УХВАЛА
м. Вінниця
24 травня 2021 р. Справа № 120/4996/21-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Шаповалової Тетяни Михайлівни, розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Багатопрофільна компанія Місто до уповноваженої особи ВПУ-42 м. Погребище про визнання протиправним та скасування рішення та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
У травні товариство з обмеженою відповідальністю Багатопрофільна компанія Місто звернулося до Вінницького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до уповноваженої особи ВПУ-42 м. Погребище, у якому просило:
визнати протиправним та скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю Багатопрофільна компанія Місто , оформлене протоколом № 23/05/21 від 24.05.2021 року;
зобов`язати замовника прийняти рішення про повернення пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю Багатопрофільна компанія Місто на кваліфікацію.
Одночасно у прохальній частині позову позивач просить вжити заходів забезпечення позову шляхом винесення заборони ВПУ-42 м. Погребище укладати договір про закупівлю Капітальний ремонт 4-го поверху гуртожитку ВПУ -42 м. Погребище по вул. Рокитна, 12, м. Погребище, Вінницької області під час процедури оскарження.
Приписами ст. 152 КАС України встановлено зміст і форму заяви про забезпечення позову.
Відповідно до ч. 1 ст. 152 КАС України заява про забезпечення позову подається в письмовій формі і повинна містити:
1) найменування суду;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності; або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку, офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти;
3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;
4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;
5) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Згідно із ч. 2 ст. 152 КАС України якщо заява про забезпечення позову подається до відкриття провадження у справі, в такій заяві додатково зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших осіб, які можуть отримати статус учасника справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, а також відомі заявнику: реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.
Відповідно до ч. 4 ст. ст. 152 КАС України до заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Враховуючи наведене, позивачем не подано окремої заяви про забезпечення позову, а лише заявлено окремим пунктом прохальної частини позовної заяви, а також не обгрунтовано необхідність вжиття таких заходів та не сплачено судовий збір.
Відповідно до ч. 7 ст. 154 КАС України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 152 цього Кодексу, повертає її заявнику без розгляду, про що постановляє ухвалу.
З огляду на наведене, клопотання позивача про забезпечення позову повернути без розгляду.
Керуючись ст.ст. 150, 151, 154, 256, 294 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання позивача про забезпечення позову повернути без розгляду.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Шаповалова Тетяна Михайлівна
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2021 |
Оприлюднено | 26.05.2021 |
Номер документу | 97107809 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Шаповалова Тетяна Михайлівна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Шаповалова Тетяна Михайлівна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Шаповалова Тетяна Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні