Постанова
від 22.08.2006 по справі 9/228-ап-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

9/228-АП-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

"22" серпня 2006 р.                                                           Справа № 9/228-АП-06

м.Херсон, зал судового засідання № 322, 11 год. 00 хв.

Господарськийсуд Херсонської області у складі судді  Ребристої С. В. при секретарі Муравльовій Г.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу              

за позовом Прокурора Комсомольського району м.Херсона в інтересах держави в особі Комсомольського районного центру зайнятості, м.Херсон

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Піонер", м.Херсон  

про  стягнення 6120 грн. 00 коп.                                       

За участю прокурора Федоренко О.Б.

представників сторін:

від позивача –не прибув

від відповідача –не прибув

Суть спору: Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить стягнути з відповідача (ТОВ “Піонер”) штраф в сумі 6120 грн. 00 коп.

Позивач в судове засідання не прибув, але надав лист № 1488-01-08 від 10.08.2006р., в якому уточнив адресу відповідача.

Відповідач в судове засідання не з”явився, відзив на позовну заяву та витребуваних судом документів не надав, ухвала суду від 26.06.2006р., яка була направлена відповідачу за поштовою адресою: м.Херсон, вул.Причальна, 131, вказаною позивачем у позовній заяві, повернулись  до суду з відміткою пошти про відсутність за такою адресою відповідача.

         За таких обставин розгляд справи здійснюється за наявними в ній доказами відповідно до  ч. 6 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України.

                Дослідивши матеріали справи, заслухавши прокурора, суд

В С Т А Н О В И В:

          Комсомольський районний центр зайнятості є робочим органом виконавчої дирекції Фонду загальнообов”язкового  соціального страхування на випадок безробіття.

          Стаття 35 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” зобов”язує  роботодавця своєчасно і в повному розмірі сплачувати страхові внески.

    ТОВ “Піонер”  (відповідач) згідно до ст. 35 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” є платником збору на обов”язкове соціальне страхування на випадок безробіття. Але страхові внески до Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття сплачує не в повному обсязі та несвоєчасно.

          Відповідно до ст.49-2 КЗпП України при вивільненні працівника у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності повідомляють про це не пізніше як за два місяця у письмовій формі державну службу вказуючи підстави і строки вивільнення, найменування професій, спеціальностей, кваліфікації, розмір оплати праці, а в десятиденний строк після вивільнення надають списки фактично вивільнених працівників. У разі не подання або порушення строків подання цих даних чи невідповідність факту звіту з записом  трудової книжки стягується штраф у розмірі річної заробітної плати за кожного вивільненого працівника. Фактична дата звіту запланована підприємством ТОВ “Піонер” 10.12.2005р., що підтверджено в звіті про фактичне вивільнення, але працівник Рожков О.П. був звільнений 09.12.2005р., що підтверджується записом в трудовій книжці, при цьому позивача не інформовано про причини дострокового  скорочення працівника Рожкова О.П.

          Таким чином, ТОВ “Піонер” порушило вимоги п.5 ст.20 Закону України “Про зайнятість населення”, ст.49-2 КЗпП України, повідомив про фактичне звільнення центр зайнятості раніше двохмісячного терміну, потрібно 10.12.2005р., а звіт надано 09.12.2005р.       

          Ухвала суду від 26.06.2006р., яка була направлена відповідачу за поштовою адресою: м. Херсон, вул.Причальна, 131 вказаною позивачем у позовній заяві, повернулись  до суду з відміткою пошти про відсутність за вказаною адресою відповідача.

Згідно зі ст. 1 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” під місцезнаходженням юридичної особи цей Закон визначає місцезнаходження постійно діючого виконавчого органу юридичної особи, а в разі його відсутності  - місцезнаходження іншого органу чи особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи без довіреності, за певною адресою, яка вказана засновниками (учасниками) в установчих документах і за якою здійснюється зв'язок з юридичною особою

     Відповідно до положень п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України на позивача покладено обов”язок зазначити ім'я (найменування) відповідача, посаду і місце служби посадової чи службової особи, поштову адресу), а також номер засобу зв'язку та адресу електронної пошти,  адреса вказана позивачем в позовній заяві співпадає з адресою зазначеною в довідці про включення до ЄДРПОУ ТОВ “Піонер”, за яким суд надсилав ухвали суду по справі.

      Дослідивши матеріали справи суд дійшов висновку про обгрунтованість позовних вимог і визнав їх такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі–6120 грн. 00 коп.

     У судовому засіданні  проголошено  вступну та резолютивну частини постанови та повідомлено прокурора про час і місце виготовлення постанови суду в повному обсязі.

        На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 94, 98, 128, 158, 160-163, 167, п. 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд

                                                   ПОСТАНОВИВ :

          1.          Позов задовольнити повністю.

          -          Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю “Піонер”, м.Херсон, вул. Причальна, 131 (р/рахунок 26007221282001, МФО 352479 у ФКБ Приватбанк, код ЄДРПОУ 23132810) на користь Комсомольського районного центру зайнятості, м.Херсон, вул.Комкова, 76-а (р/р 37170001000160 УДК в Херсонській області, МФО 852010 код ЄДРПОУ 25985178 одержувач відділення Держказначейства в м.Херсоні) –6120 грн. 00 коп.

Постанова набирає  законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду  першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після апеляційного розгляду справи.

   Заява про  апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 КАС України –з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про  апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                  С.В. Ребриста

Постанову складено в повному обсязі 22.08.2006р.

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення22.08.2006
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу96640
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —9/228-ап-06

Постанова від 22.08.2006

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ребриста С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні