ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа №:755/9500/21

У Х В А Л А

про витребування доказів

"14" липня 2021 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді - Чех Н.А.,

за участі секретаря судового засідання - Кузьменко А.М . ,

учасники справи:

представник позивача - ОСОБА_2.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва, клопотання представника позивача про витребування доказів по справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні, грошової компенсації за невикористану відпустку та моральної шкоди, -

установив:

Представник позивача заявив клопотання про витребування доказів, а саме, витребувати з Головного управління ДПС у м. Києві копії звітів про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне страхування, що подавалися до контролюючого органу відповідачем в період з 01.01.2012 року по 31.03.2018 року. Клопотання обґрунтував тим, що дані документи необхідні для вирахування кількості невикористаних відпусток позивача. Відповідач та податкова служба відмовили у наданні інформації на запит адвоката.

Представник відповідача до суду не з`явився.

Вислухавши клопотання представника позивача, перевіривши матеріали справи, суд дійшов до наступного.

Відповідно до ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданням цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.

Відповідно до ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребовування доказів судом.

По даній справі позивач звернулась до суду із вимогами про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні, грошової компенсації за невикористану відпустку та моральної шкоди. З метою визначення фактичної кількості невикористаних позивачем відпусток, представник просить витребувати звіти з податкової служби.

Враховуючи вимоги законодавства, суд дійшов висновку, що з метою забезпечення змагальності сторін, всебічного, повного об`єктивного та безпосереднього дослідження доказів у справі, з`ясування всіх обставин по справі та правильного вирішення судової справи, клопотання представника позивача підлягає задоволенню частково, лише в частині інформації по позивачу.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 75-81, 84, 260, 353 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Клопотання представника позивача про витребування доказів по справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні, грошової компенсації за невикористану відпустку та моральної шкоди - задовольнити частково.

Витребувати з Головного управління ДПС у м. Києві (адреса: 04116, м. Київ, вулиця Шолуденка, будинок № 33/19) інформацію про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, що подавалися до контролюючого органу Державним підприємством Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм (код ЄДРПОУ 02841347) у відношенні ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) за період з 01.01.2012 року по 31.03.2018 року.

Витребувані докази направити на адресу Дніпровського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Сергієнка, 3 (для судді Чех Н.А.)) протягом п`яти днів з дня отримання ухвали суду.

У випадку неможливості подати докази, які вимагає суд, взагалі або у встановлений судом строк, необхідно повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати суду докази.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 14.07.2021
Зареєстровано 15.07.2021
Оприлюднено 15.07.2021

Судовий реєстр по справі 755/9500/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.07.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 11.06.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 11.06.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону