Герб України

Ухвала від 11.05.2021 по справі 703/3543/20

Не вказано

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження 22-ц/821/1074/21 Справа № 703/3543/20 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

11 травня 2021 р. м. Черкаси

Суддя Черкаського апеляційного суду Нерушак Л.В., розглянувши апеляційну скаргу Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) на ухвалу Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 13 квітня 2021 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Київ) Демченко Марії Володимирівни, -

в с т а н о в и в :

Ухвалою Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 13.04.2021 року скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Київ) - задоволено.

Не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції, представник Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Київ) оскаржив ухвалу в апеляційному порядку, подавши апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду, так як не відповідає вимогам ст. 357 ЦПК України, а саме: при поданні апеляційної скарги скаржником не сплачено судовий збір.

Відповідно до ст. 1 Закону України Про судовий збір передбачено, що судовий збір - збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат.

Обов`язок осіб, які звертаються до суду, сплачувати судовий збір - це процесуальний обов`язок, визначений нормами процесуального права.

Згідно із ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання апеляційної скарги на ухвалу суду, поданої юридичною особою або фізичною особою підприємцем, ставка судового збору становить 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Станом на 01 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлений в розмірі 2 270 грн.

Отже, розмір судового збору, що скаржнику слід сплатити при подані апеляційної скарги, складає 2 270 грн.

Як вбачається з поданої апеляційної скарги та доданих додатків до неї, відсутня квитанція про сплату судового збору за подання скаржником апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції.

На підтвердження оплати судового збору до Черкаського апеляційного суду слід надати оригінал квитанції про оплату.

Згідно до ч. 2 ст. 357 ЦПК України передбачено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 ЦПК України, застосовуються положення ст.185 ЦПК України, тобто апеляційна скарга залишається без руху, а особі, яка подає апеляційну скаргу, надається строк для усунення недоліків апеляційної скарги.

Виходячи з вищевикладеного, відповідно до вимог ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху, а особі, яка подає апеляційну скаргу, надається строк для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме: слід сплатити судовий збір у розмірі 2 270 грн., але у строк, не більше десяти днів з дня отримання копії ухвали.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 185 ЦПК України в разі невиконання цієї ухвали в зазначений термін, апеляційна скарга вважатиметься неподаною, і підлягатиме поверненню.

Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, апеляційний суд, -

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) на ухвалу Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 13 квітня 2021 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця Черкаського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Київ) - залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме: сплатити судовий збір у розмірі 2 270 грн. у строк, не більше десяти днів з дня отримання копії ухвали.

Після сплати судового збору оригінал квитанції надати до суду.

Роз`яснити особі, яка подає апеляційну скаргу, що в разі невиконання цієї ухвали в зазначений строк, апеляційна скарга відповідно до вимог ч. 3 ст. 185 ЦПК України буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню скаржнику.

Копію ухвали направити особі, яка подає апеляційну скаргу, для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Нерушак

СудНе вказано
Дата ухвалення рішення11.05.2021
Оприлюднено12.05.2021
Номер документу96811173
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —703/3543/20

Ухвала від 13.12.2022

Цивільне

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

Биченко І. Я.

Постанова від 27.07.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Нерушак Л. В.

Постанова від 27.07.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Нерушак Л. В.

Ухвала від 10.06.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Нерушак Л. В.

Ухвала від 04.06.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Нерушак Л. В.

Ухвала від 11.05.2021

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Нерушак Л. В.

Ухвала від 13.04.2021

Цивільне

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

Опалинська О. П.

Ухвала від 13.04.2021

Цивільне

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

Опалинська О. П.

Ухвала від 05.03.2021

Цивільне

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

Опалинська О. П.

Судовий наказ від 02.11.2020

Цивільне

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області

Ігнатенко Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні