Герб України

Ухвала від 04.08.2021 по справі 904/6340/19

Касаційний господарський суд верховного суду

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

УХВАЛА

04 серпня 2021 року

м. Київ

Справа № 904/6340/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Кролевець О.А. - головуючий, Губенко Н.М., Студенець В.І.,

розглянувши матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ"

на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 01.06.2021

(головуючи суддя - Кощеєв І.М., судді - Кузнецова І.Л., Чус О.В.)

та рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 09.12.2020

(суддя - Бєлік В.Г.)

у справі №904/6340/19

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "БК БУДСИСТЕМА"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - Колективне підприємство "Кремінський Агрошляхбуд"

про стягнення заборгованості у розмірі 2 069 482,24 грн за договором субпідряду № 21 від 11.06.2018,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ" (далі - ТОВ "ФК "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ") звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "БК БУДСИСТЕМА" про стягнення заборгованості за договором субпідряду № 21 від 11.06.2018.

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 09.12.2020 у справі №904/6340/19, залишеним без змін постановою Центрального апеляційного господарського суду від 01.06.2021, у задоволенні позову відмовлено.

07.07.2021 ТОВ "ФК "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ" звернулось з касаційною скаргою на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 01.06.2021 та рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 09.12.2020 у справі №904/6340/19 разом з клопотанням про поновлення строку на касаційне оскарження.

Оскільки касаційна скарга ТОВ "ФК "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ" надійшла безпосередньо до Верховного Суду, у суді касаційної інстанції матеріали справи №904/6340/19 відсутні, а тому Суд позбавлений можливості перевірити касаційну скаргу і вирішити питання про відкриття чи відмову у відкритті касаційного провадження, повернення без розгляду касаційної скарги або залишення касаційної скарги без руху.

З огляду на те, що у Верховному Суді відсутні матеріали справи №904/6340/19, Суд вважає за необхідне витребувати матеріали цієї справи, а розгляд питання про відкриття чи відмову у відкритті касаційного провадження, повернення без розгляду касаційної скарги або залишення касаційної скарги без руху відкласти до надходження матеріалів справи до Верховного Суду.

Керуючись статтями 234, 235, 314 Господарського процесуального кодексу України, Суд

УХВАЛИВ:

1.Витребувати з Господарського суду Дніпропетровської області та Центрального апеляційного господарського суду матеріали справи №904/6340/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ" до Товариства з обмеженою відповідальністю "БК БУДСИСТЕМА", за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Колективного підприємства "Кремінський Агрошляхбуд" про стягнення заборгованості у розмірі 2 069 482,24 грн за договором субпідряду № 21 від 11.06.2018.

2.Відкласти розгляд питання про відкриття чи відмову у відкритті касаційного провадження, повернення без розгляду касаційної скарги або залишення касаційної скарги без руху за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ВАЛЕКС-ІНВЕСТ" на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 01.06.2021 та рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 09.12.2020 до надходження матеріалів справи №904/6340/19.

3.Копію ухвали надіслати учасникам справи, Господарському суду Дніпропетровської області та Центральному апеляційному господарському суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.А. Кролевець

Судді Н.М. Губенко

В.І. Студенець

СудКасаційний господарський суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення04.08.2021
Оприлюднено05.08.2021
Номер документу98760469
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/6340/19

Постанова від 06.12.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Кролевець О.А.

Ухвала від 10.11.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Кролевець О.А.

Ухвала від 13.09.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Кролевець О.А.

Ухвала від 18.08.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Кролевець О.А.

Ухвала від 04.08.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Кролевець О.А.

Ухвала від 21.07.2021

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Бєлік Вікторія Геннадіївна

Ухвала від 15.07.2021

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Бєлік Вікторія Геннадіївна

Судовий наказ від 17.06.2021

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Бєлік Вікторія Геннадіївна

Постанова від 10.06.2021

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Кощеєв Ігор Михайлович

Постанова від 10.06.2021

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Кощеєв Ігор Михайлович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні