ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

11 червня 2021 року м. Київ № 640/19451/20

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шулежко В.П., розглянувши клопотання про залучення третьої особи без самостійних вимог в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Інвестбудактив до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії,

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось товариство з обмеженою відповідальністю Інвестбудактив (далі - позивач) з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у м. Києві (далі - відповідач), Державної податкової служби України (далі - відповідач 2) про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії..

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 26.08.2020 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Представником позивача подано до суду клопотання про залучення третьої особи без самостійних вимог товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент (код ЄДРПОУ 33943393), оскільки вважає, що рішення у даній справі матиме безпосередній вплив на можливість та право вказаного підприємства на віднесення сум ПДВ, сплачених за результатами проведення господарських операцій із позивачем до податкового кредиту.

Відповідно до частини другої статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи.

У заявах про залучення третіх осіб і у заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити до участі у справі (ч. 4 ст. 49 КАС України).

Суд зазначає, що позивачем не наведено належних та достатніх підстав яким чином рішення у даній справі може вплинути на права та інтереси товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент .

Крім того, предметом розгляду даної справи є акти індивідуальної дії, які мають безпосередній вплив на права, свободи та інтереси позивача.

Таким чином, розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку про необґрунтованість клопотання про залучення третьої особи без самостійних вимог та відсутність підстав для його задоволення.

Керуючись ст.ст. 49, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

У Х В А Л И В:

У задоволенні клопотання товариства з обмеженою відповідальністю Інвестбудактив про залучення третьої особи без самостійних вимог відмовити.

Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Суддя В.П. Шулежко

Дата ухвалення рішення 11.06.2021
Оприлюднено 14.06.2021

Судовий реєстр по справі 640/19451/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 24.04.2022 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 11.06.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 21.05.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 26.08.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 640/19451/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону