Рішення
від 22.02.2021 по справі 658/4907/18
КАХОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 658/4907/18

(провадження № 2-а/658/3/21 )

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частина)

22 лютого 2021 року м.Каховка

Каховський міськрайонний суд Херсонської області в складі:

Головуючого - судді Подіновської Г.В.,

за участю секретарів: Марчук В.І., Півкач Д.М., Яковлєвої А.В., Уманець А.В.,

представника позивача - Вострікова С.Г.,

відповідача Хохулі М.І.,

представника третьої особи - Кобець А.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду, в місті Каховка Херсонської області справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до старшого державного інспектора, начальника відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління держгеокадастру у Херсонській області Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Хохулі Миколи Івановича про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та за позовом ОСОБА_1 до старшого державного інспектора, начальнику відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління держгеокадастру у Херсонській області Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Хохулі Миколи Івановича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - Головне Управління Держгеокадастру у Херсонській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

в с т а н о в и в:

Відповідно до ч. 3 ст. 243, ст. 246 КАС України, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини судового рішення.

у х в а л и в:

Адміністративний позов ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНКОПП: НОМЕР_1 ) до старшого державного інспектора, начальника відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління держгеокадастру у Херсонській області Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Хохулі Миколи Івановича (місцезнаходження: м. Херсон, вул. Університетська, буд. № 136-а, ЄДРПОУ: 39766281) про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та адміністративний позов ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНКОПП: НОМЕР_1 ) до старшого державного інспектора, начальнику відділу контролю за використанням та охороною земель Головного управління держгеокадастру у Херсонській області Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Хохулі Миколи Івановича(місцезнаходження: м. Херсон, вул. Університетська, буд. № 136-а, ЄДРПОУ: 39766281), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - Головне Управління Держгеокадастру у Херсонській області (місцезнаходження: м. Херсон, вул. Університетська, буд. № 136-а, ЄДРПОУ: 39766281) про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення - задовольнити частково.

Визнати протиправною та скасувати постанову № 506-ДН/0264По/08/01/-18 від 28.11.2018 року, винесену старшим Державним інспектором начальником відділу контролю за використанням та охороною земель у м. Нова Каховка, Каховському, Горностаївському, Великолепетиському, Верхньорогачинському, Нижньосірогозькому районах Хохулею Миколою Івановичем про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення відповідальність за яке передбачена ст.53 КУпАП .

Провадження по адміністративній справі закрити, в зв`язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Визнати протиправною та скасувати постанову № 628-ДН/0010По/08/01/-19 від 28.01.2019 року, винесену старшим Державним інспектором начальником відділу контролю за використанням та охороною земель у м. Нова Каховка, Каховському, Горностаївському, Великолепетиському, Верхньорогачинському, Нижньосірогозькому районах Хохулею Миколою Івановичем про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення відповідальність за яке передбачена ст.188-5 КУпАП .

Провадження по адміністративній справі закрити, в зв`язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

В інший частині позову відмовити.

Стягнути з Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 судовий збір у сумі 1152,60 грн.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до П`ятого Апеляційного адміністративного суду через Каховський міськрайонний суд Херсонської області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя: Г. В. Подіновська

СудКаховський міськрайонний суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення22.02.2021
Оприлюднено01.06.2021
Номер документу97294023
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —658/4907/18

Рішення від 22.02.2021

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Рішення від 22.02.2021

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 01.02.2021

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 21.12.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 02.11.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 28.09.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 15.07.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 01.07.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 15.06.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

Ухвала від 27.04.2020

Адміністративне

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Подіновська Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні