Дата документу 05.08.2021
Справа № 334/2734/20
Провадження № 1-кс/334/1414/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 серпня 2021 року Ленінським районним судом м. Запоріжжя у складі: слідчого судді ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі Ленінського районного суду м. Запоріжжя клопотання слідчого СВ Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, винесене в кримінальному провадженні № 12020080050001340 від «17» квітня 2020 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
До слідчого судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя надійшло клопотання слідчого відділення СВ Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області про тимчасовий доступ до речей та документів. Клопотання обґрунтоване тим, що 19.03.2020 року до Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області надійшла заява представника скаржника адвоката ОСОБА_4 відносно неправомірних дій з боку представників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у відношенні директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_5 .
В ході досудового розслідування встановлено наступне: 18 вересня 2019 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » здійснило поставку партії дизельного пального об`ємом 24 830 л. в адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». За вказаний об`єм дизельного палива представники ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з постачальником не розрахувалися, посилаючись на те, що поставка вказаного вище дизельного пального була здійснена в їх адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » і саме на розрахункові рахунки вказаного підприємства ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » здійснило оплату.
Допитаний в якості потерпілого ОСОБА_5 пояснив, що він є директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » юридична адреса: АДРЕСА_1 , фактично знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 . Основний вид діяльності підприємства оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом та продуктами. Підприємство є платником акцизного податку та з метою здійснення поставок палива контрагентам, зареєструвало пересувний акцизний склад.
17 вересня 2019 року на мобільний телефон менеджера з продажу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_6 зателефонували з номера мобільного зв`язку НОМЕР_1 . Чоловік представившись як директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » - ОСОБА_7 , в ході телефонної розмови пояснив що хотів би зробити замовлення на поставку дизельного палива у об`ємі 24830 літрів (1 бензовоз). На підтвердження свого наміру про укладання договору поставки з електронної пошти ІНФОРМАЦІЯ_4 були відправлені установчі документи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 ». ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » у минулому вже мало взаємовідносини з
ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » в ході яких укладалося 2 договори поставки палива. Раніше ніяких проблем з оплатою з боку вказаного ТОВ не виникало. Посилаючись на попередній досвід співпраці між підприємствами, а також на терміновість замовлення з метою виконання сільськогосподарських робіт, ОСОБА_7 просив організувати поставку дизельного палива протягом найкоротшого терміну, тобто без попереднього підписання оригіналу договору на поставку нафтопродуктів. Враховуючи попередній позитивний досвід співпраці, ОСОБА_5 було прийняте рішення здійснити поставку дизельного палива ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » але за умови що оплата буде здійснена до моменту зливу палива в їх ємності. Це рішення було обговорено з ОСОБА_7 в телефонному режимі та отримано від нього підтвердження. Далі 18 вересня 2019 року на електронну адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » - ІНФОРМАЦІЯ_4 з нашої електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_6 була відправлена сканована копія рахунка фактури на оплату вартості замовленого об`єму палива у розмірі 620 750 грн.
18 вересня 2019 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » придбало вказаний вище об`єм дизельного палива у кількості 24 830 літрів у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 ». 18.09.2019 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » відвантажило зі складу, який розташовано за адресою: АДРЕСА_3 дизельне паливо у кількості 24 830 літрів перевізнику ФОП ОСОБА_8 , з яким у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » укладений договір про надання послуг перевезення вантажів № 10 від 03.01.2013 року.
Далі водій ОСОБА_8 на транспортному засобі «Даф» реєстраційний номер НОМЕР_2 з причепом державний номер НОМЕР_3 , транспортував дизельне паливо до місця відвантаження, яке вказував головний інженер ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ОСОБА_9 , а саме: Запорізька область, Токмацький район, с. Новомиколаївка. Вказував він це менеджеру ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » у телефонному режимі. При цьому, водій перевізника повідомив, що місце відвантаження є ідентичним місцю відвантаження при попередніх поставках даному підприємству.
По прибутті 18 вересня 2019 року приблизно о 16 годинні на місце знаходження ємності для палива на території тракторної бригади, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ОСОБА_7 запевнив ОСОБА_5 що оплата за паливо ним здійснена в повному обсязі. На питання чому гроші не надійшли на рахунок, ОСОБА_7 повідомив що це скоріше за все обумовлено тим що робочий день вже добігає завершення і зарахування відбудеться на наступний день. Зазначену інформацію також повідомляв і головний інженер - ОСОБА_10 в телефонній розмові з менеджером, а також самому перевізнику ОСОБА_8 . При здійсненні відвантаження дизельного пального акт прийому передачі не складався. Хто з боку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » приймав пальне ОСОБА_5 не відомо.
В подальшому ОСОБА_5 телефонував на мобільний телефон ОСОБА_7 з питанням чому грошей немає. Останній поясняв що гроші мабуть просто не поступили на рахунки та запевняв що всю суму він сплатив. Також ОСОБА_7 дав ОСОБА_5 номер мобільного телефону свого бухгалтера ОСОБА_11 . Вона також запевняла що оплату вона здійснила в повному обсязі. Після обіду 19.09.2019 року на пошту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » надійшло платіжне доручення щодо оплати рахунку-фактури № СФ-0000415 від 17.09.2019 р. на суму 620 750,00 грн. (роздруківка з електронної пошти підприємства додається). Далі, в ході телефонних розмов ОСОБА_7 повідомив що оплату він здійснив і більше нічого оплачувати не буде. Первинні документи, які були відправлені нашим підприємством поштою директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » були повернуті без підпису та зазначено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » помилково їх направило на адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 ».
19 вересня 2020 року головний бухгалтер ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » в телефонній розмові в грубій формі зазначила, що здійснила оплату за отримане паливо та надала платіжні доручення в підтвердження цього. З нього вбачається, що грошові кошти за паливо були перераховані ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ). При цьому, номер платіжного доручення та дата співпадають з платіжним дорученням надісланим попередньо ОСОБА_5 в підтвердження здійснення нібито оплати.
Допитаний в якості свідка ОСОБА_8 пояснив, що з 2006 року він зареєстрований як фізична особа підприємець. У своїй власності має ряд транспортних засобів, а саме: МАЗ 54312 (цистерна) д.н. НОМЕР_5 , МАЗ 54329 д.н. НОМЕР_6 , «Рено» д.н. НОМЕР_7 та «ДАФ» д.н. НОМЕР_2 , крім того в оренді також мається напівпричеп цистерна д.н. НОМЕР_3 об`ємом 24 830 л. 03.01.2013 року між ним та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », в особі її директора ОСОБА_5 , укладено угоду на здійснення послуг перевезення вантажів № 10. Згідно умов договору ОСОБА_8 надає ОСОБА_5 послуги перевезення вантажів своїм автотранспортом. Перевезення здійснюється на підставі замовлень ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ». Нафтопродукти переважно завантажуються на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 ». Нафтобаза ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » знаходиться по АДРЕСА_3 . За фактом кожного завантаження ОСОБА_8 видається видаткова накладна між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ». Далі вказана накладна передається ОСОБА_5 , а він в свою чергу видає ОСОБА_8 видаткову накладну на перевезення нафтопродуктів вже до кінцевого споживача.
18.09.2019 року ОСОБА_8 зателефонував ОСОБА_5 та повідомив, що необхідно здійснити перевезення партії нафтопродуктів до одного із підприємств, яке знаходиться в районі Токмацького району, с Миколаївка. По прибуттю ОСОБА_8 повинні були зустріти і провести до місця розвантаження. Далі ОСОБА_8 направився на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », використовуючи свій автомобіль «ДАФ» д.н. НОМЕР_2 із напівпричепом (цистерною) д.н. НОМЕР_3 . Прибувши на вказану базу, ОСОБА_8 здійснив завантаження дизельного палива ДП-Л Євро 5-ВО ( НОМЕР_8 ) в об`ємі 24 830 л. За фактом завантаження йому видали видаткову накладну № ПЛ0918-0004 від 18.09.2020 року. Далі в ході вказаної телефонної розмови ОСОБА_5 повідомив йому номер мобільного телефону сказавши що це представник замовника який буде зустрічати його на місці. 18.09.2019 року, прибув приблизно о 15 годині, ОСОБА_8 прибув до с. Миколаївка, після чого представник замовника провів його до території тракторної бригади, повідомивши що відвантаження буде проводитись тут. Далі ОСОБА_8 зателефонував ОСОБА_5 та повідомив, що прибув на місце. ОСОБА_5 розпорядився готуватися до зливу дизельного пального але без його дзвінка відвантаження не починати. В процесі проведення підготовки до зливу пального, з боку замовника ОСОБА_8 допомагали: жінка, яка не представилася та чоловік в окулярах. Як ОСОБА_8 зрозумів, жінка була комірником. Декілька годин потому ОСОБА_8 ще раз зателефонував ОСОБА_5 та повідомив що готовій до розвантаження, однак команди не отримав, оскільки ОСОБА_5 повідомив що грошові кошти за пальне йому так і не надійшли. При цій розмові були присутні і жінка комірник і чоловік, який зі слів ОСОБА_8 був директором фірми замовника пального. По чекавши ще деякий час ОСОБА_8 знов зателефонував ОСОБА_5 та повідомив що світловий день добігає кінця і треба вирішувати що робити. ОСОБА_5 дав команду на розвантаження. Після проведення розвантаження жінка комірник попрохала ОСОБА_8 передати їй для ознайомлення деякі документи на транспортний засіб. Після того як ОСОБА_8 передав їй документи вона вносила якісь відомості у свій журнал. Далі документи ОСОБА_8 було повернено і він направився до м. Запоріжжя.
Допитаний в якості свідка ОСОБА_7 пояснив що на посаді директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » працює з 1995 року.
Приблизно 15-16 вересня 2019 року на мобільний телефон ОСОБА_7 зателефонував раніше не знайомий чоловік який представився ОСОБА_12 менеджером ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та запропонував придбати у їх фірми дизельне пальне в об`ємі 24 830 л. (один бензовоз). Ціна вказаного дизельного палива 18,833 без ПДВ. Оскільки ціна за дизельне паливо яке пропонував менеджер ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ОСОБА_7 влаштувала, він дав свою згоду на придбання. В ході бесіди ОСОБА_7 одразу ж повідомив ОСОБА_13 про те, що оплата за паливо буде проведена тоді коли якість палива буде перевірено у лабораторії ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », на що останній погодився. Крім того, ціна на яку сторони домовилися, вже враховувала доставку пального до ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 ». Після досягнення усної домовленості, на пошту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » прийшли документи: договір поставки № 0070 від 17.09.2019 року на поставку дизельного палива, який було підписано з боку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ОСОБА_14 , копія сертифікату відповідності на паливо, накладна від 18.09.2019 року на суму 561 158 грн. на кількість 24 830 л. Крім того між підприємствами велася переписка щодо нюансів поставки. За домовленістю, оригінали документів мав привезти з собою водій який здійснював поставку дизельного палива. Далі 18.09.2019 року на мобільний телефон ОСОБА_7 зателефонував ОСОБА_15 та повідомив що машина вже завантажується та цікавився чи є гроші і чи сплатять їх сьогодні. ОСОБА_7 відповів що якщо дизельне паливо належної якості, за нього буде сплачено сьогодні. Машина з дизельним паливом прибула на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » приблизно о 15.30 хвилин. Далі почалася процедура перевірки якості палива. Машину зустрічав головний інженер ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » - ОСОБА_10 , вигризку контролював також він. Процес перевірки палива та його подальшого злиття до ємностей ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ОСОБА_7 особисто не контролював, тільки в телефонному режимі. Автомобіль яким було доставлено дизельне паливо точно не пам`ятає можливо ДАФ чи МАН номер НОМЕР_3 з бензовозом. Водій представився ОСОБА_16 і повідомив що доставив дизельне паливо від ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ». Після того як якість палива було перевірено, ОСОБА_7 дав команду приймати дизельне паливо. Прийомом палива займалися ОСОБА_17 обліковець з реєстрації бухгалтерських даних заправки та обліку ПММ нафтоскладу та ОСОБА_10 . За фактом проведення приймання нафтопродуктів дані про це було внесено до книги складського обліку матеріалів нафтобази. Далі ОСОБА_7 зателефонував ОСОБА_13 і повідомив що його все влаштовує. Водій за фактом розвантаження ніяких документів не надав. Як він пояснив - йому нічого не давали, а всі документи будуть підвезено пізніше (вранці 19.09.19 р.). Далі ОСОБА_7 зателефонував ОСОБА_13 і спитав де оригінали документів на паливо, на що останній пояснив що водій нічого не взяв із собою оскільки він дуже поспішав, щоб доставити товар у термін. Далі ОСОБА_15 пояснив що усі документи він підвезе вранці 19.09.2019 року. Після цієї бесіди ОСОБА_7 дав команду бухгалтерії на здійснення оплати, що і було зроблено. Бухгалтерією 18.09.2019 року було здійснено переведення грошових коштів в сумі 561 158 грн. на рахунок ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » № НОМЕР_9 .
19.09.2019 року ОСОБА_7 на мобільний телефон зателефонував раніше не знайомий чоловік який став питати чому він не розрахувався з його фірмою за паливо. ОСОБА_7 спитав його про яке паливо йдеться оскільки він розрахувався із фірмою ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за поставлене 18.09.2019 року дизельне пальне. Чоловік повідомив що він є представником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » і 18.09.2019 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » було прийнято його дизельне паливо. ОСОБА_7 повідомив йому, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » укладено договір, а з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » взагалі ніяких взаємовідносин ніколи не було. Далі чоловік сказав що бензовоз, який здійснив поставку і саме дизельне паливо належить йому і що він буде звертатися до господарського суду з даного приводу.
На теперішній час у органа досудового розслідування виникла необхідність у проведенні аналізу вхідних та вихідних з`єднань з прив`язкою до базових станцій абонентського номеру номеру НОМЕР_10 , який належить ОСОБА_10 , з метою доведення чи спростування даних отриманих в ході проведення досудового розслідування, встановлення осіб причетних до скоєння злочину, а також з`ясування інших обставин у кримінальному провадженні, адже злочин, скоєний відносно ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » відноситься до злочинів середньої тяжкості, і особа (и) причетна (ні) до його скоєння, до теперішнього часу не встановлена (ні), відповідно до чого, є необхідність у перевірці абонентських з`єднань ОСОБА_10 , для можливого встановлення нових даних у кримінальному провадженні, перевірці або спростуванні отриманих.
Після отримання аналізу з`єднань абонентів рухомого (мобільного) зв`язку, отриману інформацію можливо буде використати як важливий речовий доказ у кримінальному провадженні.
Вказану інформацію, відповідно до ст. 1, 38, 39 ЗУ «Про телекомунікації», можна отримати лише у операторів мобільного зв`язку, при цьому у ній буде міститися інформація щодо місцезнаходження абонента та прив`язка до базових станцій, що дає можливість встановити контакти вказаного абонента, коло осіб з якими він спілкувався, а також місцезнаходження у необхідний для слідства період часу.
Враховуючи вищевикладене, а також те, що для повного та неупередженого досудового розслідування кримінального провадження, необхідно встановити всі обставини, які відповідно до ст. 91 КПК України, підлягають доказуванню, об`єктивно їх дослідити та прийняти законне рішення, необхідно отримати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації про вхідні та вихідні дзвінки абонентського номеру НОМЕР_10 , який належить ОСОБА_10 , із встановленням ІМЕІ його мобільних терміналів та зв`язків, з прив`язкою до базових станцій, виду та тривалості сеансів з`єднань, смс - повідомлень, за період часу з 00 годин 01 хвилин 01 вересня 2019 року до 00 години 00 хвилин 01 листопада 2019 року, яка перебуває у розпорядженні компанії оператора стільникового зв`язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », розташованої за адресою: АДРЕСА_4 .
В судове засідання слідчий не з`явився, надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, в якій підтримав доводи свого клопотання та просив задовольнити з підстав вказаних у клопотанні.
Розгляд вказаного клопотання проходив без участі особи, у володінні якої знаходяться вказані документи, оскільки слідчим виконані вимоги ч. 2 ст. 163 КПК України.
Розгляд клопотання, щодо тимчасового доступу до вказаних документів, має першочергове значення і зволікання у його розгляді, пов`язане із викликом представників ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », може створити реальну загрозу зміни або знищенню слідів кримінального правопорушення, а також унеможливлює добування інших доказів.
Забезпечення тимчасового доступу та вилучення вказаних документів, необхідне для проведення судових експертиз та використання у подальшому в якості доказів.
Слідчий суддя, перевіривши доводи вказані у клопотанні, думку слідчого, вивчивши надані до клопотання матеріали, приходить до висновку про необхідність задовольнити клопотання.
Клопотання оформлене відповідно до вимог ст. 160 Кримінального процесуального кодексу України.
Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд приходить до висновку про необхідність задовольнити клопотання слідчого та надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, що містить охоронювану законом таємницю, передбачену п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України, із можливістю її вилучення, яка перебуває у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », розташованої за адресою: АДРЕСА_4 , а саме про вхідні та вихідні дзвінки, смс повідомлення, абонента стільникового зв`язку ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » з абонентським номером НОМЕР_10 , який належить ОСОБА_10 , із встановленням ІМЕІ мобільних терміналів з якими працював вказаний номер, з прив`язкою до базових станцій у період часу з 00 годин 01 хвилин 01 вересня 2019 року до 00 години 00 хвилин 01 листопада 2019 року
На підставі викладеного, керуючись ст. 159-166 КПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого СВ Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, винесене в кримінальному провадженні № 12020080050001340 від «17» квітня 2020 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України задовольнити.
Надати слідчому СВ ЗРУП ГУНП в Запорізькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_18 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_3 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_19 ,слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_20 , старшому слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області капітану поліції ОСОБА_21 ,слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_22 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_23 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_24 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_25 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_26 , слідчому СВ ЗРУП ГУ НП в Запорізькій області лейтенанту поліції ОСОБА_27 , або за дорученням слідчого в порядку ст. 40 КПК України, оперативним працівникам сектору спеціальної поліції Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області старшому оперуповноваженому сектору спеціальної поліції ОСОБА_28 , оперуповноваженому сектору спеціальної поліції ОСОБА_29 , оперуповноваженому сектору спеціальної поліції ОСОБА_30 - тимчасовий доступ до інформації, що містить охоронювану законом таємницю, передбачену п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України, із можливістю її вилучення, яка перебуває у володінні оператора стільникового зв`язку ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », розташованої за адресою: АДРЕСА_4 , про вхідні та вихідні дзвінки, смс повідомлення, абонента стільникового зв`язку ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » з абонентським номером НОМЕР_10 , який належить ОСОБА_10 , із встановленням ІМЕІ мобільних терміналів з якими працював вказаний номер, з прив`язкою до базових станцій у період часу з 00 годин 01 хвилин 01 вересня 2019 року до 00 години 00 хвилин 01 листопада 2019 року.
Зобов`язати посадових осіб ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », розташованого за адресою: АДРЕСА_4 надати тимчасовий доступ до вищевказаних документів з можливістю їх вилучення.
Відповідно до ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала діє один місяць з дня її постановлення до 05 вересня 2021 року.
Ухвала про тимчасовий доступ протягом п`яти днів може бути оскаржена безпосередньо до апеляційного суду, якщо дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа-підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльності.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2021 |
Оприлюднено | 24.05.2024 |
Номер документу | 98873262 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Ленінський районний суд м. Запоріжжя
Добрєв М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні