ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про повернення позовної заяви

30 червня 2021 року м. Київ № 640/11508/21

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

Головного управління ДПС у м. Києві до Приватного акціонерного товариства Медфарком-Центр про стягнення податкового боргу В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Головне управління ДПС у м. Києві з позовом до Приватного акціонерного товариства Медфарком-Центр (код ЄДРПОУ 33239630, адреса: 01032, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 60), в якому просило суд: стягнути кошти платника податків (відповідача) з усіх рахунків у банках, що обслуговують такого платника, на суму податкового боргу 63 234,17 грн.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.04.2021 позовну заяву Головного управління ДПС у м. Києві залишено без руху та встановлено останньому п`ятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви, про які у ній зазначено. Копія такої ухвали про залишення позовної заяви без руху була отримана уповноваженим представником позивача Осадчим О.А. 29.04.2021, що підтверджується наявною у суду розпискою.

В подальшому, суд своєю ухвалою від 12.05.2021 продовжив Головному управлінню ДПС у м. Києві строк для усунення недоліків позовної заяви, встановлений ухвалою від 28.04.2021, на десять робочих днів починаючи з дня отримання позивачем копії цієї ухвали суду. Копію цієї ухвали суду отримано уповноваженим представником Головного управління ДПС у м. Києві Осадчим О.А. 12.05.2021, що підтверджується наявною у суду відповідною розпискою.

Відповідно до п. 3 розд. VI Прикінцеві положення Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) від 18.06.2020 №731-IX), під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення.

Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.

Станом на 30.06.2021 недоліків позовної заяви не усунуто, та із заявою (клопотанням) про продовження строку на усунення недоліків позовної заяви на новий термін позивач до суду не звертався.

У зв?язку з цим суд дійшов висновку, що позивачем у встановлений строк недоліків не усунуто, а отже позовна заява підлягає поверненню.

Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

На підставі вищевикладеного, суд дійшов до висновку, що позовна заява підлягає поверненню позивачу.

Керуючись п. 1 ч. 4 ст. 169, ст.ст. 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -

У Х В А Л И В:

1. Позовну заяву Головного управління ДПС у м. Києві повернути позивачу.

2. Ухвалу про повернення позовної заяви невідкладно надіслати позивачу.

3. Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

4. Повернути позивачу позовну заяву разом з доданими до неї матеріалами.

Ухвала набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, передбачені ст.ст. 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Т.О. Скочок

Дата ухвалення рішення 30.06.2021
Зареєстровано 02.07.2021
Оприлюднено 06.07.2021

Судовий реєстр по справі 640/11508/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.06.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 12.05.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 28.04.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону