ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/30834/18-к

УХВАЛА

03 вересня 2018 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., при секретарі Маленівській К.М., розглянувши у засіданні в залі суду в м. Києві провадження за клопотанням ТОВ Гріндей Сіті (код ЄДРПОУ 40582512) про скасування арешту майна, -

ВСТАНОВИВ:

Директор ТОВ Гріндей Сіті звернулася до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва із клопотанням в порядку ст. 174 КПК України, в якому просить скасувати арешт, на грошові кошти, які знаходяться на рахунках ТОВ Гріндей Сіті , що відкриті в ПАТ Банк Альянс , адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 50, № НОМЕР_1 , та ПАТ ПУМБ , адреса: м. Київ, вул. Андріївська, 4, № НОМЕР_2 .

Учасники провадження в засідання не з`явилися, повідомлялися належним чином.

Слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд справи за відсутності учасників провадження на підставі ст. 306 КПК України.

Дослідивши матеріали провадження, слідчий суддя дійшов до наступного висновку.

Так, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 05.06.2018 року у провадженні №757/27224/18-к накладено арешт зокрема на грошові кошти, які знаходяться на рахунках ТОВ Гріндей Сіті , що відкриті в ПАТ Банк Альянс , адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 50, № НОМЕР_1 , та ПАТ ПУМБ , адреса: м. Київ, вул. Андріївська, 4, № НОМЕР_2 .

Так, відповідно до ст. 174 ч. 1 КПК України арешт майна може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Крім того, сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються.

При цьому, слідчому судді докази обставин, на які посилається особа, яка звернулась зі скаргою не надані, тому, слідчий суддя дійшов до висновку, що правові підстави для задоволення клопотання директора ТОВ Гріндей Сіті , відсутні.

Керуючись ст.ст. 174, 309 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання ТОВ Гріндей Сіті (код ЄДРПОУ 40582512) про скасування арешту майна, - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Дата ухвалення рішення 03.09.2018
Зареєстровано 10.08.2021
Оприлюднено 11.08.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону