприлюднено | 27.01.2023 |
Номер документу | 96442889 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Царук І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні