Другий апеляційний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУХВАЛА
28 квітня 2021 р.Справа № 520/3312/2020 Суддя Другого апеляційного адміністративного суду Жигилій С.П. , розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Харківської області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 09.12.2020 по справі № 520/3312/2020
за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
до Комунального закладу "Сахновщинський ліцей №1 Сахновщинської районної ради Харківської області" третя особа Сахновщинська районна рада Сахновщинського району Харківської області
про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 09.12.2020 частково задоволено адміністративний позов Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області до Комунального закладу "Сахновщинський ліцей №1 Сахновщинської районної ради Харківської області" третя особа Сахновщинська районна рада Сахновщинського району Харківської області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.
На зазначене рішення суду Відділом освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Харківської області подано апеляційну скаргу.
Вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням вимог п. 2 ч. 5 ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги додаються копії апеляційної скарги відповідно до кількості учасників справи.
Проте, всупереч вищевказаним положенням апелянтом надано дві копії апеляційної скарги з додатками, замість необхідних трьох копій апеляційної скарги з додатками.
Згідно до ч. 2 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
За таких обставин, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху і надати заявникові термін для виправлення вищезазначених недоліків.
Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом направлення до Другого апеляційного адміністративного суду копій апеляційної скарги відповідно до кількості учасників справи.
У відповідності до приписів пункту 1 частини 4 статті 169 КАС України, у разі неусунення вищевказаних недоліків апеляційної скарги остання буде повернута апелянту.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ч. 1 ст. 169, п. 2 ч. 5 ст. 296, ч. 2 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Харківської області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 09.12.2020 по справі № 520/3312/2020 за позовом Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області до Комунального закладу "Сахновщинський ліцей №1 Сахновщинської районної ради Харківської області" третя особа Сахновщинська районна рада Сахновщинського району Харківської області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду - залишити без руху .
Надати Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Харківської області строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.
Роз`яснити заявнику апеляційної скарги, що вищезазначені недоліки апеляційної скарги можуть бути усунені шляхом направлення до Другого апеляційного адміністративного суду копій апеляційної скарги відповідно до кількості учасників справи.
Роз`яснити Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Харківської області, що відповідно до ч. 5 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, питання про повернення апеляційної скарги буде вирішено протягом п`яти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків апеляційної скарги.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: (підпис) С.П. Жигилій
Суд | Другий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2021 |
Оприлюднено | 05.05.2021 |
Номер документу | 96652055 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Другий апеляційний адміністративний суд
Жигилій С.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні