ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

22 червня 2021 р. Справа №200/6780/20-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Галатіної О.О.

при секретарі Коломієць К.С.

за участю

представника позивача Середи О.Я.;

представника відповідача 1 Ярової С.Е.;

представника відповідача 2 не з`явився;

представника відповідача 3 не з`явився,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» (місцезнаходження: вул. Умова, б. 1/1, м. Горлівка, Донецька область; код ЄДРПОУ: 33853132) до першого відповідача - Головного управління ДПС у Донецькій області (місцезнаходження: вул. Італійська, буд. 59, м. Маріуполь, Донецька область; код ЄДРПОУ: 43142826), другого відповідача - Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області (місцезнаходження: пр-т. Миру, буд. 68, м. Маріуполь, Донецька область; код ЄДРПОУ: 37967785), третього відповідача - Офісу великих платників податків Державної податкової служби (місцезнаходження: країна, 04119, місто Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 11 Г; код ЄДРПОУ: 39440996) про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість, суд -

В С Т А Н О В И В:

21 липня 2020 року на адресу Донецького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» до Головного управління ДПС в Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, третього відповідача - Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення з державного бюджету України на користь ТОВ «Тар Альянс» пеню на суму заборгованості бюджету з відшкодування податку на додану вартість за липень 2012 року в сумі 10 228 994 (десять мільйонів двісті двадцять вісім тисяч дев`ятсот дев`яносто чотири) гривні 40 копійок.

27 липня 2020 року ухвалою суду, головуючим суддею - Арестовою Л.В., відкрито провадження по справі за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання по справі на 23 вересня 2020 року.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 06 жовтня 2020 року залучено в якості співвідповдача по справі Офіс великих платників податків Державної податкової служби.

Ухвалою суду від 17 листопада 2020 року позовну заяву залишено без руху, надано строк протягом 5 днів з моменту отримання копії ухвали для усунення недоліків позовної заяви.

08 грудня 2020 року позивачем надано документи на усунення недоліків позовної заяви.

03 лютого 2021 року ухвалою суду адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» до першого відповідача - Головного управління ДПС у Донецькій області, другого відповідача - Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, третього відповідача - Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість - залишено без розгляду.

08 квітня 2021 року постановою Першого апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Тар Альянс" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 03 лютого 2021 року у справі №200/6780/20-а - задоволено.

Скасовано ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 03 лютого 2021 року та адміністративну справу №200/6780/20-а направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду справи.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 16 квітня 2021 року заяву про самовідвід судді Арестової Л.В. - задоволено.

Ухвалою суду від 21 квітня 2021 року прийнято до провадження адміністративну справу № 200/6780/20-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» до першого відповідача - Головного управління ДПС у Донецькій області, другого відповідача - Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, третього відповідача - Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість. Призначено справу до підготовчого судового засідання.

До судового засідання представники Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області та Офісу великих платників податків Державної податкової служби не з`явились, про дату, час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

У судовому засіданні 22 червня 2021 року за ініціативою суду поставлено на обговорення питання щодо зобов`язання Офісу великих платників податків Державної податкової служби зробити розрахунок пені на суму заборгованості бюджету з відшкодування Товариству з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» податку на додану вартість за липень 2012 року.

Представники сторін проти задоволення вищезазначеного питання не заперечували.

У зв`язку з наведеним, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 3 ст. 77 КАС України докази суду надають учасники справи. Суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи, крім випадків, визначених цим Кодексом.

Статтею 80 КАС України передбачено, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Відповідно до ч. 3 ст. 80 КАС України про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.

З метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи та прийняття законного рішення, суд вважає за необхідне зобов`язати Офіс великих платників податків Державної податкової служби зробити розрахунок пені на суму заборгованості бюджету з відшкодування Товариству з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» податку на додану вартість за липень 2012 року.

Даний розрахунок направити на адресу Донецького окружного адміністративного суду до 19 липня 2021 року.

Разом з тим, відповідно до приписів ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 розділу II цього Кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цією главою.

Відповідно до ч. 2 ст. 181 КАС України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках:

1) визначених пунктами 1-3, 5 ч. 2 ст. 205 цього Кодексу;

2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни позивача, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача;

3) в інших випадках, коли питання, визначені ч. 2 ст. 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Керуючись вищезазначеним та враховуючи, що суд зобов`язав Офіс великих платників податків Державної податкової служби зробити розрахунок пені на суму заборгованості бюджету з відшкодування Товариству з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» податку на додану вартість за липень 2012 року та витребування даного розрахунку на адресу Донецького окружного адміністративного суду, строк розгляду даної адміністративної справи продовжено, справу відкладено.

Керуючись положеннями КАС України, суд -

У Х В А Л И В:

Продовжити строк розгляду підготовчого судового засідання по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» до першого відповідача - Головного управління ДПС у Донецькій області, другого відповідача - Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, третього відповідача - Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість.

Відкласти підготовче судове засідання до 12 год. 00 хв. 19 липня 2021 року.

Зобов`язати Офіс великих платників податків Державної податкової служби зробити розрахунок пені на суму заборгованості бюджету з відшкодування Товариству з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс» податку на додану вартість за липень 2012 року.

Даний розрахунок направити на адресу Донецького окружного адміністративного суду до 19 липня 2021 року.

Повний текст ухвали складений та підписаний 22 червня 2021 року.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя О.О. Галатіна

Дата ухвалення рішення 22.06.2021
Зареєстровано 24.06.2021
Оприлюднено 25.06.2021

Судовий реєстр по справі 200/6780/20-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.07.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.06.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 21.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 08.04.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 08.04.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.02.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.12.2020 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону