Справа № 396/3484/13-ц
Номер провадження 2-і/404/4/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 липня 2021 року місто Кропивницький
Суддя Кіровського районного суду міста Кіровограда Кулінка Л.Д., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), про здійснення судового контролю за виконанням рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 12 квітня 2019 року по справі № 396/3484/13-ц, номер провадження 2/404/13/18, за позовом ОСОБА_1 , до Григорівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, Відділу Держземагентства у Новоукраїнському районі Кіровоградської області, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: Новоукраїнська районна державна нотаріальна контора, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом,-
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Кіровського районного суду міста Кіровограда від 12 квітня 2019 року позовну заяву ОСОБА_1 задоволено. Визнано за ОСОБА_1 право власності в порядку спадкування після смерті батька ОСОБА_5 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 на майно яке перебувало в його власності : будинок по АДРЕСА_2 та земельну ділянку сільскогосподарського призначення площею 6,95 га відповідно до державного акту ІІ-КР №029224 виданого 30 березня 2002 року, кадастровий номер 3524080700:02:000:0268 (том 10, а.с.62-65).
До Кіровського районного суду міста Кіровограда надійшла заява ОСОБА_1 (вх. № 24845 від 02.07.2021 року) про здійснення судового контролю за виконанням рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 12 квітня 2019 року по справі № 396/3484/13-ц, номер провадження 2/404/13/18, з посиланням на статтю 447 Цивільного процесуального кодексу України.
15 грудня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу Адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів №2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим Цивільний процесуальний кодекс України викладено в новій редакції.
У відповідності до підпункту 9 пункту 1 Розділу XIII Перехідних Положень Цивільного процесуального кодексу України в новій редакції справи в судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Таким чином, подальший розгляд цієї справи відбувається за правилами, що передбачені новою редакцією Цивільного процесуального кодексу України.
Згідно статті 447 Цивільного процесуального кодексу України, сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.
Вказана норма розміщена у Розділі VІІ Цивільного процесуального кодексу України, який має назву Судовий контроль за виконанням судових рішень . Тобто за правилами Цивільного процесуального кодексу України при розгляді процесуальних питань, пов`язаних з виконанням судових рішень в цивільних справах та рішень інших органів (посадових осіб), в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, застосовуються правила, зокрема і статті 183 Цивільного процесуального кодексу України, яка містить загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення.
Відповідно до абзацу другого частини другої статті 183 Цивільного процесуального кодексу України, в редакції зі змінами, внесеними Законом № 460-IX від 15.01.2020, які набрали чинності 08.02.2020 року, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Проте, заявником не додержано правила подання заяви, а саме: не додано доказів надіслання заяви про здійснення судового контролю всім учасникам справи.
За приписом частини четвертої статті 183 Цивільного процесуального кодексу України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
За таких обставин, до заяви ОСОБА_1 застосовуються наслідки, визначені частиною четвертою статті 183 Цивільного процесуального кодексу України, що не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись частиною четвертою статті 183, статтею 260, статтею 353 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,-
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), про здійснення судового контролю за виконанням рішення Кіровського районного суду міста Кіровограда від 12 квітня 2019 року по справі № 396/3484/13-ц, номер провадження 2/404/13/18, за позовом ОСОБА_1 до Григорівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, Відділу Держземагентства у Новоукраїнському районі Кіровоградської області, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору: Новоукраїнська районна державна нотаріальна контора, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом, повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається безпосередньо до Кропивницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду
Повний текст судового рішення складено 14.07.2021 року.
Суддя Кіровського
районного суду
м.Кіровограда Л. Д. Кулінка
Суд | Кіровський районний суд м.Кіровограда |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2021 |
Оприлюднено | 14.07.2021 |
Номер документу | 98287808 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кіровський районний суд м.Кіровограда
Кулінка Л. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні