Справа № 369/8770/16-ц
Провадження № 2/369/631/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31.05.2021 м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі головуючої судді Ковальчук Л.М., при секретарі Новіцькій М.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказу,
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшло клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказу, в якому він просив витребувати з місця основного постійного місця роботи ОСОБА_2 -ДУ Інститут економіки, природокористування та сталого розвитку НАН України (02000, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 60) повну копію її трудової книжки.
Згідно вимог ч. 2 ст. 83 ЦПК України позивач, особи, якими законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 83 ЦПК України якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк, докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу.
Згідно вимог ч. 8 ст. 83 ЦПК України докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обгрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 84 ЦПК України у разів неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій ст. 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обгрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 84 ЦПК України у клопотанні повинно бути зазначено: 1) який доказ витребовується, 2) обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати, 3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа, 4) вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.
Суд, вислухавши думку учасників процесу, перевіривши письмові матеріали справи, дійшов висновку, що клопотання не підлягає задоволенню, оскільки позивач ОСОБА_1 не обґрунтував у клопотанні про витребування доказу неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від позивача ОСОБА_1 .. Позивач ОСОБА_1 в клопотанні не зазначив суду, які вжиті були ним заходи для отримання витребуваних документів, та не надав суду належних доказів на підтвердження тієї обставини, що у позивача існують складнощі в отриманні вказаних доказів.
Крім того, позивач не обгрунтував належним чином суду, які конкретно обставини може підтвердити доказ, який він просив витребувати, та яке він буде мати значення для правильного вирішення справи,.
За вказаних обставин суд дійшов висновку про відмову у задоволенні клопотання про витребування доказів.
Керуючись ст. ст. 83, 84 ЦПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказу відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.М. Ковальчук
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 31.05.2021 |
Оприлюднено | 02.06.2021 |
Номер документу | 97335549 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Ковальчук Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні