Постанова
від 11.05.2021 по справі 220/245/14-ц
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

22-ц/804/1285/21

220/245/14

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частини)

11 травня 2021 року місто Маріуполь

справа № 220/245/14

провадження № 22-ц/804/1285/21

Донецький апеляційний суд у складі:

судді-доповідача Пономарьової О.М.,

суддів Баркова В.М., Мальцевої Є.Є.,

секретар судового засідання Лазаренко Д.Т.,

сторони:

заявник - Новопетриківська сільська рада Великоновосілківського району Донецької області, правонаступником якої є Старомлинівська сільська рада Великоновосілківського району Донецької області

розглянув у відкритому судовому засіданні з повідомленням учасників справи апеляційну скаргу адвоката Дурача Андрія Олеговича, який діє від імені та в інтересах ОСОБА_1 , на рішення Великоновосілківського районного суду Донецької області у складі судді Єфименко В.І. від 21 березня 2014 року,

Керуючись статтями 367, 374, 376, 381, 382 ЦПК України, апеляційний суд

п о с т а н о в и в:

Апеляційну скаргу адвоката Дурача Андрія Олеговича, який діє від імені та в інтересах ОСОБА_1 , задовольнити.

Рішення Великоновосілківського районного суду Донецької області від 21 березня 2014 року скасувати повністю та ухвалити нове рішення.

В задоволенні заяви Новопетриківської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області, правонаступником якої є Старомлинівська сільська рада Великоновосілківського району Донецької області, про визнання спадщини відумерлою та про передачу її територіальній громаді відмовити.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення безпосередньо до Верховного Суду.

Суддя-доповідач О.М. Пономарьова

Судді Є.Є. Мальцева

В.М. Барков

СудДонецький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення11.05.2021
Оприлюднено11.05.2021
Номер документу96781890
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —220/245/14-ц

Постанова від 11.05.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Пономарьова О. М.

Постанова від 11.05.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Пономарьова О. М.

Ухвала від 26.04.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Пономарьова О. М.

Ухвала від 16.04.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Пономарьова О. М.

Ухвала від 05.04.2021

Цивільне

Донецький апеляційний суд

Пономарьова О. М.

Рішення від 21.03.2014

Цивільне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Єфименко В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні