Справа № 2-а-618/11
Номер провадження 2-аво/699/1/21
УХВАЛА
про виправлення описки
26.07.2021 рокум.Корсунь-Шевченківський
Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області у складі головуючого судді Літвінової Г.М., розглянувши у порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в постанові Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 08.02.2011 по адміністративній справі № 2-а-618/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Корсунь-Шевченківському районі про визнання дій відповідача неправомірними та зобов`язання виплати недоплачені виплати, передбачені ст. ст. 39, 51 Закону України Про статусм і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ,
УСТАНОВИВ:
До суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки у вступній та резолютивній частинах постанови Корсунь-Шевченківського районного суду від 08.02.2011 по адміністративній справі № 2-а-618/11.
Заяву обгрунтовано тим, що за її позовом до Управління Пенсійного фонду України у Корсунь - Шевченківському районі прийнято постанову Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 08.02.2011, у вступній і резолютивній частині якої допущено помилкове написання її по батькові ОСОБА_2 замість правильного написання ОСОБА_3 .
У зв`язку з цією опискою вказана постанова казначейською службою повернута без виконання для усунення недоліків.
З огляду на викладене заявник просив виправити допущену описку.
Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Суд не вбачає підстав для повідомленням учасників справи про розгляд заяви про внесення виправлень у судовому рішенні, тому розгляд заяви проводиться без виклику заявниці та ГУ ПФУ у Черкаській області.
Частиною 1 ст. 253 КАС України передбачено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Ознайомившись з заявою, перевіривши зміст судового рішення, дослідивши та оцінивши письмові докази у справі у їх сукупності, судом встановлено наступне.
У провадженні Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області перебувала адміністративна справа № 2-а-618/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Корсунь - Шевченківському районі про визнання дій відповідача неправомірними та зобовязання виплати недоплачені виплати, передбачені ст. ст. 39, 51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» .
В постанові Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 08.02.2011 зазначено прізвище, ім`я, по батькові позивача як ОСОБА_1 , а відповідно до паспорта серії НОМЕР_1 , виданого 16.04.1996 Корсунь-Шевченківським РВ УМВС України в Черкаській області, прізвище, ім`я, по батькові заявника є ОСОБА_1 .
Тобто, судом допущена помилка у написанні по батькові позивача, що є перешкодою для виконання постанови суди.
Ураховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність виправлення допущених описок у тексті постанови Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 08.02.2011 по справі № 2-а-618/11 в частині написання по батькові позивача.
Керуючись ст.ст. 248 , 253 , 294 , 295 КАС України , суд
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки - задовольнити.
Виправити в постанові Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 08.02.2011 по справі № 2-а-618/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Корсунь - Шевченківському районі про визнання дій відповідача неправомірними та зобовязання виплати недоплачені виплати, передбачені ст. ст. 39, 51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» допущені описки в написанні по батькові позивача та вважати правильним написання прізвищеа, ім`я та по батькові позивача як ОСОБА_1 у відповідних відмінках.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається до Шостого апеляційного адміністративного суду (вул. Московська, 8, корпус 30, м. Київ, 01010) через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
СуддяЛітвінова Г. М.
Суд | Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2021 |
Оприлюднено | 26.07.2021 |
Номер документу | 98538652 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
Літвінова Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні