ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,

тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

17 серпня 2021 року м.Херсон Справа № 923/1099/21

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліної Т.Г. , розглянувши справу за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОЛФІ-УКРАЇНА" м.Дніпро ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 37068787

до Відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю "ІНФІНІТІ ЕЛІТ" м.Херсон ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 36838122

про стягнення 41 330,40 грн. боргу по договору поставки

в с т а н о в и в:

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.08.2021р. даний позов передано на розгляд судді Пінтеліній Т.Г.

Позовна заява та додані до неї документи вимогам положень ст.ст. 162, 163, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України (надалі - ГПК України), та вона подана з додержанням встановлених, зокрема, ст.ст. 20, 27 цього ж Кодексу правил юрисдикції суду, у зв`язку з чим наявні підстави для відкриття провадження у справі.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.

Щодо визначення порядку провадження, суд зазначає, що відповідно до ч. 3 ст. 12 ГПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Відповідно до ч. 5 ст. 12 ГПК України малозначними справами є, зокрема, справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно з ч. 3 ст. 247 ГПК України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 250 ГПК України питання про розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 5 ст. 252 ГПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи характер правовідносин сторін, обставини та предмет спору, обсяг та характер доказів, які підлягають дослідженню, справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін по справі за наявними у справі матеріалами.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 176, 234, 247, 250, 251, 252 ГПК України, суд

п о с т а н о в и в:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

3. Зобов`язати Відповідача, відповідно до ст. 251, 252 ГПК України, протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду (з доказами надіслання іншим учасникам справи):

- відзив на позовну заяву з документальним обґрунтуванням викладених в ньому обставин та заперечення;

- заяви та клопотання (у разі їх наявності);

- копії статутних та реєстраційних документів.

4. Роз`яснити Відповідачу, що відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України, у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

5. Зобов`язати Позивача, відповідно до ст. 251, 252 ГПК України, протягом п`яти днів з дня отримання відзиву (якщо такий буде поданий) надати суду (з доказами надіслання іншим учасникам справи):

- відповідь на відзив;

- заяви та клопотання (у разі їх наявності).

6. Копію ухвали надіслати сторонам по справі.

7. Ухвала набирає чинності з моменту її прийняття та оскарженню поза межами судового рішення, прийнятого за результатами розгляду справи, не підлягає.

СУД ЗВЕРТАЄ УВАГУ СТОРІН на те, що у зв`язку з критичною ситуацією, що склалась із фінансовим забезпеченням діяльності судів у 2021 році, зокрема в частині відсутності асигнувань на оплату послуг з відправки поштової кореспонденції, враховуючи рекомендації ДСА України, викладені у листі від 19.11.2020 вих.№15-211163/20, суд РЕКОМЕНДУЄ сторонам разом з першою заявою по суті справи подати заяву про надсилання їм процесуальних документів на електронну пошту, для забезпечення належного обміну процесуальними документами.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

Ухвалу складено та підписано 17.08.2021.

Суддя Т.Г. Пінтеліна

Дата ухвалення рішення 17.08.2021
Оприлюднено 19.08.2021

Судовий реєстр по справі 923/1099/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 09.11.2021 Господарський суд Херсонської області Господарське
Ухвала від 17.08.2021 Господарський суд Херсонської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 923/1099/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону