Справа № 591/3269/21
Провадження № 1-кс/591/1286/21
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 травня 2021 року м. Суми
Слідчий суддя Зарічного районного суду м. Суми ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 ),-
встановив:
Слідчий звернувсядо судуз клопотанням,узгодженим зпрокурором,про тимчасовийдоступ донаведених документів,яке вписьмовій заявіпідтримав тамотивував тим,що нимздійснюється досудоверозслідування кримінальногопровадження №42021200000000058,відкритого заознаками кримінальнихправопорушень,передбачених ч.2ст.298КК України,за фактомумисного незаконногоруйнування ТОВ« ІНФОРМАЦІЯ_2 » ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_2 . З метою встановлення обставин вчиненого діяння, перевірки фактичних даних справи, просив надати тимчасовий доступ до наведених в клопотанні документів.
Судом визнано обґрунтованим клопотання слідчого щодо розгляду справи за відсутності володільця інформації, тому судом вирішено розглядати справу без участі учасників, а також, за відсутності клопотань, на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України не здійснювати фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів.
Дослідивши надані матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що слідчим здійснюється досудове розслідування наведеного кримінального провадження, відкритого за вказаним фактом.
Також слідчим доведено, що запитуємі слідчим документи мають значення для справи, оскільки стосуються безпосередньо предмета перевірки, а в такий спосіб можливо підтвердити чи спростувати покази сторін та допитаних осіб, що вбачається з наданих матеріалів кримінального провадження.
В інший спосіб слідчий позбавлений можливості встановити вказані обставини, враховуючи характер та предмет розслідування кримінального провадження.
З метою повного, всестороннього та об`єктивного досудового розслідування, а також встановлення істини у справі, наявності або відсутності складу злочину, встановлення осіб, причетних до його вчинення, суд вважає, що дані, які містяться в запитуємих документах, мають доказове значення і можуть слугувати доказом по справі, тому в частині надання тимчасового доступу до них клопотання підлягає задоволенню.
Таким чином, у суду є достатньо підстав, передбачених ст. 159, ч. 5 ст. 163 КПК України, для надання тимчасового доступу до документів, наведених слідчим.
Враховуючи, що слідчим не доведено необхідності вилучення саме оригіналів запитуємих документів, тому в частині їх вилучення клопотання не може бути задоволене.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 131-132, 159-164, 369-372 КПК України, слідчий суддя
постановив:
Клопотання задовольнити.
Надати слідчим у кримінальному провадженні №42021200000000058, а саме: слідчому відділу СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_3 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_4 , заступнику начальника відділу СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_5 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_6 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_7 , слідчому відділу СУ ГУНП в Сумській області лейтенанту поліції ОСОБА_8 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Сумській області ОСОБА_9 тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення їх копій завірених належним чином, які перебувають у ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 ), а саме: всієї землевпорядної документації, рішень ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо передання у власність чи користування земельної ділянки за адресою АДРЕСА_2 (кадастровий номер 5910136600:18:012:0028), проектної документації, проекту детального планування вказаної території, документації, пов`язаної із наданням ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » дозволів па проведення будівельних робіт на даній земельній ділянці, відомостей щодо стану розгляду скарг па рішення ІНФОРМАЦІЯ_5 , яким затверджено проект детального планування земельної ділянки.
Встановити строк дії ухвали в 30 днів з дня її постановлення.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого ОСОБА_3 .
У разі невиконання вимог ухвали, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_10 -Когер
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2021 |
Оприлюднено | 27.05.2024 |
Номер документу | 97017219 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Зарічний районний суд м.Сум
Мальована-Когер В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні