Справа № 461/5019/21
Провадження № 1-кс/461/3417/21
УХВАЛА
14.06.2021 року. м. Львів.
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні № 42020140000000164 від 01.12.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
Слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 звернувся досуду зклопотанням, погодженим з прокурором другого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Львівської обласної прокуратури ОСОБА_4 , укримінальному провадженні№ 42020140000000164від 01.12.2020року,за ознакамикримінального правопорушення,передбаченого ч.2ст.364КК України про надання компетентним органам Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії тимчасового доступу до речей і документів із можливістю вилучення копій документів, що перебувають у володінні « ІНФОРМАЦІЯ_1 » АДРЕСА_1 , а саме: договорів купівлі-продажу з додатками, експортних фактур, товарно-транспортних накладних, міжнародних товарно-транспортних накладних, сертифікатів перевезення та усіх інших документів щодо експорту транспортних засобів для одержувача ТОВ« ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за період часу з 01.01.2019 по 01.01.2021, а також усіх документів щодо проведення митного оформлення та контролю за вказаним експортом.
Просить клопотання задовольнити.
У зв`язку із реальною загрозою зміни або знищення таких речей і документів, слідчий просить розгляд клопотання, з урахуванням ч.2ст.163 КПК України, провести без виклику представників особи, у володінні якої вони знаходяться. Також просить розгляд клопотання проводити у його та прокурора відсутності.
На підставі ч.2 ст.163 КПК України, слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання без виклику представників особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, та у відсутності слідчого та прокурора.
Судом встановлено, що відповідно до ст. 161 КПК України, зазначені у клопотанні документи не є речами, до яких заборонено доступ: листуванням або іншою формою обміну інформацією між захисником та його клієнтом або будь-якою особою, яка представляє його клієнта, у зв`язку з наданням правової допомоги, або об`єктами, які додані до такого листування чи інших форм обміну інформацією.
Згідно ч.7 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
П. 7 ч. 1 ст. 164 КПК України передбачено, що в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів має бути зазначено, зокрема, строк дії ухвали, який не може перевищувати двох місяців з дня постановлення ухвали, за виключенням ухвал, постановлених на виконання вимог частини другої статті 562 цього Кодексу.
Згідно ч. 2 ст. 562 КПК України, у разі якщо при зверненні за допомогою в іноземній державі необхідно виконати процесуальну дію, для проведення якої в Україні потрібен дозвіл прокурора або суду, така процесуальна дія потребує надання відповідного дозволу прокурором або судом у порядку, встановленому цим Кодексом, лише у разі, якщо це передбачено міжнародним договором або є обов`язковою умовою надання такого виду допомоги за законодавством запитуваної сторони. При цьому строк дії такого дозволу не обмежується, а належно засвідчена копія дозволу долучається до матеріалів запиту.
Враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що вилучення зазначених у клопотанні речей та документів має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні, без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення, вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до інформації, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання.
Керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, слідчий суддя -
УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити.
Надати дозвіл компетентним органам Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії тимчасового доступу до речей і документів із можливістю вилучення копій документів, що перебувають у володінні « ІНФОРМАЦІЯ_1 » АДРЕСА_1 , а саме: договорів купівлі-продажу з додатками, експортних фактур, товарно-транспортних накладних, міжнародних товарно-транспортних накладних, сертифікатів перевезення та усіх інших документів щодо експорту транспортних засобів для одержувача ТОВ« ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за період часу з 01.01.2019 по 01.01.2021, а також усіх документів щодо проведення митного оформлення та контролю за вказаним експортом.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1 .
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2021 |
Оприлюднено | 27.05.2024 |
Номер документу | 97647225 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Галицький районний суд м.Львова
Юрків О. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні