Постанова
від 26.05.2010 по справі 2а-11397/10/0570
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІ НІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 травня 2010 р. сп рава № 2а-11397/10/0570

Приміщення суду за адре сою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвард ійської дивізії, 17

час прийняття постанови: 10. 50 година

Донецький окружний адміні стративний суд в складі:

головуючого судді Могильн ицького М.С.

при секретарі Фенделєвій Є .В.

з участю:

представника позивача - Сафронової Я.С.

відповідача - не з' яв ився

розглянувши у відкритому с удовому засіданні адміністр ативну справу за позовом дер жавної податкової інспекції у Калінінському районі м.Дон ецька до малого підприємства фірми «Меркурій - Сервіс» п ро припинення юридичної особ и,

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспек ція у Калінінському районі м . Донецька звернулась до суду з адміністративним позовом до малого підприємства фірми «Меркурій-Сервіс» про припи нення юридичної особи.

Позов мотивовано тим, що від повідачем остання звітність надана до податкової інспек ції 01.01.2003 року. Заборгованість перед бюджетом відсутня. Від повідно до ст. 38 Закону Україн и «Про державну реєстрацію ю ридичних осіб та фізичних ос іб-підприємців» неподання пр отягом року органам державно ї податкової служби податков их декларацій, документів фі нансової звітності відповід но до закону, є підставою для п остановлення судового рішен ня щодо припинення юридичної особи. Тому просить суд припи нити юридичну особу відповід ача.

В судовому засіданні предс тавник позивача позов підтри мав та просив суд задовольни ти його у повному обсязі, поси лаючись на обставини, виклад ені в позовній заяві.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився , про дату, час та місце судово го розгляду повідомлений нал ежним чином, не повідомив суд про причину неявки в судове з асідання.

Розгляд справи здійснював ся за допомогою автоматизова ної системи звукозапису та п ротоколювання судових засід ань «Камертон».

Суд, заслухавши пояснення п редставника позивача, переві ривши матеріали справи і обг оворивши доводи адміністрат ивного позову, встановив нас тупне.

Мале підприємство фірма «М еркурій-Сервіс» зареєстрова не як юридична особа розпоря дженням Калінінського РВК ві д 11.01. 1991 р., що підтверджується до відкою про реєстраційні відо мості (а.с. 8); включено до ЄДРПОУ за № 13481159, діє на підставі стату ту. Як платник податків знахо диться на обліку у державній податковій інспекції у Калі ніському районі м. Донецька з 11.01.1991р. за № 06300516 (а.с. 7)

Відповідач не надає звітні сть до податкової інспекції з 01.01.2003 року по теперішній час, щ о підтверджується актом пере вірки справи з оподаткування №618/15-111-3 від 15.09.2009 р. (а.с. 4)

Згідно з наданою позивачем довідкою заборгованість від повідача перед бюджетом стан ом на 15.09.2009 р. відсутня (а.с.5)

Згідно з ч. 8 ст. 19 Господарськ ого кодексу України усі суб'є кти господарювання зобов'яза ні здійснювати первинний (оп еративний) та бухгалтерський облік результатів своєї роб оти, складати статистичну ін формацію, а також надавати ві дповідно до вимог закону фін ансову звітність та статисти чну інформацію щодо своєї го сподарської діяльності, інші дані, визначені законом.

Згідно зі ст. 9 Закону Україн и «Про систему оподаткування » платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов 'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідн о до законів декларації, бухг алтерську звітність та інші документи і відомості, пов'яз ані з обчисленням і сплатою п одатків і зборів (обов'язкови х платежів).

Відповідно до ч. 2 ст. 38 Закону України «Про державну реєст рацію юридичних осіб та фізи чних осіб-підприємців» непод ання протягом року органам д ержавної податкової служби п одаткових декларацій, докуме нтів фінансової звітності, є підставою для постановлення судового рішення щодо припи нення юридичної особи.

Враховуючи вищенаведене, с уд дійшов висновку, що вимоги позивача про припинення юри дичної особи відповідача під лягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 2-15, 17-18, 33-35, 45-46, 47-51, 56- 59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 121, 122-143, 151-154, 158, 160, 162, 163, 167, 185 -186, 254 Кодексу адміністративног о судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Позов Державної податково ї інспекції у Калінінському районі м.Донецька до малого п ідприємства фірми «Меркурій -Сервіс» про припинення юрид ичної особи, задовольнити по вністю.

Припинити юридичну особу м алого підприємства фірми «Ме ркурій-Сервіс» (адреса: 83000, м. Донецьк, пр. Миру, буд.52, кв.65; Є ДРПОУ 13481159).

Постанова постановлена у н арадчій кімнаті та проголоше ний її повний текст у судовом у засіданні 26 травня 2010 року в п рисутності представника поз ивача.

Заяву про апеляційне оскар ження постанови суду може бу ти подано протягом десяти дн ів з дня складення постанови в повному обсязі до Донецько го апеляційного адміністрат ивного суду через Донецький окружний адміністративний с уд. Якщо постанову було прого лошено у відсутності особи, я ка бере участь у справі, то стр ок подання заяви про апеляці йне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії пос танови.

Апеляційна скарга на поста нову суду подається до Донец ького апеляційного адмініст ративного суду через Донецьк ий окружний адміністративни й суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апел яційне оскарження.

Апеляційна скарга може бут и подана без попереднього по дання заяви про апеляційне о скарження, якщо скарга подає ться у строк, встановлений дл я подання заяви про апеляцій не оскарження.

Суддя Могильницький М.С.

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення26.05.2010
Оприлюднено13.10.2010
Номер документу9675148
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-11397/10/0570

Постанова від 26.05.2010

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Могильницький М.С.

Ухвала від 11.05.2010

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Могильницький М.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні