Ухвала
від 06.08.2021 по справі 759/17433/21
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 1-кс/759/6363/21

ун. № 759/17433/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 серпня 2021 року cлідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання прокурора відділу процессуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління організації і процессуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки держави Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 у кримінальному провадженні відомості про яке внесені до ЄРДР за №32020100110000064 від 24.04.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205-1, ч.3 ст. 212 КК України про накладеня арешту на майно, -

В С Т А Н О В И В :

03.08.2021 року до слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло вказане клопотання, в якому прокурор просить накласти арешт арешту на корпоративні права наступних підприємств:

- ТОВ «ТМ-Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 8502 500 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_4 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_1 , 721), розмір внеску до статутного фонду 1982475 грн., ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831, країна резиденства Україна, місцезнаходження: Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 34Б), розмір внеску до статутного фонду 6520025 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_5 ( АДРЕСА_2 ), що має непрямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 76,68%, опосередкований вплив на юридичну особу здійснює ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831).

- ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 405615 000 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_6 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_3 ), розмір внеску до статутного фонду 396 000 грн., Акціонерне товариство «Закритий не диверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «АРАБЄСКАЛЄ 1» (код ЄДРПОУ 35235910, країна резиденства Україна, місцезнаходження: Україна, 01024, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1 оф. 417), розмір внеску до статутного фонду 405219 000 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_7 ( АДРЕСА_4 ), що має прямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток прав голосу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 99,9%.

Клопотання обґрунтоване тим, що третім відділом розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 32020100110000064 від 16.11.2020, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 212 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 30622532) за попередньою змовою з службовими особами інших товариств, діючи на території України у 2020-2021 роках, шляхом створення документальної видимості та відображення у податковій звітності товариств фінансово-господарських операцій з купівлі-продажу тютюнових виробів без фактичного руху товару між собою та реалізуючи товар за готівкові грошові кошти, умисно ухилились від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

У подальшому, частина придбаних тютюнових виробів реалізовуються за готівкові кошти оптовими партіями фізичним особам-підприємцям та іншим СГД, які здійснюють свою діяльність з реалізації сигарет, не обліковуючи при цьому проведення даних операцій в податковій звітності, чим здійснили умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Проведеними оглядом інформаційно-аналітичних баз даних ДПС України встановлено, що у податковій та бухгалтерській звітності ТОВ «Тедіс Україна» відображає реалізацію сигарет в адресу взаємопов`язаних транзитних підприємств, у тому числі ТОВ «ТМ Стиль» (код 39072340), у якого формально значаться офісні, торгівельні та складські приміщення, виробниче обладнання, сировина, матеріали, що вказує на відсутність факту реального здійснення фінансово-господарської діяльності. Доходи отримує лише директор підприємства, який формально здійснює фінансово-господарську діяльність підприємств, наймані працівники відсутні.

В подальшому, встановлено, що за рахунок сформованого з тютюнових виробів ліміту ТОВ «ТМ Стиль» подало на реєстрацію податкову накладну від 17.12.2020 №1 щодо реалізації на ТОВ «Вестбромтрейд» об`єкта нерухомості «Газонаповнювальна станція скраплених вуглеводних газів» (Запорізька область, м. Мелітополь, Каховське шосе, буд. № 15), сума ПДВ з якої становить 67 млн. грн. Так, вказану операцію ТОВ «ТМ Стиль» відображено у виписаній податковій накладній № 1 від 17.12.2020, в якій вартість вказаного об`єкта реалізації становить 335757000 грн. (без ПДВ), а ПДВ 67151400 грн. При цьому, як встановлено в ході досудового розслідування, в попередніх періодах в Єдиному реєстрі податкових накладних ТОВ «ТМ Стиль» не відображено придбання вказаного об`єкту нерухомості, а значиться вкладом до статутного капіталу, який оцінено у розмірі 6,5 млн. грн., при тому, що відповідно до податкової накладної № 1 від 17.12.2020, вартість такого майна в рази вища 337757000 грн. (без ПДВ). Для реєстрації податкової накладної з реалізації об`єкта нерухомого майна ТОВ «ТМ Стиль» намагалося використати суму податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні та розрахунок коригування до податкових накладних (реєстраційний ліміт) в ЄРПН. Ця сума у ТОВ «ТМ Стиль» на момент подачі податкової накладної № 1 згідно відомостей ДПС України складала 111,3 млн грн. ПДВ та сформована заздалегідь і виключно за рахунок реєстрації податкових накладних, у яких відображено придбання тютюнових виробів, постачальником яких, в тому числі, значиться ТОВ «Тедіс Україна».

При цьому, реалізація ТОВ «ТМ Стиль» тютюнових виробів за останній період часу відсутня, оскільки в ЄРПН відсутні податкові накладні на такі господарські операції. Не зважаючи на це, ТОВ «ТМ Стиль» продовжує накопичувати податковий кредит виключно за рахунок реєстрації податкових накладних з придбання тютюнових виробів, розмір якого за даними Системи електронного адміністрування ПДВ станом на 01.07.2021 збільшився до 273,6 млн грн. ПДВ (66,5 млн грн пачок цигарок).

При цьому, у ТОВ «ТМ Стиль» відсутні достатні складські приміщення для розміщення залишку сигарет, що зазначалися у податкових накладних.

Так, операція з реалізації об`єкта нерухомості є нетиповою для ТОВ «ТМ Стиль», так як основним видом діяльності підприємства згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є придбання та реалізація тютюнових виробів, а накопичення однорідного товару протягом тривалого періоду без його подальшої реалізації не відповідає меті будь-якої господарської діяльності, спрямованої на отримання прибутку та доходів.

Під час досудового розслідування кримінального провадження оглянуто юридичну адресу ТОВ «ТМ Стиль» (м. Львів, вул. Водогінна, 2), в результаті чого встановлено, що офісне приміщення підприємства зачинене, будь-які службові особи, працівники відсутні, вивіски відсутні.

Також оглянуто юридичну адресу ТОВ «Вестбромтрейд» (м. Львів, вул. Зелена, 20), в результаті чого встановлено відсутність вказаного підприємства за адресою, де фактично знаходяться офісні приміщення АТ «Львіська книжкова фабрика «Атлас», яке листом повідомило, що із ТОВ «Вестбромтрейд» договори оренди не укладались, підприємство фактично за адресою не знаходиться.

В ході огляду сайту ДПС України «Єдиний державний реєстр місць зберігання» на предмет встановлення ліцензованих складських приміщень ТОВ «ТМ «Стиль» встановлено, що інформація відносно такого підприємства в Реєстрі відсутня.

В ході огляду сайту ДПС України «Ліцензійний реєстр діючих ліцензій на оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідин, що використовуються в електронних сигаретах» на предмет встановлення ліцензій, виданих ТОВ «ТМ «Стиль», встановлено, що інформація відносно такого підприємства в Реєстрі відсутня.

Відповідно до Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна, приміщення «Газонаповнювальна станція скраплених вуглеводних газів» за адресою Запорізька область, м. Мелітополь, Каховське шосе, буд. № 15, на праві власності належить ТОВ «Вестбромтрейд» (код 43616685).

Враховуючи викладене, «Газонаповнювальна станція скраплених вуглеводних газів» за адресою Запорізька область, м. Мелітополь, Каховське шосе, буд. № 15, що на праві власності належить ТОВ «Вестбромтрейд» (код 43616685), є предметом кримінально протиправних дій, та являється таким, що набуте в результаті вчинення кримінального правопорушення і дії з яким призводить до маніпулювання в податковому обліку підприємств з метою мінімізації податкових зобов`язань, тому з метою відшкодування шкоди завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення та з метою збереження речових доказів є необхідність відповідно до ст. 98, п.4 ч.2 ст.170, КПК України у накладенні арешту на зазначене майно.

Нерухоме майно «Газонаповнювальна станція скраплених вуглеводних газів», що за адресою Запорізька область, м. Мелітополь, Каховське шосе, буд. № 15, визнано речовим доказом у кримінальному провадженні, про що винесено відповідну постанову.

Під час подальшого досудового розслідування, в результаті проведених слідчих (розшукових) та процесуальних дій встановлено, що ТОВ «ТМ Стиль» та ТОВ «Вестбромтрейд» пов`язані, а їх дії щодо реалізації об`єкта нерухомості заздалегідь обумовлені і є такими, що спрямовані на мінімізацію податкових зобов`язань. При цьому, також отримано інформацію щодо намірів засновників та службових осіб ТОВ «ТМ Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) та ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) вчинити реєстраційні дії щодо передачі корпоративних прав (основних засобів) іншим особам, з метою уникнення від відповідальності та унеможливлення стягнення збитків за матеріалами кримінального провадження.

Корпоративні права ТОВ «ТМ Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) та ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) мають доказове значення для кримінального провадження № 32020100110000064, оскільки відображають фактичні суми внесків до статутного фонду підприємств, в тому числі в розрізі об`єкта нерухомого майна майно «Газонаповнювальна станція скраплених вуглеводних газів», внаслідок реалізації якого мінімізовано податкові зобов`язання платників податків, а зміна права власності корпоративних прав на вищезазначені підприємства може призвести до знищення речових доказів та документів та ухилення службових осіб від кримінальної відповідальності.

Слідчим слідчої групи у кримінальному провадженні винесено постанову про визнання корпоративних прав вказаних СГД, речовим доказом у кримінальному провадженні.

Таким чином, з метою всебічного, повного й неупередженого розслідування, встановлення всіх обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, а також недопущення втрати речових доказів та ухилення службових осіб від відповідальності, що може призвести внаслідок вчинення реєстраційних дій щодо передачі корпоративних прав (основних засобів) іншим особам, з метою уникнення від відповідальності та унеможливлення стягнення збитків за матеріалами кримінального провадження, завданої внаслідок кримінального правопорушення, виникла необхідність у накладенні арешту на корпоративні права наступних підприємств:

- ТОВ «ТМ-Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 8502 500 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_4 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_1 , 721), розмір внеску до статутного фонду 1982475 грн., ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831, країна резиденства Україна, місцезнаходження: Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 34Б), розмір внеску до статутного фонду 6520025 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_5 ( АДРЕСА_2 ), що має непрямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 76,68%, опосередкований вплив на юридичну особу здійснює ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831).

- ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 405615 000 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_6 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_3 ), розмір внеску до статутного фонду 396 000 грн., Акціонерне товариство «Закритий не диверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «АРАБЄСКАЛЄ 1» (код ЄДРПОУ 35235910, країна резиденства Україна, місцезнаходження: Україна, 01024, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1 оф. 417), розмір внеску до статутного фонду 405219 000 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_7 ( АДРЕСА_4 ), що має прямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток прав голосу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 99,9%.

З огляду на обставини вчинення зазначеного кримінального правопорушення, наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза відчуження на користь третіх осіб майна, яке є речовим доказом, розгляд вказаного клопотання необхідно провести без виклику осіб, щодо яких вирішується питання про накладення арешту.

В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 клопотання підтримав в повному обсязі з підстав зазначених у клопотанні.

Дослідивши клопотання прокурора та матеріали додані до клопотання про накладення арешту, слідчий суддя приходить до висновку про його задоволення, з наступних підстав.

Слідчим суддею встановлено, що Третім відділом розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №32020100110000064 від 16.11.2020, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 212 КК України.

Також встановлено, що врезультаті проведених слідчих (розшукових) та процесуальних дій встановлено, що ТОВ «ТМ Стиль» та ТОВ «Вестбромтрейд» пов`язані, а їх дії щодо реалізації об`єкта нерухомості заздалегідь обумовлені і є такими, що спрямовані на мінімізацію податкових зобов`язань. При цьому, також отримано інформацію щодо намірів засновників та службових осіб ТОВ «ТМ Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) та ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) вчинити реєстраційні дії щодо передачі корпоративних прав (основних засобів) іншим особам, з метою уникнення від відповідальності та унеможливлення стягнення збитків за матеріалами кримінального провадження.

20.07.2021 року слідчим слідчої групи у кримінальному провадженні ОСОБА_8 винесено постанову про визнання корпоративних прав вказаних СГД, речовим доказом у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 1 ст. 98 КПК України визначено, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюється під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Згідно ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення:

-збереження речових доказів;

-спеціальної конфіскації;

-конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;

-відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Відповідно до ч. 4 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбаченихКримінальним кодексом України.

Арешт накладається на майно третьої особи, якщо вона набула його безоплатно або за ціною, вищою чи нижчою за ринкову вартість, і знала або повинна була знати, що таке майно відповідає будь-якій з ознак, передбаченихпунктами 1-4частини першої статті 96-2Кримінального кодексу України.

У відповідності до ст. 962 КК України спеціальна конфіскація майна застосовується у разі якщо гроші, цінності та інше майно:

1) одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від такого майна;

2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення;

3) були предметом кримінального правопорушення, крім тих, що повертаються власнику (законному володільцю), а у разі, коли його не встановлено, - переходять у власність держави;

4) були підшукані, виготовлені, пристосовані або використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення, крім тих, що повертаються власнику (законному володільцю), який не знав і не міг знати про їх незаконне використання.

Таким чином вказані корпоративні права можуть являтись знаряддям вчинення службовими особами та засновниками вищезазначених підприємств кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, що є предметом розслідування кримінального провадження.

Згідно ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Згідно ч. 11 ст. 170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження, а також використання у протиправній діяльності. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.

В обґрунтування накладення арешту на корпоративні права вищезазначених юридичних осіб орган обвинувачення має об`єктивні підстави вважати, що вказані корпоративні права є речовими доказами у кримінальному провадженні, ймовірно будуть використовуватись офіційними чи неофіційними контролерами для схиляння службових осіб, засновників підприємств до вчинення кримінальних правопорушень, дозволить продовжувати протиправну діяльність підприємств та може призвести до передачі корпоративних прав на підприємства іншим особам, що призведе до втрати речових доказів та документів, що перешкодить встановленню істини у кримінальному провадженні та об`єктивному досудовому розслідуванню.

Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 172 КПК України клопотання прокурора про арешт вказаного майна, яке не було тимчасово вилучене, необхідно розглядати без повідомлення підозрюваного, іншого власника майна, їх захисників, представників чи законних представників, оскільки це є необхідним з метою забезпечення арешту майна. Зазначене підтверджується тим, що невстановлені особи з метою прикриття своєї протиправної діяльності використовують суб`єкти господарської діяльності оформленні на сторонніх осіб та усвідомлюючи застосування вказаного заходу забезпечення кримінального провадження вживатимуть заходів щодо приховування своєї протиправної діяльності.

Отже, слідчий суддя дійшов висновку, про необхідність задоволення клопотання прокурора пронакладення арешту на корпоративні права ТОВ «ТМ-Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340), ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685).

Разом з цим, вимоги клопотання про заборону державним реєстраторам, посадовим особам Міністерства юстиції України, нотаріусам в порядку виконання ухвали, вчиняти будь-які дії, пов`язані з перереєстрацією та внесенням змін до установчих документів ТОВ «ТМ Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) та ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) а також про зобов`язання державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства Юстиції України, нотаріусів, внести запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про заборону вчинення будь-яких дій, пов`язаних з перереєстрацією та внесенням змін до установчих документів ТОВ «ТМ Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) та ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) задоволенню не підлягають, оскільки ухвалення слідчим суддею таких рішень в порядку розгляду клопотань про накладення арешту, не передбачено ч. 5 ст. 173 КПК України.

Керуючись ст. ст.170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, слідчий суддя

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання прокурора відділу процессуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління організації і процессуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки держави Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 у кримінальному провадженні відомості про яке внесені до ЄРДР за №32020100110000064 від 24.04.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205-1, ч.3 ст. 212 КК України про накладеня арешту на майно задовольнити частково.

Накласти арешт на корпоративні права наступних підприємств:

- ТОВ «ТМ-Стиль» (код ЄДРПОУ 39072340) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 8502 500 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_4 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_1 , 721), розмір внеску до статутного фонду 1982475 грн., ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831, країна резиденства Україна, місцезнаходження: Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 34Б), розмір внеску до статутного фонду 6520025 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_5 ( АДРЕСА_2 ), що має непрямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 76,68%, опосередкований вплив на юридичну особу здійснює ТОВ «Тетра Капітал» (код ЄДРПОУ 39531831).

- ТОВ «Вестбромтрейд» (код ЄДРПОУ 43616685) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) становить 405615 000 грн., засновниками (власниками) якого є ОСОБА_6 (країна громадянства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_3 ), розмір внеску до статутного фонду 396 000 грн., Акціонерне товариство «Закритий не диверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «АРАБЄСКАЛЄ 1» (код ЄДРПОУ 35235910, країна резиденства Україна, місцезнаходження: АДРЕСА_5 ), розмір внеску до статутного фонду 405219 000 грн., кінцевим бенефіціарним власником (контролером) якого є ОСОБА_7 ( АДРЕСА_4 ), що має прямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток прав голосу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі 99,9%.

В задоволенні інших вимог - відмовити.

Ухвала про арешт майна виконується негайно.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня отримання її копії.

Арешт може бути скасовано відповідно до ст. 174 КПК України.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСвятошинський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення06.08.2021
Оприлюднено24.05.2024
Номер документу98824685
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —759/17433/21

Ухвала від 06.08.2021

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Поплавська О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні