МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
18.06.2021 № 400/604/21
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Птичкіної В.В., розглянувши у порядку письмового провадження питання про внесення виправлень у рішення суду в адміністративній справі
за позовомОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , доУправління соціального захисту населення Вітовської районної державної адміністрації, вул. Янтарна, 61, м. Миколаїв, 54050, Управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації, вул. Янтарна, 61, м. Миколаїв, 54050, , провизнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,В С Т А Н О В И В:
19.04.2021 суд ухвалив рішення у справі № 400/604/21.
У пункті 3 резолютивної частини рішення суду допущена описка, а саме: міститься зайве (таке, що не узгоджується за змістом з рештою тексту) слово "невиплати" («3. Зобов`язати Управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації (вул. Янтарна, 61, м. Миколаїв, Миколаївська область, 54050, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 03194513) нарахувати та виплатити невиплати ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) щорічну грошову допомогу до 5 травня як учаснику бойових дій за 2020 рік відповідно до частини п`ятої пункту 22 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у розмірі п`яти мінімальних пенсій за віком, визначеної частиною першою статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» на момент проведених виплат, з урахуванням раніше виплачених сум»).
Згідно з частинами першою та другою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Керуючись статтями 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Внести виправлення в пункт 3 резолютивної частини рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 19.04.2021 у справі № 400/604/21, виключивши з його тексту слово "невиплати".
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину ухвали суду, або справу було розглянуто в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням пункту 15.5 Розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя В. В. Птичкіна
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.06.2021 |
Оприлюднено | 02.09.2022 |
Номер документу | 97755624 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо соціального захисту (крім соціального страхування), з них |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Птичкіна В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні