Північно-західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
"17" серпня 2021 р. Справа № 903/890/19
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Саврій В.А.
судді Гудак А.В.
судді Розізнана І.В.
за апеляційною скаргою Державного виконавця відділу ПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 (суддя Войціховський В.А.)
за позовом Публічного акціонерного товариства "Аграрний фонд"
до Державного підприємства "Луцький комбінат хлібопродуктів №2"
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Державне агентство резерву України
про стягнення 685158,08грн
(скарга на дії Державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Трофимюка Павла Володимировича)
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 скаргу Акціонерного товариства "Аграрний фонд" задоволено частково. Визнано неправомірною бездіяльність державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Трофимюка Павла Володимировича у виконавчому провадженні №62759389.
Визнано неправомірними дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Трофимюка Павла Володимировича у виконавчому провадженні №62759389 щодо винесення постанови про повернення виконавчого документа стягувачу.
Визнано недійсною постанову державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Трофимюка Павла Володимировича про повернення виконавчого документа стягувачу від 13.10.2020р. у виконавчому провадженні №62759389.
Зобов`язано Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) відновити виконавче провадження №62759389.
Скаргу в частині зобов`язання Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) вжити невідкладні заходи щодо розшуку та стягнення грошових коштів з боржника, в тому числі шляхом звернення стягнення на виявлене майно боржника, залишено без задоволення.
Не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції, Державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Трофимюк Павло Володимирович звернувся до Північно-західного апеляційного господарського із апеляційною скаргою, відповідно у якій просить скасувати ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020 у справі №903/890/19 та постановити нову, якою у задоволенні скарги Публічного акціонерного товариства "Аграрний фонд" відмовити повністю; зупинити дію ухвали Господарського суду Волинської області, винесену 29 грудня 2020 року у справі №903/890/19 до розгляду даної апеляційної скарги.
Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 17.03.2021р. у справі №903/890/19 (головуючий суддя Юрчук М.І., суддя Крейбух О.Г., суддя Тимошенко О.М.) в задоволенні апеляційної скарги Державного виконавця відділу ПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 - відмовлено. Ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 - скасовано. Провадження у справі №903/890/19 за скаргою Акціонерного товариства "Аграрний фонд" на дії Державного виконавця відділу ПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - закрито.
Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 07.07.2021р. у справі №903/890/19 постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 17.03.2021р. скасовано. Справу №903/890/19 передано на новий апеляційний розгляд до Північно-західного апеляційного господарського суду.
27.07.2021р. справа №903/890/19 надійшла на адресу Північно-західного апеляційного господарського суду.
Автоматизованою системою документообігу суду визначено колегію суддів для розгляду справи №903/890/19 у складі: головуючий суддя Миханюк М.В., суддя Дужич С.П., суддя Коломис В.В.
Ухвалою суду від 02.08.2021р. призначено справу №903/890/19 до розгляду на 17 серпня 2021р. об 11:30год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м.Рівне, вул. Яворницького, 59 в залі судових засідань №4.
Ухвалою від 16.08.2021р. задоволено заяву колегії суддів у складі: головуюча суддя Миханюк М.В., судді Коломис В.В., Дужич С.П. про самовідвід, заявлений у справі №903/890/19. Відведено колегію суддів у складі: головуюча суддя Миханюк М.В., судді Коломис В.В., Дужич С.П. від участі у справі №903/890/19. Матеріали справи №903/890/19 передано на повторний автоматизований розподіл відповідно до ст.32 ГПК України.
За результатами повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями автоматизованою системою документообігу суду визначено колегію суддів для розгляду справи №903/890/19 у складі: головуючий суддя Саврій В.А., суддя Гудак А.В., суддя Розізнана І.В.
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за необхідне прийняти апеляційну скаргу Державного виконавця відділу ПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 до свого провадження.
Керуючись ст.ст.234, 235, 270, 273 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд -
УХВАЛИВ :
Прийняти апеляційну скаргу Державного виконавця відділу ПВР Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на ухвалу Господарського суду Волинської області від 29.12.2020р. у справі №903/890/19 до свого провадження колегією суддів у складі: головуючий суддя Саврій В.А., суддя Гудак А.В., суддя Розізнана І.В.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Саврій В.А.
Суддя Гудак А.В.
Суддя Розізнана І.В.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2021 |
Оприлюднено | 19.08.2021 |
Номер документу | 99034467 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Саврій В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні