Справа №757/20997/21-к Головуючий в 1-й інстанції - ОСОБА_4.
Провадження №11-сс/824/3118/2019 Доповідач - ОСОБА_1.
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 травня 2021 року м. Київ
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ
Київського апеляційного суду у складі:
Головуючого - ОСОБА_1.,
суддів - ОСОБА_2., ОСОБА_3.,
секретаря - ОСОБА_5.,
за участю:
адвоката, який діє в
інтересах заявника
ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» - ОСОБА_6.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали клопотання за апеляційною скаргою адвоката, який діє в інтересах заявника ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» - ОСОБА_6., на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року, про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активи, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України,-
В С Т А Н О В И Л А :
20 квітня 2021 року старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_7. за погодженням з прокурором другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_8. звернувся до Печерського районного суду міста Києва з клопотанням про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ: 41037901) в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», активи, які визнано речовими доказами у кримінальному провадженні №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України, перелік яких додається до клопотання.
Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року вказане клопотання задоволено.
Обґрунтовуючи своє рішення, слідчий суддя послався на ті обставини, що вартість речових доказів (нерухомого, рухомого майна, цінностей), у кримінальному провадженні № 22020000000000017 від 05.02.2020 року перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 01 січня відповідного року, та передача речових доказів для управління Агентству необхідна з метою виключення прямого або опосередкованого впливу та посягання на арештоване майно.
На вказану ухвалу слідчого судді адвокат, який діє в інтересах заявника ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» - ОСОБА_6., подав апеляційну скаргу в якій не погоджується з ухвалою, вважає її незаконною у зв'язку з численними порушеннями матеріального та процесуального права. Зазначає, що ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 26 квітня 2021 року скасовано арешт з майна ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО», що в свою чергу унеможливлює передачу майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, без попередньо накладеного арешту на таке майно. Також апелянт вважає відсутніми у майна ознаки речового доказу у даному кримінальному провадженні та неможливість використання заарештованого об'єкту для підтвердження або спростування вчинення злочинних дій, при цьому, переконаний, що передача майна в управління Агентству, не відповідає принципу пропорційності та співмірності, що може призвести до негативних наслідків для ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО», яке виступає третьою особою у кримінальному провадженні. Крім того, наголошує, що клопотання подано з порушенням правил підслідності, оскільки до підслідності органів Головного слідчого управління Національної поліції не відносяться злочини у податковій сфері, що підпадають під кваліфікацію ст.204 КК України, а тому надані слідчим докази слід вважати недопустимими та таким, що не мають процесуальної значимості. Тому, просить скасувати ухвалу слідчого судді від 29 квітня 2021 року та постановити нову ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання.
Прокурор, будучи належним чином повідомленим про дату, час і місце апеляційного розгляду, в судове засідання не з'явився.
За правилами Глави ІІІ КПК України особи, які беруть участь у кримінальному провадженні, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки.
Враховуючи, що апеляційним судом вжито всіх заходів щодо належного повідомлення прокурора про дату та час судового засідання, колегія суддів вирішила за можливе розглянути апеляційну скаргу за відсутності прокурора, оскільки це не суперечить положенням ч.4 ст.405 КПК України.
Заслухавши:
- доповідача - суддю апеляційного суду;
- адвоката, який діє в інтересах заявника ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» - ОСОБА_6., який підтримав свою апеляційну скаргу та просив задовольнити її в повному обсязі;
- ознайомившись з матеріалами клопотання та обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів приходить до такого висновку.
Як вбачається з матеріалів клопотання, що надійшли до суду апеляційної інстанції, та ухвали слідчого судді, Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з липня 2019 року по теперішній час невстановлені досудовим розслідуванням особи, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, організували незаконне виготовлення підакцизних товарів - тютюнової продукції шляхом відкриття підпільних цехів, а також з використанням обладнання, що забезпечую масове виробництво таких виробів, як на території України так і за її межами. В подальшому незаконно виготовлена тютюнова продукція незаконно реалізується, зберігається та транспортується з метою збуту на території України, а також незаконно переміщується через митний кордон України.
30 березня 2021 року на виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 25 березня 2021 року проведено обшук нежитлових приміщень, розташованих за адресою: Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 40-35, в тому числі у виробничому приміщенні ТзОВ «Юнайтед Табако» (код ЄДРПОУ 40930346), яке знаходиться на земельній ділянці з кадастровим номером 1210700000:01:321:0040, які на праві власності зареєстровані за ТОВ «Техмашінвест» (код ЄДРПОУ 32944459), під час якого виявлено та вилучено майно, перелік якого додається до клопотання.
31 березня 2021 року постановою слідчого вилучене в ході обшуку 30.03.2021 року майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні №22020000000000017.
14 квітня 2021 року ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва накладено арешт на майно, вилучене в ході обшуку 30.03.2021 року.
Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року майно, на яке накладено арешт ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 14 квітня 2021 року передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активи, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України
Разом з тим, постановляючи ухвалу, слідчий суддя не в повній мірі дотримався вимог кримінального процесуального законодавства України, виходячи з наступного.
Відповідно до ч.6 ст.100 КПК України речові докази, що не містять слідів кримінального правопорушення, у вигляді предметів, великих партій товарів, зберігання яких через громіздкість або з інших причин неможливо без зайвих труднощів або витрати по забезпеченню спеціальних умов зберігання яких співмірні з їх вартістю, а також речові докази у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню: 1) повертаються власнику (законному володільцю) або передаються йому на відповідальне зберігання, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження; 2) передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду для реалізації, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження; 3) знищуються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду, якщо такі товари або продукція, що піддаються швидкому псуванню, мають непридатний стан; 4) передаються для їх технологічної переробки або знищуються за рішенням слідчого судді, суду, якщо вони відносяться до вилучених з обігу предметів чи товарів, а також якщо їх тривале зберігання небезпечне для життя чи здоров`я людей або довкілля.
Речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.
Згідно ст.19 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред'явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, а також у позовному провадженні у справах про визнання необґрунтованими активів, та їх стягнення в дохід держави із встановленням заборони користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року.
Абзацом 2 ч.3 ст.21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» управління активами припиняється у разі скасування арешту прийнятих в управління активів або їх конфіскації, спеціальної конфіскації, іншого судового рішення про їх стягнення в дохід держави.
З наведених норм випливає, що обов'язковою умовою для передачі майна Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, є попередньо накладений арешт на таке майно.
Судом апеляційної інстанції встановлено, що 14 квітня 2021 року ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва в рамках кримінального провадження №22020000000000017накладено арешт на майно ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО», вилучене в ході обшуку 30.03.2021 року.
В подальшому, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 26 квітня 2021 року задоволено клопотання ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» про скасування арешту з майна та скасовано арешт активів ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО», накладений ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 16 квітня 2021 року в рамках кримінального провадження №22020000000000017.
Таким чином, законних підстав для передачі в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активів ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО», які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України, не вбачається.
Інших об'єктивних даних, які б підтверджували необхідність передачі Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів активів ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» колегією суддів з наданих до суду матеріалів провадження не встановлено.
Разом з цим, доводи апеляційної скарги, зокрема про порушення правил підслідності при зверненні з клопотанням, та допустимості зібраних у кримінальному провадженні доказів, підлягають перевірці під час судового провадження в суді першої інстанції.
Відповідно до ст.370 КПК України судове рішення повинно бути законним, обґрунтованим і вмотивованим. Законним є рішення, ухвалене компетентним судом згідно з нормами матеріального права з дотриманням вимог щодо кримінального провадження, передбачених цим Кодексом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі об'єктивно з'ясованих обставин, які підтверджені доказами, дослідженими під час розгляду та оціненими судом відповідно до статті 94 цього Кодексу. Вмотивованим є рішення, в якому наведені належні й достатні мотиви та підстави його ухвалення.
Забезпечення права на апеляційний перегляд справи є однією з основних засад судочинства (п.8 ч.3 ст.129 Конституції України, ст.14 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»
Також пунктами 1, 2 та 17 ст.7 КПК України установлено, що зміст та форма кримінального провадження повинні узгоджуватися із загальними засадами кримінального провадження, зокрема з забезпеченням права на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності.
У відповідності до практики Європейського Суду з прав людини, «Право на суд», одним із аспектів якого є право доступу, не є абсолютним і може підлягати обмеженням; накладення обмежень дозволено за змістом, особливо щодо умов прийнятності апеляційної скарги. Проте такі обмеження повинні застосовуватися з легітимною метою та зберігати пропорційність, між застосованими засобами та поставленою метою (рішення «Воловік проти України, «Креуз проти Польщі, Подбіельські та ППУ проти Польщі»).
Згідно ч.3 ст.407 КПК України, за наслідками апеляційного розгляду за скаргою на ухвалу слідчого судді суд апеляційної інстанції має право: залишити ухвалу без змін; скасувати ухвалу і постановити нову.
З огляду на викладене вище, апеляційна скарга підлягає задоволенню, а ухвала слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року, про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активи, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України, підлягає скасуванню з постановленням нової ухвали про відмову в задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_7., погодженого прокурором другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_8., про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активів, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.100, 309, 404, 405, 407, 419, 422 КПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А :
Апеляційну скаргу адвоката, який діє в інтересах заявника ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» - ОСОБА_6., задовольнити.
Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року, про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активи, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України, а саме:
1. Лінії для виробництва сигарет ZJI9E у складі:
- машини для виробництва сигарет ZJI9E,
- фільтрозбірної машини YF29E
- станка YF17;
- станка YB45;
- станка YB55A;
- станка YB65 А;
- стака для упаковки блоків в плівку YB95A;
- головної електрошафи сигаретної машини ZJ19E;
- контрольної шафи ZB упаковочної машини,
- клейованої ванночки для упаковки;
- клейового бачка;
- конвеєрної стійки;
- вакуумного насоса;
- пилозбірника;
- сигаретного резервуару;
- комплектуючих для збірки лінії.
2. Машини по виробництву сигарет у складі:
- сигаретної машини Sasib SMK;
- фільтроуборочної машини Sasib SMF;
- вузлу з укладання сига рет в коробку G.DT10;
- пакувальної лінії для сигарет у складі вузлу з розвантаження касети G.D AM14;
- машини для пакування сигарет в пачку G.DX2;
- машини для пакування, картонації, зовнішній упаковці G.DC600/PACK-OW, що складається з: вузлу подальшої упаковки пачки в пропілен C600, вузлу подальшої упаковки пачки в картонний блок CT, вузлу по упаковці блоків в пропілен CV.
3. Лінії для виробництва сигарет моделі IТМ8000, у складі:
- сигаретної машини: блок VE, блоку SE;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- сигаретоукладочної машини FTF;
- сигареторозвантажувальної машини TAURUS;
- пачкозбиральної машини FOCKE-350;
- накопичувача пачок RESERVOIR 802;
- лазерного принтеру DSL-1 в комплекті із процесором LO12937 та монітором контролером ВСР-4, без номеру;
- машини упаковки пачок в плівку 350S;
- машини упаковки пачок в блоки F-361;
- машини упаковки блоків в плівку Marden Edvards.
4. Лінії для виробництва сигарет моделі IТМ5000, у складі:
- сигаретної машини MARK-9;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- сигаретоукладочної машини FTF;
- сигареторозвантажувальної машини TAURUS;
- пачкозбиральної машини HLP-250 Hinged Lid Packer;
- лазерного принтеру DSL-1 в комплекті із процесором LO12937 та монітором контролером ВСР-4;
- машини упаковки пачок в плівку SIRIUS-OPP;
- машини упаковки пачок в картонні блоки HS-30;
- машини упаковки блоків в плівку Marden Edvards B100FF;
5. Лінії для виробництва сигарет моделі МК9-5, 2018 р.в., у складі:
- сигаретної машини МК9-1;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- бункеру МК9-1А;
- сигаретоукладчика;
- електрошафи;
- комплектуюих для збірки;
6. Лінії по виробництву сигарет Hauni Protos 90E у складі:
- вузлу подачі тютюну (фідер) Hauni VE100E;
- машини по виробництву сигарет Hauni SESОЕ;
- фільтрозбірної машини Hauni МАХ 90E;
- вузлу автоматичної подачі фільтра Hauni FT-DE.V;
- перфоруючої системи Hauni Laser 400S-1;
- системи зберігання сигарет для забезпечення безперебійної роботи лінії G.DS140;
- пакувальної лінії і машини для пакування сигарет в пачку G.DX3, блок для вставки купонів;
- машини для пакування картонації зовнішньої упаковки G.DC600/PACK-OW;
- вузлу з нанесення акцизної марки на пачку;
- вузлу подальшої упаковки пачки в пропілен С600;
- вузлу по упаковці пачок в картонний блок CT;
- вузлу по упаковці блоків в пропілен CW;
- конвеєра з транспортування блоків Focke 520;
- коробоукладчика Focke 489.
7. Лінії по виробництву сигарет з фільтром ( 2005 р.в.) у складі:
- Hauni Protos 1-8 - лінії по виробництву сигарет, що складається з: вузлу подачі тютюну (фідер) VE 1-8, машини по виробництву сигарет Hauni МАХ 1-8, фільтрозбірної машини FILTROMAT-E, вузлу автоматичної подачі фільтра, вузлу Hauni Laser 300S - перфоруючої системи;
- Hauni Complex-SL системи зберігання сигарет, що складається з вузлів: Hauni HCF- SL - вузлу укладання сигарет в каретку, магомату - SLV- вузлу з розвантаження каретки, з'єднувального конвеєру
- пакувальної лінії Focke F3, що складається з машини для пакування сигарет в пачку Focke 350S, накопичувача пачок Focke 742, машини з нанесення акцизної марки на пачку і подальшої упаковки пачки в пропілен Focke 401, машини для пакування пачок в картонний блок Focke 409, конвеєру транспортування блоків Focke 520, передавального жолобу, коробкоукладчика, власником якого є ТзОВ «Юнайтед Табако» (код ЄДРПОУ 40930346), скасувати.
Постановити нову ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_7., погодженого прокурором другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_8., про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, активів, які визнано речовими доказами в рамках кримінального провадження №22020000000000017 від 05.02.2020 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.2ст.204, ч.2 ст.364 КК України, а саме:
1. Лінії для виробництва сигарет ZJI9E у складі:
- машини для виробництва сигарет ZJI9E,
- фільтрозбірної машини YF29E
- станка YF17;
- станка YB45;
- станка YB55A;
- станка YB65 А;
- станка для упаковки блоків в плівку YB95A;
- головної електрошафи сигаретної машини ZJ19E;
- контрольної шафи ZB упаковочної машини,
- клейованої ванночки для упаковки;
- клейового бачка;
- конвеєрної стійки;
- вакуумного насоса;
- пилозбірника;
- сигаретного резервуару;
- комплектуючих для збірки лінії.
2. Машини по виробництву сигарет у складі:
- сигаретної машини Sasib SMK;
- фільтроуборочної машини Sasib SMF;
- вузлу з укладання сига рет в коробку G.DT10;
- пакувальної лінії для сигарет у складі вузлу з розвантаження касети G.D AM14;
- машини для пакування сигарет в пачку G.DX2;
- машини для пакування, картонації, зовнішній упаковці G.DC600/PACK-OW, що складається з: вузлу подальшої упаковки пачки в пропілен C600, вузлу подальшої упаковки пачки в картонний блок CT, вузлу по упаковці блоків в пропілен CV.
3. Лінії для виробництва сигарет моделі IТМ8000, у складі:
- сигаретної машини: блок VE, блоку SE;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- сигаретоукладочної машини FTF;
- сигареторозвантажувальної машини TAURUS;
- пачкозбиральної машини FOCKE-350;
- накопичувача пачок RESERVOIR 802;
- лазерного принтеру DSL-1 в комплекті із процесором LO12937 та монітором контролером ВСР-4, без номеру;
- машини упаковки пачок в плівку 350S;
- машини упаковки пачок в блоки F-361;
- машини упаковки блоків в плівку Marden Edvards.
4. Лінії для виробництва сигарет моделі IТМ5000, у складі:
- сигаретної машини MARK-9;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- сигаретоукладочної машини FTF;
- сигареторозвантажувальної машини TAURUS;
- пачкозбиральної машини HLP-250 Hinged Lid Packer;
- лазерного принтеру DSL-1 в комплекті із процесором LO12937 та монітором контролером ВСР-4;
- машини упаковки пачок в плівку SIRIUS-OPP;
- машини упаковки пачок в картонні блоки HS-30;
- машини упаковки блоків в плівку Marden Edvards B100FF;
5. Лінії для виробництва сигарет моделі МК9-5, 2018 р.в., у складі:
- сигаретної машини МК9-1;
- фільтрозбірної машини MAX-S;
- бункеру МК9-1А;
- сигаретоукладчика;
- електрошафи;
- комплектуюих для збірки;
6. Лінії по виробництву сигарет Hauni Protos 90E у складі:
- вузлу подачі тютюну (фідер) Hauni VE100E;
- машини по виробництву сигарет Hauni SESОЕ;
- фільтрозбірної машини Hauni МАХ 90E;
- вузлу автоматичної подачі фільтра Hauni FT-DE.V;
- перфоруючої системи Hauni Laser 400S-1;
- системи зберігання сигарет для забезпечення безперебійної роботи лінії G.DS140;
- пакувальної лінії і машини для пакування сигарет в пачку G.DX3, блок для вставки купонів;
- машини для пакування картонації зовнішньої упаковки G.DC600/PACK-OW;
- вузлу з нанесення акцизної марки на пачку;
- вузлу подальшої упаковки пачки в пропілен С600;
- вузлу по упаковці пачок в картонний блок CT;
- вузлу по упаковці блоків в пропілен CW;
- конвеєра з транспортування блоків Focke 520;
- коробоукладчика Focke 489.
7. Лінії по виробництву сигарет з фільтром ( 2005 р.в.) у складі:
- Hauni Protos 1-8 - лінії по виробництву сигарет, що складається з: вузлу подачі тютюну (фідер) VE 1-8, машини по виробництву сигарет Hauni МАХ 1-8, фільтрозбірної машини FILTROMAT-E, вузлу автоматичної подачі фільтра, вузлу Hauni Laser 300S - перфоруючої системи;
- Hauni Complex-SL системи зберігання сигарет, що складається з вузлів: Hauni HCF- SL - вузлу укладання сигарет в каретку, магомату - SLV- вузлу з розвантаження каретки, з'єднувального конвеєру
- пакувальної лінії Focke F3, що складається з машини для пакування сигарет в пачку Focke 350S, накопичувача пачок Focke 742, машини з нанесення акцизної марки на пачку і подальшої упаковки пачки в пропілен Focke 401, машини для пакування пачок в картонний блок Focke 409, конвеєру транспортування блоків Focke 520, передавального жолобу, коробкоукладчика, власником якого єТзОВ «Юнайтед Табако» (код ЄДРПОУ 40930346).
Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.
СУДДІ:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 97230572 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Київський апеляційний суд
Слива Юрій Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні