ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Номер провадження 2-н/754/1075/21

Справа №754/12254/21

СУДОВИЙ НАКАЗ

11 серпня 2021 року м. Київ

Суддя Деснянського районного суду міста Києва Бабко В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати з Товариства з обмеженою відповідальністю Укрбудмонтаж . Керуючись ст.ст. 160-169 ЦПК України, ч.1 ст. 115 Кодексу законів про працю, та враховуючи те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обгрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті,-

НАКАЗУЮ:

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Укрбудмонтаж (місцезнаходження: 03194, м. Київ, б-р.Кольцова, буд. 14-Д, офіс 610, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34482827) на користь ОСОБА_1 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) нараховану, але не виплачену заробітну плату в розмірі 56097 (п`ятдесят шiсть тисяч дев`яносто сiм гривень) 20 копiйок та зарахувати на поточний рахунок НОМЕР_2 , відкритий у АТ КБ Приватбанк на ім`я ОСОБА_1 .

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Укрбудмонтаж (місцезнаходження: 03194, м. Київ, б-р.Кольцова, буд. 14-Д, офіс 610, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34482827) на користь ОСОБА_1 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) судовий збір в розмірі 227,00грн.

Не пізніше наступного дня з дня видачі судового наказу надіслати боржнику копію судового наказу разом з копією заяви стягувача з копіями доданих до неї документів. Інформацію щодо справи можливо отримати за веб-адресою: http://court.gov.ua/.

Судовий наказ може бути пред`явлено до виконання протягом трьох років з дня його видачі.

Згідно зі ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п. п. 4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 цього Кодексу (ст. 171 Цивільного процесуального кодексу України).

Відповідно до ст. 172 Цивільного процесуального кодексу України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд протягом п`яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого судового наказу в Єдиному державному реєстрі судових рішень та Єдиному державному реєстрі виконавчих документів, стягувачу на його офіційну електронну адресу або рекомендованим чи цінним листом у разі відсутності офіційної електронної адреси.

Суддя В.В. Бабко

Дата ухвалення рішення 11.08.2021
Зареєстровано 17.08.2021
Оприлюднено 17.08.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону