Справа № 306/1044/20
Провадження № 2/306/158/21
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(ЗАОЧНЕ)
29 липня 2021 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області у складі:
головуючої - судді Тхір О.А.,
з участю секретаря судового засідання - Станкович Є.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Свалява в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якого діють представники ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Приватного підприємства "СКЛОПРОМТОРГ" в особі ліквідатора (голови комісії з припинення) Гупало Тараса Вальдемаровича, про стягнення заборгованості,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд із зазначеним позовом, в якому просить, з урахуванням зменшених позовних вимог, стягнути з відповідача приватного підприємства "СКЛОПРОМТОРГ" на його користь заборгованість у розмірі 1 316 827 грн. 40 коп. та судові витрати - суму сплаченого судового збору .
Свої вимоги обґрунтовує тим, що 10.03.2017 року між приватним підприємством "СКЛОПРОМТОРГ", як позичальником та позивачем ОСОБА_1 як позикодавцем було укладено Договір № б/н про надання поворотної фінансової допомоги, відповідно до якого позикодавець надає позичальнику поворотну фінансову допомогу, а позичальник зобов`язується повернути надані грошові кошти в порядку та на умовах, передбачених договором. Стверджує, що 10.03.2017 року ним, на виконання умов даного договору, було перераховано на поточний рахунок ПП "СКЛОПРОМТОРГ" 1 100 00 грн., що підтверджується палатіжним дорученням № 1 від 10.03.2017 року. Посилається на те, що відповідач, ПП "СКЛОПРОМТОРГ", всупереч п.3.1 договору, не повернув надану поворотну фінансову допомогу. Стверджує, що 02.07.2020 року позивачем на адресу відповідача та директора ПП СКЛОПРОМТОРГ , а також на адресу голови комісії з припинення (ліквідатора) Приватного підприємства "СКЛОПРОМТОРГ", було надіслано вимоги про стягнення заборгованості за Договором № б/н про надання поворотної фінансової допомоги від 10.03.2017 року. Вказує не те, що у зв`язку з порушенням зобов`язань за кредитним договором у відповідача станом на 03.08.2020 року (на день підписання позовної заяви), з урахуванням заяви про зменшення позовних вимог, утворилась заборгованість в розмірі 1 316 827 грн. 40 коп., яка складається з наступного: 1 100 00 грн. основного боргу; 79 327 грн. 40 коп. 3% річних; 137 500 грн. 00 коп. інфляційних витрат. Пред`являючи таку вимогу, посилається, що у зв`язку з тим, що у встановлені п.п. 8.1 Договору строки (де визначено договір діє протягом одного року з моменту підписання), сума поворотної позики боржником не повернута в добровільному порядку, а тому, позивач просить суд стягнути з відповідача зазначену заборгованість примусово та понесені у зв`язку з цим судові витрати.
У дане судове засідання позивач та його представники ОСОБА_2 , ОСОБА_3 не з`явилися, у канцелярію суду адвокат Рісна Ю.Б. подала клопотання про розгляд справи за їх відсутності, зазначивши, що позовні вимоги підтримують в повному обсязі та не заперечують проти заочного розгляду справи та ухвалення судом заочного рішення.
Відповідач - представник ПП"СКЛОПРОМТОРГ" в особі голови комісії з припинення (ліквідатора) Гупало Т.В., у судове засідання повторно не з`явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку, у відповідності до ч.ч.6,7 ст. 128 ЦПК України , про причини неявки суд не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи та письмового відзиву до суду не надходило. Крім того інформація про стан розгляду справи та дату судових засідань розміщено на веб-сайті суду в мережі Інтернет.
Відповідач про час та місце розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку, що стверджується зворотними повідомленнями які повернулися на адресу суду з відміткою Укрпошти.
Відповідно до ч. 4 ст. 12 ЦПК України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
Відповідно до ч. 4 ст. 223 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
Враховуючи положення ст. ст. 274 , 280 ЦПК України розгляд справи проводився в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін та в заочному порядку, про заочний розгляд судом 29.07.2021 року поставлено ухвалу.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у зв`язку з розглядом справи за відсутності сторін фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За таких обставин, суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності сторін за наявними матеріалами справи та ухвалити заочне рішення відповідно до ч. 1 ст. 280 ЦПК України , оскільки представник позивача не заперечував проти заочного розгляду справи, про заочний розгляд справи судом 29.07.2021 року постановлено ухвалу, яку занесено до протоколу судових засідань.
Дослідивши надані докази, оцінивши їх з точки зору належності, допустимості та достатності, виходячи зі внутрішнього переконання, яке ґрунтується на повному та всебічному дослідженні обставин справи, суд доходить наступних висновків.
Відповідно до ч.1 ст. 626 , ч.1 ст. 627 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу , інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Відповідно до підпункту 14.1.257 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України фінансова допомога - фінансова допомога, надана на безповоротній або поворотній основі. Зокрема, поворотна фінансова допомога - сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов`язковою до повернення.
Судом встановлено, що 10.03.2017 року між ПП "СклоПромТорг" в особі директора Саджениці Лева Володимировича та ОСОБА_1 укладено Договір № б/н про надання поворотної фінансової допомоги.
Відповідно до платіжного доручення № 1 від 10.03.2017 року, АТ "БТА БАНК", код банку 321723, отримувач ПП " СклоПромТорг", "ВіЕс Банк"(м. Львів), код банку 325213 перераховано грошові кошти у розмірі 1 100 000 грн.
Таким чином, за правовим характером вказаний Договір являє собою договір позики, дійсність договору презюмується, та умови договору є обов`язковими для виконання сторонами договору, дійсність договору не оспорюється, правом на подання відзиву на позов чи доказів протилежного сторона відповідача не скористалась.
Відповідно до п.2.1. договору, поворотна фінансова допомога надається в національній валюті України в межах суми 1 100 000 грн. гривень без ПДВ.
Пунктом 2.2. договору передбачено, що поворотна фінансова допомога надається підприємству на безоплатній основі, тобто плата за користування грошовими коштами не стягується.
Згідно п.2.3. договору, поворотна фінансова допомога надається на протязі 1 року з дати підписання даного договору шляхом внесення грошових коштів до каси підприємства, або перерахування грошових коштів на поточний рахунок підприємства з особового або іншого рахунку позикодавця.
Пунктом 3.1. договору передбачено, що поворотна фінансова допомога підлягає поверненню за вимогою позикодавця у строк до шести місяців з моменту отримання фінансової допомоги.
6.1.Відповідно до п.п. 8.1 договору, даний Договір вступає в силу з моменту його підписання та діє протягом одного року. Договір може бути скасовано за домовленістю сторін у порядку, передбаченому чинним законодавством.
Таким чином, з 10.03.2018 року у позивача виникло право вимоги про повернення суми позики, яке в свою чергу кореспондується з обов`язком відповідача повернути суму позики за договором.
Відповідно до частини першої статті 1046 ЦК України за договором позики одна сторона позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов`язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.
За частиною першою статті 1049 ЦК України, позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором.
Відповідно до ч.1 ст. 1048 ЦК України, Позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом.
Згідно із ч.1 ст. 1050 ЦК України, якщо позичальник своєчасно не повернув суму позики, він зобов`язаний сплатити грошову суму відповідно до статті 625 цього Кодексу.
Відповідно до п. 4.1.договору, сторони несуть відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов`язань за даним договором відповідно до чинного законодавства України.
Частиною 1 ст. 526 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ч.1 ст. 629 ЦК України, Договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Згідно із ч.1, 2 ст. 530 ЦК України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). 2. Якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку не встановлений або визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Боржник повинен виконати такий обов`язок у семиденний строк від дня пред`явлення вимоги, якщо обов`язок негайного виконання не випливає із договору або актів цивільного законодавства.
Відповідно до ч.1 ст. 599 ЦК України, зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Частиною першою ст. 611 ЦК України передбачено, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема: припинення зобов`язання внаслідок односторонньої відмови від зобов`язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору; зміна умов зобов`язання; сплата неустойки; відшкодування збитків та моральної шкоди.
Згідно із ч.1. ст. 612 ЦК України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Відповідно до ч. 2 ст. 625 Цивільного кодексу України передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Як вбачається із відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. ПП "СКЛОПРОМТОРГ" перебуває в стані припинення (в стані припинення, 05.06.2020, 13181100015001167, Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті її ліквідації). Крім того, наявні відомості про ліквідатора - голова комісії з припинення (ліквідатор) Гупало Тарас Вальдемарович,79067, адреса якого зазначена позивачем в позовній заяві: м. Львів, вул. Тракт Глинянський, 161Б.
Згідно ст.2 ЦК України учасниками цивільних відносин є фізичні особи та юридичні особи, держава, територіальні громади, іноземні держави та інші суб`єкти публічного права.
Згідно ст.14 ЦК України (Виконання цивільних обов`язків), - цивільні обов`язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства. Особа не може бути примушена до дій, вчинення яких не є обов`язковим для неї.
Згідно ст.11 ЦК України - цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є: 1) договори та інші правочини; 4) інші юридичні факти. Цивільні права та обов`язки можуть виникати безпосередньо з актів цивільного законодавства. У випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов`язки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування. У випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов`язки можуть виникати з рішення суду. У випадках, встановлених актами цивільного законодавства або договором, підставою виникнення цивільних прав та обов`язків може бути настання або ненастання певної події.
Згідно ст. 80 ЦК України (Поняттяюридичної особи) - ч.1. Юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридична особа наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю, може бути позивачем та відповідачем у суді.
Згідно ч.4 ст.87 ЦК України юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.
Статтями 105 та 110 ЦК України врегульовано порядок припинення (в тому числі шляхом ліквідації) юридичної особи, зокрема, учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється. Згідно з ч.4 - до комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється.
А отже, з дня призначення ліквідаційної комісії до неї переходять усі повноваження щодо управління справами юридичної особи. Дії комісії розглядаються як дії самої юридичної особи. Комісія здійснює дії, у тому числі виступає в суді від імені юридичної особи і набуває безпосередньо для неї права і обов`язки.
Відповідно до ч.1,3 ст. 111 ЦК України з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу щодо ліквідації юридичної особи ліквідаційна комісія (ліквідатор) зобов`язана вжити всіх необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості юридичної особи, що ліквідується, та письмово повідомити кожного з боржників про припинення юридичної особи в установлені цим Кодексом строки. Під час проведення заходів щодо ліквідації юридичної особи до завершення строку пред`явлення вимог кредиторів ліквідаційна комісія (ліквідатор) закриває рахунки, відкриті у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи.
Також, згідно ч.4 ст.111 ЦК України ліквідаційна комісія (ліквідатор) вживає заходів щодо інвентаризації майна юридичної особи, що припиняється, а також майна її філій та представництв, дочірніх підприємств, господарських товариств, а також майна, що підтверджує її корпоративні права в інших юридичних особах, виявляє та вживає заходів щодо повернення майна, яке перебуває у третіх осіб. У випадках, установлених законом, ліквідаційна комісія (ліквідатор) забезпечує проведення незалежної оцінки майна юридичної особи, що припиняється.
Відповідно до ч. 7, ч. 8 ст.111 ЦК України, для проведення перевірок та визначення наявності або відсутності заборгованості із сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування ліквідаційна комісія (ліквідатор) забезпечує своєчасне надання податковим органам та Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування документів юридичної особи (її філій, представництв), у тому числі первинних документів, регістрів бухгалтерського та податкового обліку. До моменту затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційна комісія (ліквідатор) складає та подає податковим органам, Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування звітність за останній звітний період. Ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред`явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Згідно ст. 112 ЦК України у разі ліквідації платоспроможної юридичної особи вимоги її кредиторів задовольняються у такій черговості: 1) у першу чергу задовольняються вимоги щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю, та вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом; 2) у другу чергу задовольняються вимоги працівників, пов`язані з трудовими відносинами, вимогиавтора про плату за використання результату його інтелектуальної, творчої діяльності; 3) у третю чергу задовольняються вимоги щодо податків, зборів (обов`язкових платежів); 4) у четверту чергу задовольняються всі інші вимоги. Вимоги однієї черги задовольняються пропорційно сумі вимог, що належать кожному кредитору цієї черги. У разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право протягом місяця з дати, коли він дізнався або мав дізнатися про таку відмову звернутися до суду із позовом до ліквідаційної комісії. За рішенням суду вимоги кредитора можуть бути задоволені за рахунок майна, що залишилося після ліквідації юридичної особи. Вимоги кредитора, заявлені після спливу строку, встановленого ліквідаційною комісією для їх пред`явлення, задовольняються з майна юридичної особи, яку ліквідовують, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно. Вимоги кредиторів, які не визнані ліквідаційною комісією, якщо кредитор у місячний строк після одержання повідомлення про повну або часткову відмову у визнанні його вимог не звертався до суду з позовом, вимоги, у задоволенні яких за рішенням суду кредиторові відмовлено, а також вимоги, які не задоволені через відсутність майна юридичної особи, що ліквідується, вважаються погашеними.
Матеріалами справи встановлено, що на юридичну адресу ПП "СклоПромТорг"(79024, м. Львів, вул. Промислова, 25, ЄДРПОУ 33862409) 02.07.2020 року, та Голові комісії з припинення (ліквідатору) ПП"СклоПромТорг" - Гупало Тарасу Вальдемаровичу (адреса АДРЕСА_1 ) 02.07.2020 року, позивачем ОСОБА_1 надіслано вимоги про стягнення заборгованості, у якій останній просить сплатити на його користь заборгованість у розмірі 2 386 512 грн. 00 коп. протягом 7 (семи) днів з дня отримання вимоги (накладні УКРПОШИТ № № 79037063743433, 7903706373425), відомості про виконання такої вимоги відсутні.
Згідно з розрахунком заборгованості, та наданої представником позивача заяви про зменшення позовних вимог, та згідно з умови договору, який відповідач не виконує, позивач просить суд стягнути з відповідача заборгованість, що виникла станом на 03.08.2020 року (на день підписання позовної заяви) у розмірі 1 316 827 грн. 40 коп., яка складається з наступного: 1 100 00 грн. основного боргу; 79 327 грн. 40 коп. 3% річних; 137 500 грн. 00 коп. інфляційних витрат. Водночас, враховуючи, що фактично отримані та використані надані позивачем грошові кошти в добровільному порядку відповідачем після закінчення строку дії договору не повернуті, докази протилежного у суду відсутні, а також, враховуючи вимоги частини другої статті 530 ЦК України за змістом якої, якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання в будь-який час, що свідчить про порушення його прав, суд вважає, що слід стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 1 316 827 грн. 40 коп. , про що відповідно до наданого розрахунку у заяві про зменшення позовних вимог просить представник позивача. Такий розрахунок суд вважає належним та допустимим доказом, який відповідає умовам договору та нормам ст. 625 ЦК України.
Отже, позов підлягає до задоволення, а саме: з відповідача на користь позивача слід стягнути заборгованість відповідно до Договору № б/н про надання поворотної фінансової допомоги у розмірі 1 316 827 грн. 40 коп.
Відповідно до ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог; інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються: у разі задоволення позову - на відповідача.
Відповідно до квитанції, долученої до позовної заяви, при зверненні до суду позивачем сплачено 10 510, 00 грн.
При розподілі судових витрат, суд враховує, що заявлені вимоги задоволено повністю на суму 1 316 827 грн. 40 коп., таким чином, з відповідача на користь позивача слід стягнути судовий збір у сумі 10 510 грн. 00 коп..
Керуючись ст. ст. 4 , 10 , 18 , 76 , 95 , 133 , 141 , 223 , 258 , 263-265 ЦПК України , ст. ст. 526, 530, 599, 611, 612, 625-627, 629, 1046, 1048-1050 ЦК України , суд -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 , в інтересах якого діють представники ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Приватного підприємства "СКЛОПРОМТОРГ" в особі ліквідатора (голови комісії з припинення) Гупало Тараса Вальдемаровича, про стягнення заборгованості- задовольнити.
Стягнути із Приватного підприємства СКЛОПРОМТОРГ в особі ліквідатора (голови комісії з припинення) Гупало Тараса Вальдемаровича (адреса 89300, м. Свалява, вул. Менделєєва, буд. 1, корпус 6, Закарпатської області, ЄДРПОУ 33862409) на користь ОСОБА_1 (адреса АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Франківським РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області 11.12.2009 року) заборгованість у розмірі 1 316 827 (один мільйон триста шістнадцять тисяч вісімсот двадцять сім) грн. 40 коп.
Стягнути з Приватного підприємства СКЛОПРОМТОРГ в особі ліквідатора (голови комісії з припинення) Гупало Тараса Вальдемаровича (адреса 89300, м. Свалява, вул. Менделєєва, буд. 1, корпус 6, Закарпатської області, ЄДРПОУ 33862409) на користь ОСОБА_1 (адреса АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Франківським РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області 11.12.2009 року), судовий збір у розмірі 10 510 (десять тисяч п`ятсот десять) гривень.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня його проголошення .
Учасник справи, якому повне заочне рішення не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Рішення суду може бути оскаржене безпосередньо до Закарпатського Апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду, при цьому відповідно до п. п. 15.5 п. 15 Перехідних положень ЦПК України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03.10.2017 року до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією кодексу.
Відомості про учасників справи:
Ім`я позивача: ОСОБА_1 , зареєстрований за адресою АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 .
Найменування відповідача: Приватне підприємство СКЛОПРОМТОРГ , в особі ліквідатора (голови комісії з припинення) Гупало Тараса Вальдемаровича (адреса 89300, м.Свалява, вул. Менделєєва, буд. 1, корпус 6, Закарпатської області, ЄДРПОУ 33862409), голова комісії з припинення ОСОБА_4 .
Суддя Свалявського районного суду
Закарпатської області О.А.Тхір
29.07.2021
Суд | Свалявський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 29.07.2021 |
Оприлюднено | 02.08.2021 |
Номер документу | 98685776 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Свалявський районний суд Закарпатської області
Тхір О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні