Справа № 645/5093/21
Провадження № 2-н/645/1816/21
Фрунзенський районний суд м.Харкова
СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 серпня 2021 року м. Харків
Суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Ульяніч І.В., розглянувши заяву Об`єднання житлових кооперативів ЕКРАН про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , заборгованості по сплаті за надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території за період з 01.07.2018 року по 01.08.2021 року в сумі 9 738,83 грн.
Відповідно до ст. 15 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку співвласник зобов`язаний своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні платежі та внески.
Статтею 17 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , закріплено, що для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів.
В статті 7 Закону України Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку закріплено обов`язок співвласника багатоквартирного будинку забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку; виконувати рішення зборів співвласників. Кожний співвласник несе зобов`язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.
Статтею 68 Житлового кодексу України, передбачено, що квартирна плата (плата на утримання будинку та прибудинкової території ) повинна сплачуватися щомісяця.
В статті 526 ЦК України, закріплено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України.
В порушення зазначених норм закону боржник зобов`язання належним чином не виконав, у зв`язку з чим утворилась заборгованість, яка підлягає стягненню.
Керуючись ст. 68 Житлового кодексу України, ЗУ Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , ст. 7 ЗУ Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку , ст.ст. 160-164, 167-172 ЦПК України,-
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Об`єднання житлових кооперативів ЕКРАН (ЄДРПОУ 03105550, місцезнаходження: м. Харків, вул. Танкопія, 3/2, р/р НОМЕР_1 , в АТ КБ Приватбанк ) суму заборгованості по сплаті за надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території за період з 01.07.2018 року по 01.08.2021 року у розмірі 9 738 (дев`ять тисяч сімсот тридцять вісім) гривень 83 копійки, а також судові витрати у розмірі 227 (двісті двадцять сім гривень).
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Згідно зі ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4,5, ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Відповідно до ст. 171 ЦПК України заява про скасування судового наказу не пізніше наступного дня передається судді, визначеному у порядку, встановленому ст. 33 ЦПК України.
Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою ст. 170 ЦПК України, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку подання цієї заяви. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Суддя Ульяніч І.В.
Судовий наказ набрав законної сили "___"
Судовий наказ видано "___"
Строк пред`явлення судового наказу до виконання "___"
Суддя
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу. Повне найменування установи, підприємства, організації в якому знаходиться судовий наказ на виконанні. Загальна сума, відрахована за судовим наказом. Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві. Підстава для повернення судового наказу. Підпис керівника установи, підприємства прикладенням (печатки, організації).
Інші відмітки
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2021 |
Оприлюднено | 11.08.2021 |
Номер документу | 98869752 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Ульяніч І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні