ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

03.06.2021 м.Дніпро Справа № 904/2104/19 (904/5370/20)

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Кузнецова В.О.,

суддів Мороза В.Ф., Вечірка І.О.,

розглянувши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "ІТАЛ ДНІПРО" на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2020 (повний текст складено 21.12.2020, суддя Владимиренко І.В.) у справі

за позовом публічного акціонерного товариства "Дніпропетровській металургійний комбінат", Дніпропетровська область, м. Кам`янське

до товариства з обмеженою відповідальністю "ІТАЛ ДНІПРО", м. Дніпро

про стягнення попередньої оплати у розмірі 36 456,00 грн

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2020 у даній справі позовні вимоги задоволено повністю. Стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю "ІТАЛ ДНІПРО" на користь публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» попередню оплату в розмірі 36 456,00 грн та судовий збір в розмірі 2102,00 грн.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відповідач звернувся до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення господарського суду скасувати, відмовити у задоволені позову в повному обсязі.

Згідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 09.03.2021 для розгляду апеляційної скарги визначена колегія у складі: головуючий суддя Кузнецов В.О., судді Мороз В.Ф, Вечірко І.О.

Розпорядженням керівника апарату суду від 10.03.2021 призначено повторний автоматизований розподіл судової справи у зв`язку з перебуванням на лікарняному судді-доповідача Кузнецова В.О.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.03.2021 для розгляду апеляційної скарги визначена колегія у складі: головуючий суддя Верхогляд Т.А., судді Вечірко І.О., Мороз В.Ф.

Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 16.03.2021 зазначену апеляційну скаргу залишено без руху, повідомлено скаржника про можливість усунення недоліків апеляційної скарги, шляхом подання клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку з зазначенням поважності причин пропуску, протягом 10 днів з дати отримання даної ухвали.

Згідно розпорядження керівника апарату суду від 26.03.2021, призначено проведення повторного автоматизованого розподілу судової справи: усунення обставин, що зумовили здійснення повторного автоматизованого розподілу, а саме, вихід на роботу судді-доповідача Кузнецова В.О., за результатами якого для розгляду апеляційної скарги визначено колегію суддів у наступному складі: головуючий суддя Кузнецов В.О., судді Вечірко І.О., Мороз В.Ф.

Розпорядженнями керівника апарату суду від 06.04.2021, призначено повторний автоматизований розподіл судової справи у зв`язку з перебуванням у відпустці судді Вечірка І.О.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 06.04.2021 для розгляду апеляційної скарги визначена колегія у складі: головуючий суддя Кузнецов В.О., судді Коваль Л.А., Мороз В.Ф.

Ухвалою апеляційного господарського суду від 07.04.2021 поновлено товариству з обмеженою відповідальністю "ІТАЛ ДНІПРО" пропущений процесуальний строк на апеляційне оскарження рішення господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2020; відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою; постановлено здійснити у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, без повідомлення (виклику) учасників справи.

Розпорядженням керівника апарату суду від 03.06.2021 призначено повторний автоматизований розподіл судової справи, у зв`язку з усуненням обставин, що зумовили заміну судді Вечірка І.О.

Згідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 03.06.2021 для розгляду апеляційної скарги визначена колегія у складі: головуючий суддя Кузнецов В.О., судді Вечірко І.О., Мороз В.Ф.

Частиною 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Згідно вимог частин першої та другої статті 7 Кодексу України з процедур банкрутства, спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

Господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, стороною в яких є боржник; спори з позовними вимогами до боржника та щодо його майна; спори про визнання недійсними результатів аукціону; спори про визнання недійсними будь-яких правочинів, укладених боржником; спори про повернення (витребування) майна боржника або відшкодування його вартості відповідно; спори про стягнення заробітної плати; спори про поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; спори щодо інших вимог до боржника. Склад учасників розгляду спору визначається відповідно до Господарського процесуального кодексу України.

Господарський суд розглядає спори, стороною в яких є боржник, за правилами, визначеними Господарським процесуальним кодексом України. За результатами розгляду спору суд ухвалює рішення.

Частинами 1,10 ст.270 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що у суді апеляційної інстанції справи переглядаються за правилами розгляду справ у порядку спрощеного позовного провадження з урахуванням особливостей, передбачених у цій главі. Апеляційні скарги на рішення господарського суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Приймаючи до уваги, що справи про банкрутство не є малозначними, колегія суддів вважає за необхідне призначити справу до розгляду в судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

Керуючись ст.ст.234,235, 270 Господарського процесуального кодексу України, суд,

УХВАЛИВ:

Призначити справу до розгляду на 06.07.2021 на 12 годин 40 хвилин. Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: проспект Дмитра Яворницького, будинок № 65, м.Дніпро, 49000 (зал судового засідання №415а).

Сторонам забезпечити явку повноважних представників в судове засідання.

Рекомендувати учасникам справи всі необхідні документи надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу inbox@cag.court.gov.ua з використанням власного електронного підпису, з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" та Закону України "Про електронні довірчі послуги".

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, суд наголошує на необхідності дотримання учасниками процесу, які прибувають у судове засідання, заходів карантинного режиму (у разі продовження його дії на період розгляду цієї апеляційної скарги), у тому числі й щодо використання засобів індивідуального захисту.

Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Центрального апеляційного господарського суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://cag.court.gov.ua/sud4876/.

Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий суддя В.О. Кузнецов

Суддя В.Ф.Мороз

Суддя І.О.Вечірко

Дата ухвалення рішення 03.06.2021
Зареєстровано 03.06.2021
Оприлюднено 04.06.2021

Судовий реєстр по справі 904/2104/19 (904/5370/20)

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 19.08.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 12.07.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 03.06.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 07.04.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 16.03.2021 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Судовий наказ від 11.01.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Рішення від 17.12.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 18.11.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 19.10.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 08.10.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 02.10.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону