РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

07 липня 2021 року м. Рівне №460/7479/21 Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Н.С. Гудима, після одержання позовної заяви

Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації до Державної аудиторської служби України про визнання протиправним та скасування висновку, В С Т А Н О В И В :

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації звернувся до суду з позовом до Державної аудиторської служби України про визнання протиправним та скасування висновку про результати моніторингу закупівлі від 21.05.2021 №UA-2021-02-05-013784-а.

Підстава позову: на переконання позивача, оскаржуваний висновок є необґрунтованим, безпідставним, таким, що прийнятий без урахування всіх обставин для його прийняття, а тому підлягає скасуванню.

Ухвалою суду від 22.06.2021 позовна заява залишалася без руху. У вказаний в ухвалі суду строк позивач допущені недоліки позовної заяви усунув, а отже позовна заява вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду..

Відповідно до положень ч.1 ст. 168 КАС України позов пред`являється шляхом подання позовної заяви в суд першої інстанції.

За наслідками перевірки позовної заяви та доданих до неї матеріалів, суд дійшов висновку, що така позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 КАС України, підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства, підсудна Рівненському окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність та у строк, установлений законом. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення чи відмови у відкритті провадження немає. До матеріалів позовної заяви долучені належні докази сплати судового збору.

Відтак, наявні підстави для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

Відповідно до вимог ч.1 ст.12 КАС України адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Враховуючи наведене та беручи до уваги характер спірних правовідносин, предмет доказування і склад учасників, суд дійшов висновку, що розгляд цієї справи необхідно здійснювати в порядку загального позовного провадження.

Враховуючи положення ст.49 КАС України та беручи до уваги предмет спору та характер спірних правовідносин, позовних вимог, суд дійшов висновку, що рішення у справі може вплинути на права та обов`язки ПАТ "Рівнеавтошляхбуд", а тому суд дійшов висновку про необхідність залучити його до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача.

Для забезпечення повного та всебічного з`ясування всіх обставин у справі і постановлення законного та обґрунтованого рішення суд дійшов висновку про необхідність витребування у відповідача додаткових доказів.

Керуючись статтями 171, 173, 180, 241, 243, 248, 264 КАС України, суд

У Х В А Л И В :

Прийняти позовну заяву до розгляду.

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації ( майдан Просвіти, 1,м.Рівне,33028 ) до Державної аудиторської служби України ( вул. П.Сагайдачного,4,м.Київ,04070 ) про визнання протиправним та скасування висновку.

Розгляд справи здійснюватиметься суддею одноособово за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання у справі на 29 липня 2021 року о 11:30 год. в залі судових засідань Рівненського окружного адміністративного суду (м. Рівне, вул. 16 Липня 87).

Залучити до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ПАТ "Рівнеавтошляхбуд" (вул.Соборна, 446, м.Рівне, 33024, код ЄДРПОУ 31435931).

Витребувати у відповідача та зобов`язати надати суду у 15-денний строк з дня вручення цієї ухвали усі докази, на підставі яких вчинено оскаржувані дії та прийнято оскаржуване рішення.

Встановити відповідачу 15-денний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження - для подання відзиву на позов із поясненнями по суті заявлених вимог з долученням всіх письмових доказів, що підтверджують заперечення проти позову, а також доказів, що підтверджують надіслання копії відзиву та доданих до нього документів позивачу. А у разі надходження відповіді на відзив подати свої заперечення у 2 - денний строк з дня отримання відповіді на відзив.

Встановити позивачу 3-денний строк з дня отримання відзиву для надання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити третій особі 5-денний строк дня отримання ухвали про відкриття провадження - для надання пояснень з викладенням своїх аргументів і міркувань на підтримку позову або заперечень проти позову.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

В підготовче засідання викликати учасників справи (їх повноважних представників).

Інформацію по справі сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.rv.court.gov.ua/sud1770/.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Н.С. Гудима

Дата ухвалення рішення 07.07.2021
Зареєстровано 10.07.2021
Оприлюднено 12.07.2021

Судовий реєстр по справі 460/7479/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 13.09.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.07.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 07.07.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.06.2021 Рівненський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону