Ухвала
від 21.05.2021 по справі 479/95/21
КРИВООЗЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №479/95/21

Провадження №2/479/169/21

У Х В А Л А

17 травня 2021 року смтКриве Озеро

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

в складі : головуючої судді Репушевської О.В.;

за участі: секретаря судового засідання Штуфри А.В.;

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в порядку загального позовного провадження клопотання позивача у цивільній справі №479/95/21 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до Кривоозерської селищної ради Миколаївської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за заповітом після смерті батька - ОСОБА_3 .

Ухвалою судді від 09 лютого 2021 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання на 29 березня 2021 року у порядку загального позовного провадження.

Ухвалою суду від 29 березня 2021 року первісного відповідача Кривоозерську селищну раду Миколаївської області замінено на належного - ОСОБА_2

17 травня 2021 року від відповідача ОСОБА_2 через канцелярію суду надійшла зустрічна позовна заява до ОСОБА_1 про визнання права власності на 1/4 частину земельної ділянки в порядку спадкування за законом після смерті батька - ОСОБА_3 .

В підготовче засідання сторони не з`явились.

Позивач ОСОБА_1 надіслала заяву, згідно якої просила провести підготовче засідання за її відсутності, зазначила, що отримала копію зустрічної позовної заяви з додатками та не заперечує проти постановлення судом ухвали про її прийняття до спільного розгляду з поданою нею позовною заявою.

Відповідач ОСОБА_2 згідно письмового клопотання, підтримала зустрічні позовні вимоги, просила провести підготовче засідання без її участі.

Дослідивши подану зустрічну позовну заяву з додатками, суд приходить до висновку про доцільність її прийняття до розгляду із первісним позовом, виходячи з наступного.

Відповідно до положень ч.6 ст.30 ЦПК України зустрічний позов та позов третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, незалежно від їх підсудності пред`являються в суді за місцем розгляду первісного позову.

Згідно положень ч.2, ч.3 ст.193 ЦПК України зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.

Приймаючи до уваги, що спір між сторонами виник із одних правовідносин, вимоги за первісним та зустрічним позовами взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, форма і зміст зустрічної позовної заяви відповідає вимогам ст. ст.175,177,194 ЦПК України, підстав для залишення зустрічної позовної заяви без руху або її повернення не вбачається, суд вважає за необхідне прийняти зустрічний позов та об`єднати його в одне провадження з первісним.

Керуючись ст. ст. 30, 175, 177, 187, 193, 194, 258-261,353 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Прийняти зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 визнання права власності на 1/4 частину земельної ділянки в порядку спадкування за законом до спільного розгляду з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за заповітом .

Відповідач за зустрічним позовом має право протягом 15 днів з дня вручення йому ухвали про прийняття зустрічного позову до спільного розгляду з первісним позовом та об`єднання вимог за зустрічним позовом в одне провадження з первісним позовом надіслати: суду відзив на зустрічний позов і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), що підтверджують заперечення проти зустрічного позову; позивачу за зустрічним позовом копію відзиву на зустрічний позов та доданих до нього документів.

Позивач за зустрічним позовом має право подати відповідь на відзив на зустрічний позов протягом 5 днів з дня вручення йому відзиву на зустрічний позов, відповідач за зустрічним позовом має право подати заперечення на відповідь на відзив на зустрічний позов протягом 5 днів з дня вручення йому відповіді на відзив на зустрічний позов.

Відкласти підготовче засідання в цивільній справі №479/95/21 до 05 липня 2021 року о 15.00 год ..

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1415/ , E-mail: inbox@ko.mk.court.gov.ua .

СУДДЯ:

СудКривоозерський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення21.05.2021
Оприлюднено24.05.2021
Номер документу97082763
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —479/95/21

Рішення від 06.12.2021

Цивільне

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

Репушевська О. В.

Ухвала від 06.07.2021

Цивільне

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

Репушевська О. В.

Ухвала від 21.05.2021

Цивільне

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

Репушевська О. В.

Ухвала від 29.03.2021

Цивільне

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

Репушевська О. В.

Ухвала від 09.02.2021

Цивільне

Кривоозерський районний суд Миколаївської області

Репушевська О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні