ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Справа № 758/8785/21

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частини)

30 червня 2021 року м. Київ

Подільський районний суд м. Києва у складі

головуючого судді - Якимець О. І.,

присяжних: Мазуренко С.А., Тютюнник І.В.,

за участю секретаря судового засідання - Гайдай К. В.,

учасники справи:

-заявник Комунальне некомерційне підприємство Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - представник / лікар Нестеренко Д.В. з`явився в режимі відеоконференції,

-особа відносно якої вирішується питання надання психіатричної допомоги у примусовому порядку - ОСОБА_1 з`явилася в режимі відеоконференції,

-заінтересована особа/законний представник (мати) - ОСОБА_2 з`явилась,

-прокурор - Пилипенко А.В. з`явився,

розглянувши в порядку окремого провадження в режимі відеоконференції у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу за заявою Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія виконавчого органу Київської міської ради, зацікавлена особа - мати ОСОБА_2 , про госпіталізацію ОСОБА_1 у Комунальне некомерційне підприємство Клінічна лікарня Психіатрія у примусовому порядку для лікування,

Керуючись статтями 339-342 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

у х в а л и в:

заяву Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня Психіатрія виконавчого органу Київської міської ради, зацікавлена особа - мати ОСОБА_2 , про госпіталізацію ОСОБА_1 у КНП Клінічна лікарня Психіатрія у примусовому порядку для лікування - задовольнити.

Госпіталізувати в примусовому порядку ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання - АДРЕСА_1 ) до психіатричного Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Судові витрати, пов`язані з розглядом справи, віднести на рахунок держави.

Рішення суду допустити до негайного виконання. Оскарження рішення суду не зупиняє його виконання.

Рішення може бути оскаржене безпосередньо до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення. Строк апеляційного оскарження може бути поновлено у відповідності до ч.2 ст.354 Цивільного процесуального кодексу України.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або про прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду.

Учасники справи:

заявник: Комунальне некомерційне підприємство Клінічна лікарня ПСИХІАТРІЯ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), місцезнаходження - місто Київ, вулиця Кирилівська, будинок № 103, код ЄДРПОУ 01994072;

заінтересована особа: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстроване місце проживання - АДРЕСА_1 , серія та номер паспорта НОМЕР_1 .

Суддя О. І. Якимець

Присяжні С.А. Мазуренко

І.В. Тютюнник

Дата ухвалення рішення 30.06.2021
Зареєстровано 01.07.2021
Оприлюднено 01.07.2021

Судовий реєстр по справі 758/8785/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 30.06.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону