ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Справа № 758/7538/21

Категорія 22

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна і резолютивна частина)

02 червня 2021 року м. Київ

Подільський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді - Ковбасюк О.О.,

присяжних: Чехлова Ю.Р., Шакуна О. М.,

за участю секретаря судового засідання Анімісової С.В.,

представника заінтерсованої особи ОСОБА_3,

заінтересованої особи ОСОБА_1,

прокурора Олексюка В.С.,

розглянувши в порядку окремого провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заінтересована особа ОСОБА_1 , про госпіталізацію особи до психіатричного закладу в примусовому порядку, -

у х в а л и в:

Заяву Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) задовольнити.

Госпіталізувати в примусовому порядку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , до психіатричного Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Судові витрати, пов`язані з розглядом справи віднести на рахунок держави.

Рішення суду допустити до негайного виконання. Оскарження рішення суду не зупиняє його виконання.

Рішення може бути оскаржене безпосередньо до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення. Строк апеляційного оскарження може бути поновлено у відповідності до ч.2 ст.354 Цивільного процесуального кодексу України.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або про прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду.

Учасники справи:

заявник Комунальне некомерційне підприємство Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), місцезнаходження - місто Київ, вулиця Кирилівська, будинок № 103, код ЄДРПОУ 01994072;

заінтересована особа ОСОБА_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_2 .

Повний текст рішення буде оголошено 03 червня 2021 року о 9 год. 00 хв.

Суддя О. О. Ковбасюк

Присяжні Ю.Р. Чехлов

О.М. Шакун

Дата ухвалення рішення 02.06.2021
Зареєстровано 03.06.2021
Оприлюднено 03.06.2021

Судовий реєстр по справі 758/7538/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 02.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 02.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 01.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону