Рішення
від 17.05.2021 по справі 508/833/20
МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миколаївський районний суд Одеської області

Справа № 508/833/20

Номер проведження 2/508/52/21

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 травня 2021 року Миколаївський районний суд

Одеської області

В складі головуючого судді Горобця В.Л.

Секретаря Товт Т.В.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Миколаївка цивільну справу у загальному позовному провадженні за первісним позовом ОСОБА_1 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області про визнання права на земельну частку ( пай ) в порядку успадкування за законом та зустрічний позов ОСОБА_2 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин.

В С Т А Н О В И В :

ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Мар 'янівка, Миколаївського району, Одеської області померла двоюрідна бабка позивачки за первісним позовом - ОСОБА_3 . ОСОБА_3 , є рідною сестрою діда позивачки первісним позовом ОСОБА_4 , по материнській лінії, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 , та тіткою її мами ОСОБА_5 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Після смерті ОСОБА_3 , відкрилась спадщина, яка складається з права на земельну частку ( пай ) у землі, яка перебуває у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства ім. Мічуріна, розміром 8,36 умовних кадастрових гектарів, на території Ульяновської сільської ради народних депутатів Миколаївського району, Одеської області, що підтверджується Сертифікатом на право на земельну частку ( пай ) Серія ОД № 0154985 від 01.04.1996 року. За життя ОСОБА_3 , заповіту не залишила.

Позивачка ОСОБА_1 , від спадщини не відмовилася, це підтверджується тим, що вона подала заяву до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини. Проте нотаріусом їй було рекомендовано звернутися до суду так, як відсутній правовстановлюючий документ.

01 лютого 2021 року ОСОБА_2 подав до суду заяву про вступ у справу як третя особа, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмету спору та зустрічну позовну заяву до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин.

В своїй зустрічній позовній заяві ОСОБА_2 , обгрунтовує наступне, що в с. Мар`янівка Миколаївського району Одеської області ІНФОРМАЦІЯ_1 померла його прабаба ОСОБА_3 . Його мама ОСОБА_6 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 , донька ОСОБА_7 , яка є позивачу бабою, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_5 . ОСОБА_7 , дівоче прізвище ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_6 - донька ОСОБА_3 . Зараз серед документів ОСОБА_7 , ОСОБА_2 , знайшов Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ОД №0154985 виданий 29 березня 1996 року ОСОБА_3 . Таким чином після смерті прабаби відкрилася спадщина, яка складається з права на земельну частку (пай) у землі, яка перебуває у колективній власності КСП ім. Мічуріна с. Ульяновка, Миколаївського району Одеської області, розміром 8,36 умовних кадастрових гектарів, що підтверджується Сертифікатом на право на земельну частку (пай) серія ОД № 0154985 від 01.04.1996 року. Ульяновська сільська рада Миколаївського району Одеської області (Код ЄДРПОУ 04380235) де знаходяться землі КСП ім. Мічуріна реорганізована шляхом приєднання до Миколаївської селищної ради (Код ЄДРПОУ 04380146) Березівського району Одеської області. За життя, ОСОБА_3 , заповіту не залишила.

Після знаходження Сертифіката на право на земельну частку (пай) Серія ОД № 0154985 виданого 29 березня 1996 року ОСОБА_3 він звернувся в жовтні 2020 року до, на той час діючої, Ульяновської сільскої ради Миколаївського району Одеської області, де йому повідомили, що на зазначену земельну ділянку претендує спадкоємець дальшої черги ОСОБА_1 , але вона заявила, що сертифікат на земельну частку (пай) втрачено. ОСОБА_2 , звернувся до приватного нотаріуса з питання прийняття спадщини. Йому було розяснено, що спадщина після смерті ОСОБА_3 , не відкривалась, то значить, що ні його баба ОСОБА_7 , ні його мама ОСОБА_6 спадщину не прийняли і тому він, як правнук має право на спадкування. Після смерті ОСОБА_3 , подати заяву до нотаріальної контори про прийняття спадщини він не міг, так як були спадкоємцями його баба ОСОБА_7 , та мама ОСОБА_6 , і він не знав прийняли чи не прийняли вони спадщину після смерті ОСОБА_3 , та про наявність Сертифікату на право на земельну частку (пай). Крім того у нього відсутні свідоцтва про смерть ОСОБА_3 , та про народження ОСОБА_7 .. На його звернення до управління державної реєстрації, щодо отримання зазначених свідоцтв він отримав відмову. Оглянувши надані ним документи нотаріус повідомив також, що він пропустив строк на подачу заяви про прийняття спадщини і що йому необхідно встановити факт родинних відносин, так як у нього відсутнє свідоцтво про народження та одруження баби ОСОБА_7 , яка є донькою ОСОБА_3 . Нотаріус рекомендував йому звернутися до суду із позовною заявою про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини і встановлення факту родинних відносин між ним та ОСОБА_3 .

Ухвалою Миколаївського районного суду Одеської області від 28.09.2020 року провадження по справі було відкрито та призначено підготовче судове засідання.

Ухвалою Миколаївського районного суду Одеської області від 22.12.2020 року за заявою первісного позивача замінено первісного неналежного відповідача - Ульяновську сільську раду Миколаївського району Одеської області на належного - Миколаївську селищну раду Березівського району Одеської області.

Ухвалою Миколаївського районного суду Одеської області від 02.02.2021 року заяву третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору разом з зустрічною позовною заявою ОСОБА_2 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин об`єднано в одне провадження з первісним позовом ОСОБА_1 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області про визнання права на земельну частку ( пай ) в порядку успадкування за законом та призначено підготовче судове засідання на 09.03.2021 року.

Ухвалою від 23.03.2021 року закрито підготовче провадження по справі та призначено до судового розгляду по суті.

Позивачка за первісним позовом та відповідачка за зустрічним позовом ОСОБА_1 в судовому засіданні свої позовні вимоги підтримала та просила їх задовольнити, а в задоволенні зустрічного позову ОСОБА_2 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин відмовити. Посилалася на те, що вона здійснила поховання ОСОБА_3 .

Позивач за зустрічним позовом ОСОБА_2 в судовому засіданні свої позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити. В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області про визнання права на земельну частку ( пай ) в порядку успадкування за законом відмовити. Посилаючись на те, що він є правнуком покійної ОСОБА_3 , та не мав час на оформлення спадщини, так, як займався похованнями своєї мами та бабусі, а також тривалий час перебував у відрядженнях. Крім того, заявляє, що він першочергово має право на спадщину після смерті своєї прабабки ОСОБА_3 .

Представник відповідача Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської областів судове засідання не з`явився, однак надав суду заяву, в якій позовні вимоги як позивача за первісним позовом так і за зустрічним позовом визнає, не заперечує проти його задоволення, просить справу розглянути в його відсутність.

Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

В судовому засіданні встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Мар 'янівка, Миколаївського району, Одеської області померла - ОСОБА_3 (а.с. 22, 127).

Після смерті ОСОБА_3 , відкрилась спадщина, яка складається з права на земельну частку ( пай ) у землі, яка перебуває у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства ім. Мічуріна, розміром 8,36 умовних кадастрових гектарів, на території Ульяновської сільської ради народних депутатів Миколаївського району, Одеської області, що підтверджується Сертифікатом на право на земельну частку ( пай ) Серія ОД № 0154985 від 01.04.1996 року (а.с. 64).

ІНФОРМАЦІЯ_4 в м. Одеса померла ОСОБА_6 - мати позивача за зустрічним позовим ОСОБА_2 та онука спадкодавця ОСОБА_3 (а.с. 56).

ІНФОРМАЦІЯ_7 в м. Одеса померла ОСОБА_7 - бабка позивача за зустрічним позовим ОСОБА_2 та донька спадкодавця ОСОБА_3 (а.с. 58).

Рішенням Миколаївського районного суду Одеської області від 03.07.2020 року позивачці за первісним позовом ОСОБА_1 було надано додатковий строк для подання до нотаріальної контори заяви про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_3 та встановлено факт родинних відносин, що ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_8 є двоюрідною бабкою ОСОБА_1 (а.с. 7 - 8).

На підставі заяви позивачки за первісним позовом ОСОБА_1 приватним нотаріусом Миколаївського районного нотаріального округу Одеської області Сологуб О.А. була заведена спадкова справа №81/2020 від 19.08.2020 року до майна померлої ІНФОРМАЦІЯ_8 ОСОБА_3 (а.с. 82 - 91).

Відповідно до листа приватного нотаріуса Миколаївського районного нотаріального округу Одеської області Сологуб О.А. позивачці за первісним позовом відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину на право на земельну частку (пай) площею 8,36 га, яка розташована на території Ульяновської сільської ради Миколаївського району Одеської області, після смерті ОСОБА_3 померлої ІНФОРМАЦІЯ_8 , оскільки у неї відсутній правовстановлюючий документ на право на земельну частку (пай) площею 8,36 га (а.с. 10).

Відповідно до листа приватного нотаріуса Миколаївського районного нотаріального округу Одеської області Сологуб О.А. позивачу за зустрічним позовом ОСОБА_2 відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину на право на земельну чатку (па) площею 8,36 га, яка розташована на території Ульяновської сільської ради Миколаївського району Одеської області, після смерті ОСОБА_3 померлої ІНФОРМАЦІЯ_8 , оскільки він пропустив строк для прийняття спадщини передбачений ст. 1272 ЦК України та у нього відсутні документи, що підтверджують родинні відносини з померлою (а.с. 52).

Згідно копії паспорта громадянина України, ОСОБА_2 , народився ІНФОРМАЦІЯ_9 (а.с. 53).

Згідно свідоцтва про народження ОСОБА_2 , його батьками є ОСОБА_9 та ОСОБА_6 (а.с. 55).

Відповідно до Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження від 07.10.2020 року та свідоцтва про народження, ОСОБА_6 народилася ІНФОРМАЦІЯ_10 , батьки - ОСОБА_10 , ОСОБА_7 (а.с. 57 - 58).

Згідно рішення Миколаївського районного суду Одеської області від 15.11.2002 року, ОСОБА_7 ІНФОРМАЦІЯ_11 , є рідною дочкою ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_8 (а.с. 122).

Згідно довідок, виданих Виконкомом Ульяновської сільської ради Миколаївського району Одеської області від 23.09.2002 року № № 253, 254, ОСОБА_7 дійсно проживала в с. Мар`янівка Миколаївського району Одеської області та яаляється рідною дочкою ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_8 (а.с. 123 - 124).

Згідно свідоцтва про шлюб від 07.06.1958 року, ОСОБА_10 та ОСОБА_11 уклали шлюб 07.06.1958 року та мали спільне прізвище ОСОБА_12 (а.с. 125).

Відповідно до Погосподарської книги основних виробничих показників господарств колгоспників с. Мар`янівка 1950-1952 роки, рахується ОСОБА_3 - мати та ОСОБА_11 - донька (а.с. 65 - 66).

Відповідно до ст. 524 Цивільного кодексу України 1963 року який діяв на час відкриття спадщини, спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

Відповідно до ст. 525 Цивільного кодексу України 1963 року часом відкриття спадщини визнається день смерті спадкодавця, а при оголошенні його померлим - день, зазначений в статті 21 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 526 Цивільного кодексу України 1963 року місцем відкриття спадщини визнається останнє постійне місце проживання спадкодавця ( стаття 17 цього Кодексу ), а якщо воно невідоме - місцезнаходження майна або його основної частини.

Відповідно до ст. 529 ЦК України 1963 року, перша черга спадкоємців за законом, при спадкоємстві за законом спадкоємцями першої черги є, в рівних часках, діти ( у тому числі усиновлені ), дружина і батьки ( усиновителі ) померлого. До числа спадкоємців першої черги належить також дитина померлого, яка народилася після його смерті. Онуки і правнуки спадкодавця є спадкоємцями за законом, якщо на час відкриття спадщини немає в живих того з їх батьків, хто був би спадкоємцем; вони успадковують порівну в тій частці, яка належала б при спадкоємстві за законом їх померлому родичу.

Статтею 548 ЦК України 1963 року передбачено, що для придбання спадщини необхідно, щоб спадкоємець її прийняв. Прийнята спадщина визнається належною спадкоємцю з часу відкриття спадщини.

Статею 549 ЦК України 1963 року встановлено: визнається, що спадкоємець прийняв спадщину: 1) якщо він фактично вступив в управління чи володіння спадковим майном.

Відповідно до ст. 1217 Цивільного кодексу України ( чинного на теперішній час ), спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

Статтею 328 ч. 2 Цивільного кодексу України передбачено, що право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Відповідно до п.4,5 розділу Пприкінцеві та перехідні положення ЦК України від 16 січня 2003 року № 435-І\/, який набрав чинності з 1 січня 2004 року застосовується до цивільних відносин, що виникли після набрання ним чинності. Щодо цивільних відносин, які виникли до набрання чинності Цивільним кодексом України, положення цього Кодексу застосовуються до тих прав і обов`язків, що виникли або продовжують існувати після набрання ним чинності. Правила книги шостої Цивільного кодексу України застосовуються також до спадщини, яка відкрилася, але не була прийнята ніким із спадкоємців до набрання чинності цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1ст. 13 ЦПК Українисуд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цьогоКодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Частина 1ст. 81 ЦПК Українипередбачає, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 1223 ЦК України, право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. У разі відсутності заповіту право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261 -1265 цього Кодексу.

Статтею 1225 ЦК України передбачено, що право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення.

Згідно ст. 1217 ЦК України спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

В ст. 1218 ЦК України зазначено, що до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Відповідно до ст. 1220 ч. 1 ЦК України спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.

Згідно ст. 1223 ч. 1 ЦК України право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.

Відповідно до ст. 1261 ЦК України у першу чергу на спадкування за законом мають діти спадкодавця, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Згідно ст. 1268 ч. 1 ЦК України спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

Згідно ст. 1266 ЦК України- внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини.

Згідно ст. 1267 ЦК України- частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними. Спадкоємці за усною угодою між собою, якщо це стосується рухомого майна, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.

Згідно ч. 1 ст. 1269 ЦК України, спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини.

Згідно з ч. 2 ст. 1274 ЦК України- спадкоємець за законом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь будь-кого із спадкоємців за законом незалежно від черги.

Згідно ст. 1273 ЦК України- спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу. Заява про відмову від прийняття спадщини подається нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. Відмова від прийняття спадщини є безумовною і беззастережною. Відмова від прийняття спадщини може бути відкликана протягом строку, встановленого для її прийняття.

Згідно ч. 5 ст. 1274 ЦК Українивідмова від прийняття спадщини може бути визнана судом недійсною з підстав, встановлених статтями 225, 229 - 231 і 233 цього Кодексу.

Згідно ст. 1275 ЦК України- якщо від прийняття спадщини відмовився один із спадкоємців за законом з тієї черги, яка має право на спадкування, частка у спадщині, яку він мав право прийняти, переходить до інших спадкоємців за законом тієї ж черги і розподіляється між ними порівну.

Згідно ст. 1276 ЦК України- якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов`язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців (спадкова трансмісія). Право на прийняття спадщини у цьому випадку здійснюється на загальних підставах протягом строку, що залишився. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він подовжується до трьох місяців.

Згідно ст. 1258 Цивільного кодексу України Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово.

Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття, крім випадків, встановлених статтею 1259 ЦК України.

Відповідно до положень п. 24 Постанови пленуму ВСУ від 30.05.2008 №7 "Про судову практику у справах про спадкування" , вирішуючи питання про визначення особі додаткового строку, суд досліджує поважність причини пропуску строку для прийняття спадщини. При цьому необхідно виходити з того, що поважними є причини, пов`язані з об`єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення цих дій.

Відповідно до ч. 3 ст. 1272 Цивільного кодексу України, за позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 293 ЦПК України, суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 315 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.

Таким чином, суд вислухавши доводи сторін, повно та всебічно дослідивши матеріали справи, а також проаналізувавши норми права, приходить до висновку, що первісний позов ОСОБА_1 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області про визнання права на земельну частку ( пай ) в порядку успадкування за законом не підлягає до задоволення, оскільки вона хоч і як спадкоємець дальшої черги має право на спадщину після смерті ОСОБА_3 , подала до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини, та вважається такою, що прийняла спадщину, однак враховуючи норми Цивільного кодексу України та черговість на прийняття спадщини, позивач за зустрічним позовом ОСОБА_2 , має першочергове право на прийняття спадщини після смерті ОСОБА_3 , як її правнук.

Суд вважає, що позовні вимоги позивача за зустрічним позовом ОСОБА_13 , до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин підлягають до задоволення в повному обсязі.

Так в судовому засіданні встановлено та підтверджено матеріалами справи, що позивач за зустрічним позовом ОСОБА_2 , дійсно являється правнуком ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_8 в с. Мар 'янівка, Миколаївського району, Одеської області та строк для подання заяви до нотаріальної контори про прийняття спадщини пропустив з поважних причин, а тому суд вважає можливим встановити факт родинних відносин між ОСОБА_2 , та спадкодавцем ОСОБА_3 , та поновити строк для подання до нотаріальної контори заяви про прийняття спадщини після смерті прабабки ОСОБА_3 .

Керуючись ст. ст. 19; 77; 200; 258; 263 - 265; 268; 273; 274 - 279; 293; 315; 354 ЦПК України, ст. ст. 1218; 1225; 1258; 1266; 1272; 1296 ЦК України, суд,-

У Х В А Л И В:

В задоволенні первісного позову ОСОБА_1 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області про визнання права на земельну частку ( пай ) в порядку успадкування за законом- відмовити.

Зустрічний позов ОСОБА_2 до Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту родинних відносин - задовольнити.

Визначити для ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_12 реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , додатковий строк тривалістю в три місяці, починаючи з наступного дня після набрання чинності рішення суду, для подання до нотаріальної контори заяви про прийняття спадщини, яка відкрилася після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Мар`янівка, Миколаївського району, Одеської області.

Встановити факт родинних відносин, що ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Мар`янівка, Миколаївського району, Одеської області є прабабкою ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , уродженця міста Одеса.

Рішення може бути оскаржене протягом 30 днів з дня повного складання тексту рішення, а стороною що не була присутня в судовому засіданні з дня отримання копії рішення до Одеського апеляційного суду через Миколаївський районний суд Одеської області, відповідно до п. п. 15.5) п. п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, який передбачає, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

Повний текст рішення виготовлено 19.05.2021 року.

Суддя: Горобець В.Л.

СудМиколаївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення17.05.2021
Оприлюднено20.05.2021
Номер документу97019615
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —508/833/20

Рішення від 17.05.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

Рішення від 17.05.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

Ухвала від 23.03.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

Ухвала від 02.02.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

Ухвала від 22.12.2020

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

Ухвала від 28.09.2020

Цивільне

Миколаївський районний суд Одеської області

Горобець В. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні