Справа № 446/383/20
УХВАЛА
31.05.2021 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Бакай І. А.
секретаря Новосад І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам`янка-Бузька Львівської області в залі суду позовну заяву ОСОБА_1 до Жовтанецької сільської ради Кам`янка-Бузького району Львівської області про визнання права власності на спадкове майно,
в с т а н о в и в:
22.03.2021 р. було винесено рішення, яким позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено.
Проте, як вбачається з матеріалів справи у вступній частині рішення було допущено описку в ініціалах позивача, а саме замість правильного ОСОБА_2 , зазначено ОСОБА_1 .
Відповідно до вимог статті 269 ЦПК України , суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Згідно ч.2 ст.247 ЦПКУкраїни, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Як вбачається зі змісту п.19 Постанови ПленумуВерховного СудуУкраїни №14від 18.12.2009року Просудове рішенняу цивільнійсправі ,вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності. Питання про внесення виправлень може бути вирішено судом, що ухвалив рішення, як із власної ініціативи, так і за заявою осіб, які беруть участь у справі, і незалежно від того, чи виконано рішення, але в межах установленого законом строку, протягом якого воно може бути пред`явлено до примусового виконання. Внесення виправлень у судове рішення, яке не підлягає примусовому виконанню, строком не обмежено. Після внесення виправлень чи арифметичних помилок текст рішення змінювати не можна, проте у виконавчому листі наводяться формулювання резолютивної частини рішення в тій редакції, яку воно отримало у зв`язку з постановленням відповідної ухвали.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в рішення суду від 22.03.2021 р. в цивільній справі №446/383/20 , допущено описку у вступній резолютивній частині рішення, а також, що виправлення описки не змінює резолютивної частини даного рішення, тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України , суд -
у х в а л и в :
Виправити допущену описку в рішенні суду від 22.03.2021р. в цивільній справі №446/383/20 зазначивши у вступній частині рішення ініціали позивачки, замість ОСОБА_1 , правильно: ОСОБА_2 .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Львівської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її підписання.
Суддя: Бакай І.А.
Суд | Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 31.05.2021 |
Оприлюднено | 03.06.2021 |
Номер документу | 97375555 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області
Бакай І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні