Ухвала
від 29.06.2021 по справі 155/814/20
ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №155/814/20

Провадження №2/155/154/21

ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи

29 червня 2021 року місто Горохів

Горохівський районний суд Волинської області в складі:

головуючого-судді Адамчук Г.М.,

при секретарі судового засідання Ревуцькій М.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі засідань Горохівського районного суду цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Городище до Фермерського господарства ДД-Агро , ОСОБА_1 про визнання недійсним договору оренди та визнання укладеною додаткової угоди про поновлення договору оренди землі,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ТзОВ Городище звернувся до суду з вищевказаним позовом до відповідачів Фермерського господарства ДД-Агро , ОСОБА_1 .

Представник позивача ТзОВ Городище - Мохнюк М.В. в підготовче судове засідання не з`явився, однак скерував до суду клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку із необхідністю дочекатися судового рішення Великої Палати Верховного Суду у справі № 903/1030/19, розгляд якої призначено на 6 липня 2021 року.

Відповідач ОСОБА_1 в підготовче судове засідання не з`явився, однак в матеріалах справи міститьсяйого заява про визнання позовних вимог.

Представник відповідача ФГ ДД-Агро в підготовче судове засідання не з`явився, хоча повідомлявся про час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив.

Суд, вирішуючи клопотання представника позивача, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного висновку.

Із ухвали Великої Палати Верховного Суду від 20.04.2021 вбачається, що судове засідання у справі № 903/1030/19 відбудеться 06.07.2021 об 11 годині 30 хвилин.

Відповідно до ч.2 ст.198 ЦПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках:

1) визначених частиною другою статті 223 цього Кодексу;

2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача;

3) в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 197 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Відповідно до ч.ч.1-2 ст. 240 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 223 цього Кодексу. Відповідно до ч.2 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав:

1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.

2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними;

3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи;

4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження;

5) якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що оскільки правовідносини у даній справі та справі №903/1030/19 є подібними, висновки Великої Палати Верховного Суду матимуть значення для розгляду справи та дадуть можливість суду з`ясувати, які юридичні факти необхідно встановити для застосування ч.6 ст.33 Закону України Про оренду землі , тому причини неявки представника позивача, суд визнає поважними та приходить до висновку, що клопотання про відкладення розгляду справи підлягає до задоволення. Крім того, в матеріалах справи відсутні відомості про вручення ФГ ДД-Агро повідомлення про дату, час і місце судового засідання, що є додатковою підставою для відкладення розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 210, 251 , 252, 353 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкласти судове засідання у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Городище до Фермерського господарства ДД-Агро , ОСОБА_1 про визнання недійсним договору оренди та визнання укладеною додаткової угоди про поновлення договору оренди землі на 14 годину 00 хвилин 26 серпня 2021 року.

Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомити учасників справи, шляхом направлення ухвали.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи за вебадресою сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет - http://gr.vl.court.gov.ua/sud0302/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

СудГорохівський районний суд Волинської області
Дата ухвалення рішення29.06.2021
Оприлюднено01.07.2021
Номер документу97977415
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —155/814/20

Ухвала від 28.10.2021

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 29.06.2021

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 18.01.2021

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 11.12.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 12.11.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 28.09.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 31.08.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 09.07.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

Ухвала від 09.07.2020

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Адамчук Г. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні