Ухвала
від 12.05.2021 по справі 420/14258/20
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/14258/20

У Х В А Л А

12 травня 2021 року м.Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Токмілова Л.М., розглянувши заяву представника позивачів про зміну предмету адміністративного позову ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрсмарт", Товариства з обмеженою відповідальністю "Цегляне", Товариства з обмеженою відповідальністю "Сланцеве" про скасування рішень,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Одеської міської ради, Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрсмарт", Товариства з обмеженою відповідальністю "Цегляне", Товариства з обмеженою відповідальністю "Сланцеве" про скасування рішень.

Ухвалою суду від 04.01.2021 року відкрито провадження по справі за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою суду від 11.02.2021 року замінено відповідача у справі - Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області на Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради. Розгляд справи розпочато спочатку.

Ухвалою суду від 12.05.2021 року виключено з числа відповідачів у справі №420/14258/20 Одеську міську раду.

12.05.2021 року від представника позивачів надійшла заява про зміну предмету адміністративного позову, а саме позивач просить суд:

- скасувати містобудівні умови та обмеження для проектування об`єкта будівництва, затверджені наказом Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 02.11.2018 року № 01-06/226 Реконструкція нежитлової будівлі гаражу -літ. Б під індивідуальний житловий будинок, з надбудовою другого поверху над одноповерховою частиною будівлі, без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаменти в плані, за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 46/1 , видані замовнику будівництва - товариству обмеженою відповідальністю УКРСМАРТ .

- скасувати реєстрацію повідомлення ТОВ Укрсмарт про початок будівельних робіт ОД 061191160576 щодо реконструкції за адресою: м.Одеса, Київський району Фонтанська дорога, 64/1 нежитлової будівлі гаражу літ."Б" під індивідуальний житловий будинок з надбудовою другого поверху над одноповерховою частиною будівлі без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів в плані;

- припинити право на виконання будівельних робіт, набутого на підставі повідомлення про початок виконання будівельних робіт № ОД 061191160576 від 26.04.2019 року Реконструкцію нежитлової будівлі літ. Б під індивідуальний житловий будинок з надбудовою двох поверхів та мансарди, без зміни геометричних розмірів фундаментів в плані , за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 64/1, яке подане товариством обмеженою відповідальністю УКРСМАРТ .

При цьому представник позивачів зазначає, що йому стало відомо, що ТОВ Сланцеве надало до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради декларацію №ОД141201070871 про готовність до експлуатації об`єкта, створеного в результаті реконструкції нежитлової будівлі літ. В під індивідуальний житловий будинок з надбудовою двох поверхів та мансарди, без зміни геометричних розмірів фундаментів в плані за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога 64/1; ТОВ Цегляне надало до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради декларацію №ОД141201070857 про готовність до експлуатації об`єкта, створеного в результаті реконструкції житлового будинку літ. А зі збільшенням поверховості, без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів в плані за адресою: м. Одеса, Київський район, Фонтанська дорога, 64/1.

На думку представника акти індивідуальної дії, на підставі яких здійснена реконструкція будівель та які стали підставою для державної реєстрації права власності, вичерпали свою дію.

Відповідно до ч. 1 ст. 47 КАС України крім прав та обов`язків, визначених у статті 44 цього Кодексу, позивач має право на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову. Позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п`ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.

Між тим, суд зазначає, що представником позивачів не надано жодних доказів в обґрунтування доводів викладених у даній заяві.

Крім того, суд звертає увагу, що КАС України регламентоване право позивача зменшити або збільшити кількість позовних вимог, водночас у поданій заяві, зокрема щодо припинення виконання будівельних робіт, представник позивачів фактично просить змінити первинні вимоги.

Зважаючи на наведене, суд вважає, що у задоволенні заяви представника позивачів про зміну предмету адміністративного позову слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 47, 248 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

У задоволенні заяви представника позивачів про зміну предмету адміністративного позову - відмовити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Суддя Л.М. Токмілова

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення12.05.2021
Оприлюднено14.05.2021
Номер документу96859375
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —420/14258/20

Рішення від 18.06.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 12.05.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 12.05.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 12.05.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 16.04.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Градовський Ю.М.

Ухвала від 23.03.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 23.03.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Постанова від 09.03.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Градовський Ю.М.

Ухвала від 23.02.2021

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Токмілова Л.М.

Ухвала від 19.02.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Градовський Ю.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні